Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-01-2012, 02:34 AM   #224 (permalink)
kutayhun
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road
Standart Cevap: kutayhun'un büyük bir deney yapıyor değişim günlüğü.....

bunu yazmalımıyım.. yazmamalı mıyım bilmiyorum.. ama yazayım dedim... ben sırt çantalı bir bruce leeyim herşeyim sırt çantamdadır... dizüstüm. kalem kitap kağıt dergi.. okunacak bir kitap.. tahta kalemi.. yedek bir atlet.. diş fırçası ve macunu.. parfüm vesaire... 3 dört aydır güzel ve büyük bir sırt çantası arıyordum... internetten bakıyordum.. pahalı geliyordu.. kimi... kullanışsız ve küçük...... falan derken.. unutmuştum.. yeni bir çanta aramayı... çünkü güzel bir şey olması için maaş günümü bekliyordum... cuma günü öğrencilerim bana güzel kocaman kullanışlı içdizaynı çok güzel bir sırt çantası almışlar... su geçirmez.. yanmaz.. içi turuncu dışı siyah turuncu.. inanılmaz mutlu oldum... gerçekten istediğim şey birden oldu.. ve çok güzel bir anı olarak hayatıma girdi.. sğaolun çocuklarım.. canlarım benim...

ayrıca yardımcı birini arıyordum kendime.... bir öğretmen... üç tane stajerimiz var.. ama onlar olmadı. olmadı vesaire..

şimdi yeni bir stajer geldi... 3. sınıf... ve kendine güvenen güleç yüzlü...... hocam beni yetiştirir misiniz.. dedi.. benim hocam olur musunuz.... gerekirse yanınızda parasız çalışırım dedi... ben de rahat ol çekirge dedim.. muhammet dershanede 10 kaplan gücündedir...

yaşamayı ve ben olmayı seviyorum....