Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-09-2012, 09:58 PM   #3 (permalink)
sarışınım
Üsteğmen

sarışınım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
194 Mesajinıza toplam 391 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sarışınım is on a distinguished road
Standart Cevap: Enerjinizi Yüksek Tutun (UYARI!)

Alıntı:
heromaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Dostlarım Bu Bir Uyarı- Lütfen Paylaşın: Bu dönem enerji değişimlerinden dolayı bazı negatif enerjiler , insanların enerji alanlarına yapışıyor ve insanların enerjilerini emiyorlar. Buda insanlarda enerji düşüklüğü, ani asabiyet, parlama, uyku hali, kafanın içerisinde sürekli olumsuz düşünce, amaçsızlık, sabırsızlık gibi ruh halleri yaratıyor.
YAPMAMIZ GEREKENLER:Herzaman mümkün olduğunca burundan yavaş ve derin nefes alıp burundan yavaş nefes veriyoruz. Herhangi bir olay karşısında sakin olmayı seçiyoruz ve Sevgili Baş Melek Mikail Bedenimi ruhumu enerji alanımı mekanımı ve sevdiklerimi ilahi koruma altına al ve vakumla arındır. Sevgili Baş Melek Jophiel ve Sevgili Baş Melek Mikail lütfen egomu dengeye almamda ve kafamın içerisindeki tüm olumsuz düşüncelerin benden uzaklaşmasında yardımcı ol...

bunlara ilaveten ve/veya bol bol Ayetel Kürsi + Nas ve Felak Sürelerine ilaveten şu dua yıda okumakta büyük fayda var

Rabbi enniy messeniyeş şeytanu Binusbin ve azâb;
Rabbi euzü BiKE min hemezatiş şeyatıyn;
Ve euzü BiKE Rabbi en yahdurun;
Ve hıfzan min külli şeytanin marid;

Bülent Gardiyanoğlu
Uluslararası Yaşam Nefes Koçu ve Kuantum Düşünce Tekniği Geliştiricisi

valla o kadar yerinde bir paylaşım yapmışsınız ki ALLLAH SİZDEN RAZI OLSUN..ben o dediğiniz duayı günde 200 defa okumaya çalışıyorum ve şeytanın bana verdiği vesvelerden kurtuluyorum ve kendime güvenim geliyor..dualarla ayaktayım şu an..ALLAH herkesin yardımıcısı olsun...
sarışınım isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla