Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-05-2013, 06:12 PM   #112 (permalink)
annie hall
Üsteğmen

annie hall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 662
197 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
annie hall is on a distinguished road
Standart Cevap: mehtap'ın değişim günlüğü

Alıntı:
mehtap1606 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben şiddetle tavsiye ediyorum.değişime alıştığımız için ne kadar değiştiğimizi anlamıyoruz, değişim yavaş yavaş hissettirmeden oluyor.çevrendeki insanlar bile yavaş değişime alışıyorlar.aynı bir çocuğun büyümesi gibi, birden büyüse şaşırırsın şok olursun, fakat gün-be-gün büyüyor ve ta ki yıllar sonra çocuğun koca adam olduğunda şaşırmıyorsun. Aynı bu şekilde oluyor değişimlerimiz benherkese tavsiye ediyorum fakat her yiğidin harcı da değil değişimi şiddetle reddeden ve sürekli suçlu arayanlar var onlar bu siteyi suçluyorlar beni kandırdılar fln diyenler var, onları tanıdığım ve karakter bakış açısını gördüğüm için diyorumki şükürler olsun değişimi anlayıp kabul edenlerdenim ve farkındalığım Allah tarafından var bilinçli bir şekilde kendimi izleyip not verebiliyorum
Çok güzel söylemişsin, teşekkür ederim. Yeni fikirlere, değişimlere kapalı olup yine de bu forumdan medet umanlar oluyo. Hem bulundukları durumdan rahatsız olup değişmek istiyolar hem de bu yönde aldıkları yardımları reddediyolar. Allah onların da ufuklarını genişletsin. Kısır döngülerinden kurtulup farkındalıkları artsın.