Konu: Işık'ca
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-05-2013, 06:00 PM   #333 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Işık'ca

seni anlıyorum. Pek koçlar hakkında güzel şeyler söylenmez:) Tek başına koç değilsin ama ikizler ve koç ortak hareket ediyor. İkisininde eksik ve güzel yönlerini bulmalısın. Sonra da bu iki karakter arasında mütabakat sağlamaya gayret etmelisin. Birlikte hareket ederlerse ileriye taşırlar yoksa birbirini çelmelerler. Her duygunun farkında olmak lazım, neyi neden böyle yapıyorum? Neden böyle davranıyorum? Ve daha başka nasıl davranabilirim? Bunun için iyi bir kitap önerim var. "İYİ HİSSETMEK" yeni davranış ve bakış açıları kazanabilmek için güzel çalışmalar öneriyor.
Dediğim gibi, hangi davranışın birlikte yol alır, hangi davranışın seni engeller, hangi davranışın birbirini tamamlar? İşte bütün bunlar seni daha ileriye taşır.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla