Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-09-2012, 03:13 PM   #14 (permalink)
katıhal fizigi
Teğmen

katıhal fizigi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 416
103 Mesajinıza toplam 217 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
katıhal fizigi is on a distinguished road
Standart Cevap: Dikkat ! Dikkat ! foton çağına hoşgeldiniz .. !

Ben yayınlanan hiç bir videoya inanmıyorum. Yani yok sesmiş, yok görüntüymüş. Teknoloji çağında bir videoyla oynamak çok da zor olmasa gerek...Yani bilimle bile alakası olmayan bir kadının da böyle açıklamalar yapması çok saçma geliyor...Tvlerde yayınlanmaması da bana normal geliyor. İnsanları gereksiz paniğe atmaktan başka bişey değil bence...2000 yılı içinde neler neler söylenmişti. Ama gözle görülür birşey yakalayamadım...Yani kadını izliyorsun, sonuç: birbirinizi sevin, kalbinizi temiz tutun:)) Bunu zaten bütün dinlerde, kişisel gelişimcilerde, psikologlarda artık ilgili kimlerse hepsinde görüyoruz. Olması gereken zaten bu değil mi?1000 yıl önce de, 1000 yıl sonra da...Yeni bişeymiş gibi insanlara sunmak ne bileyim bunun altında nasıl bir çıkar var acaba diyesim geliyor...
Foton kuşağı konusunda da yeterli bilimsel bilgiye ulaşamadım. google'a foton kuşağı yazdım. İlk 3 sayfa ya dini, ya kişisel gelişim sitesi, blogu falan filan...1 tane fizikle alakalı site yok...Tabi ki bu olmadığı anlamına gelmez ama bu ışık kesilme olayı gibi ciddi bir durum söz konusu olsaydı; kesinlikle eminim ki bu bir şekilde bilim sitelerinde yer alırdı ki çoğu bilim sitesinin sıkı takipçisidirim.Öyle bir şeye denk gelmedim...
Son olarak da 3. dünya savaşının da çıkacağına inanmıyorum. Tam tersine uyanan insanların sayısı artıkça insanların maddi araçlar yerine manevi amaçlara yöneleceklerini düşünüyorum. Tabi ki burda yazdıklarımın hepsi kendi fikrimdir:)))
katıhal fizigi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla