Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-10-2008, 01:56 AM   #853 (permalink)
selinarosa
Teğmen

Tesekkür: 24
67 Mesajinıza toplam 232 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selinarosa is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Alıntı:
maxim Nickli Üyeden Alıntı
benim kişisel gelişim yolculuğuna çıkmama vesile olan bir gazetedeki röportajdı,röportajı yapılan kişi bir enerji uzmanı
araştırmaya başladım ve bir çok bilgi edindim kendisi hakkında,ve saygı ile karışık bir sevgi oluştu kendisine karşı,seanslarına katıla bilmek için randuvu bile aldım fakat gidemedim,ama mutlaka gideceğim
adı:GÜNEŞ TAN AKDOĞAN
http://www.gunestan.com/

sevgiyle kalın
Aynen! Ben bir geçmiş yaşam terapisti arıyordum tabii güvenilir, gerçek olanları ülkemizde pek yok. Umudumu kesmiştim tabii, ''nereden bulurum ki'' diye. Bir gün eski gazeteleri karıştırırken tesadüfen o röportajı buldum ve okuduktan sonra internet sitesine girdim, sonra arayıp randevu aldım; ama kısa süre sonra anneannem komaya girip hastaneye kaldırılınca şehir dışına çıktım ve randevuyu da iptal etmek zorunda kaldım. Sonra da maddi olarak sıkışıklıklar başladı. Her işte bir hayır vardır derler, bu işte bir hayır varsa da çöpe gitsin yani bu kadar olumlu olamayacağım şu an! Güneş Tan ile kısa süre internet üzerinden mesajlaştım da; ama nedense beni düş kırıklığına uğrattı. Belki de biraz da bu yüzden bir daha randevu ayarlatmadım.
selinarosa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla