Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-12-2011, 12:59 PM   #13 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: SADECE İNANIN

Kedicik için ben de üzüldüm canım ama ölümü de kabullenmek bizim için çok önemli. Doğmak gibi o da hayatın bir parçası. Sevgi verdiğin herşey güzelleşir. Sen bir canlıyı sevdiğin zaman onun sana davranışları güzelleşir. Sen bir nesneyi sevdiğin zaman onun sende anlamı güzelleşir. Siz hiç gerçekten sevdiğine kötü diyen gördünüz mü? Dün yanımızda var olanlar bugün yoksa öyle olması gerektiği içindir. Teslimiyet önemlidir, sistemin işleyişine sonsuz güvenmek. Evet seçimlerimizi biz yapıyoruz. Ama sonuçlarına sabırla katlanmak gerek. Onu sevmeyi seçtiğin gibi gidişine de katlanmak gerek. Seni yeniden eski neşenle görmek istiyorum ecotum toplamalısın kendini.

Şems-i Tebrizi'nin 40 altın kuralından

- Sekizinci Kural:
Başına ne gelirse gelsin karamsarlığa kapılma.
Bütün kapılar kapansa bile, O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar.
Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var.
Şükret! İstediğini elde edince şükretmek kolaydır.
Dileğin gerçekleşmediğinde de şükret.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla