Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-05-2013, 11:31 AM   #15 (permalink)
serpilelif
Üsteğmen

serpilelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 552
217 Mesajinıza toplam 399 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpilelif is on a distinguished road
Standart Cevap: Papatyanin umut gunlugu:))

Alıntı:
papatya_27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
moralim çok bozuk arkadaşlar eşimle tartıştık ama bendeki durum farklı olduğu için yazmak istedim..kendimi savunmada yetersizdim ben ve hemen ağlardım ifade edemezdim düsüncelerimi..ama bu sefer farklı oldu ifade edebildim herşeyi gerçi sonucu pahalıya patladı şuan benim için ama bu durumu bile sabırla karşıladım ve karşılıyorum da ve ağlamadım Rabbimden bu süreç için yardım diledim sükünetle bişeylerin değişmesine niyet ediyorum...sizde dua eder misiniz benim için..sevgiyle kalın arkadaşlar
canım allah yardımcı olsun. aslında senin için olumlu bir gelişme olmuş. Işık'ın söylediği gibi yeni halimiz ilk zamanlar diğer insanlar tarafından kabul görmeyecek, hatta çevremizdeki bazı insanlar bizi terk edecek belki, çünkü yeni halimiz onların işine gelmeyecek, onları memnun etmeye çalışan papatya, serpil,... yok artık karşılarında. kendini ifade edebilmen harika bir şey. gerisini boşver. seni böyle kabul etmek zorundalar. işlerine gelirse.
umarım sonuçlar da senin lehine döner arkadaşım.
serpilelif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla