Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-05-2013, 10:23 AM   #70 (permalink)
serpilelif
Üsteğmen

serpilelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 552
217 Mesajinıza toplam 399 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpilelif is on a distinguished road
Standart Cevap: mehtap'ın değişim günlüğü

Alıntı:
Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
değişmek, nasıl değişmek yani? Eskiden çok üzüldüğün şeyler seni o kadar üzmüyorsa, verdiğin tepkiler değiştiyse, bakış açın değiştiyse, olmaz dediklerine olabilir diyorsan, olur dediklerine olmaz böyle diyorsan, çok kırıldıklarını bağışlamaya başlamışsan yada eskisi kadar öfkeli değilsen, korktuğun şeyler yapılabilir geliyorsa artık değişmişsin demektir.
hissedebildiğim değişimler, evet kesinlikle öfkem azaldı ama eskiden höşgördüğüm bazı şeyleri şimdi hoşgörmemeye başladım. "ben buyum" demeler az da olsa başladı, henüz bağışlamaya başlayamadım, affetmek benim için çok zor (şimdilik) ve sosyal ortamlarda daha cesur olduğumu hissediyorum. sanırım düşüncelerimde ki değişimi davranışlarıma daha çok yansıtmam gerekiyor, bunu yaptıkça değişimim artmaya devam edecek. daha cesur olmalıyım.

teşekkür ederim ışıkçım, sayende kendimi gözden geçirdim ve bazı şeylerin daha çok farkına varabildim. bence değişime çabuk alıştım o yüzden daha fazlasını istiyorum hep. biraz nankörüm galiba
serpilelif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla