Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-05-2013, 09:39 AM   #18 (permalink)
papatya_27
Üsteğmen

Tesekkür: 109
169 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatya_27 will become famous soon enough
Standart Cevap: Papatyanin umut gunlugu:))

Dun esimle ankaraya geldik.. Yeni gordugum insanlar ve esimin arkadaslari yaninda daha samimi ve daha guleryuzluydum telkinlerimin bugun 10. Gunu degisimi hissesibiliyorum kucuk adimlarla da olsa bunu farketmek guzel.. Bi de esimle aram limoniydi ama icimde oyle bi enerji yogunlugu olduki esim bile dayanamadi simdi hersey cok guzel.. Ankaranin tadini cikariyoruz
Bisey daha soyleyecegim dusuncelere hukmetmek bu mu oluyor bilmiyorum ama.. Yola cikmadan once ne olursa olsun ani yasamak istiyorum yasanan uzuntulere ve gelecek kaygisina ragmen ama bunu inanarak ve yurekten soylemistim ki Normalde bu cumleyi soylemek ve uygulamak benim icin cok zor olan biseydi cunku ben kucuk sorunlari bile dert edip uzulenlerdendim ama bu sefer farkli oldu oyle bi inandim ki buna esimle aramiz kotuyken anin tadini cikarnayi basardik.. Sukurler olsun rabbime/)
papatya_27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla