Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-01-2012, 07:31 PM   #292 (permalink)
bluegirlx
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: BLUEGİRLİN YENİ GÜNLÜĞÜ:)

kaygı vücuduma ruhuma hakim olmak istiyor. annelik iç güdüsü tetikleyip beni esir etmek istiyor. korkunun içinde hapsolmamak bidiklerimi unutmamak için sürekli tekrarlıyorum. GÜVENDEYİZ ....

gün geçtikce alışıyorum. ama kaygılanacak şeyler buluyorum.internetten araştırıp çürütmeye çalışıyorum kaygılarımı ama egom sürekli tetikliyor. bazen çok kaygı verici bilgilerle karşılaşıyorum. kendime ve bebeğimle alakası olmayan durumlar için bile başkalarının bebekleri için üzülüyorum bu sefer..

çok bilgisiz hissediyorum kendimi.......çok eksik.... sanki ne kadar okusam yeterince bilmiycem..lütfen çocuk sağlığı ve kişisel gelişimiyle ilgili ruhsal gelişimiyle ilgili kitap önerisi internet sitesi önerisi olan varsa bana yazsın. sizlerin desteğinize ihtiyacım var.. sevgiler..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla