Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-01-2012, 02:30 PM   #7 (permalink)
acemisirine
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Kilo Bekçiliği

deneme metodu:
(bu sadece bir örnektir; baska seyler icinde kullanabilirsiniz, ince detaysiz, kisaca taslak-misal-örnek iste)

1. öncelikle hersey kafada basliyor kafada bitiyor dedim

- yani ilk önce gercekten zayiflamak isteyip istemedigimizi soracagiz ve zayiflamak istiyoruz´dan yola cikiyoruz..
- ben zayiflamak istiyorum dilimizden fazla beynimiz kalbimiz tüm vücudumuz bunu isteyene kadar emin olacagiz

2. yapamam dediklerimizi ne zaman kafamiza koydukta yapamadik

- zayiflamak istiyorum ve bunun icin cözümler bulmam gerek ve bu cözümlerle birlikte bir plan yapmam gerek ve bu planin bir zamani olmasi gerek ondan sonra yapabildim yapamadim diye cevap vermeliyiz
-zayiflamayi istemek / cözümü yazmak / plani hazirlamak / zamani belirlemek / uygulamaya gecmek

3. sadece kendimize biraz güven birazda inanc birazda caba
, degil kiloyu dünyayi bile degistirebiliriz
- sadece zayiflamak istemiyorum zayifliyacagimda kendime ve uygulayacagim plana samimiyetimle inaniyor ve güveniyorum (inanmiyor ve güvenmiyorsaniz inanasiya kadar güvenesiye kadar tüm acikta olan sorulari kapatasiya kadar planinizi yapin)
- inandigim ve güvendigim icinde plani uygulamaya muhakkak yarin basliyorum, yok yarin pazar yada yarin sali gibi kelimeleri cikariyorum cabami göstermek icin hemen yarin basliyorum demek
- sistemli sekilde calismak hem gayreti hem azmi artirir

4. ama niyetlerimiz halis degil ugraslarimiz samimi degil cabalarimiz uzun vadeli degil

- zayiflamak istiyorum ama aslinda kendime olan güvenimde sonsuz yani zayiflasam ne zayiflamasam ne, beni böylede hos buluyorlar
- iki gündür plani uyguluorum ama bi türlü zayiflayamadim bosver bugün atistirayim yarinki planimda birseyi eksik yerim
- bir haftadir yapiyorum uygulyorum bir sonuc yok ben zaten beceremiyorum, beceremiyecegim beceremem
- kisaca ne kadar mahnelerimiz varsa siraliyoruz ve bunlara yapabilecegimizden daha cok inaniyoruz

KENDINE INAN; ISTEDIGINI BIL; PLANINI YAP; ZAMANINI BELIRLE; NIYETINDE ISTEDIKLERINDE SAMIMI OL; KENDINE GÜVEN; KAFANA IYICE YERLESTIR VE YARINDAN SONRAYI BEKLEME BASLA

-HERSEY KAFADA BASLIYOR KAFADA BITIYOR-

basarilar
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla