Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-05-2013, 09:22 AM   #37 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Papatyanin umut gunlugu:))

Alıntı:
papatya_27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bugün içimde farklı bi duygu var arkadaşlar anlayamadım..bu zamana kadar bendeki değişimleri, olumlu yönleri hep paylaştım sizlerle..ama bugün farklı hissediyorum beynime engel olmaya çalışıyorum ama içimdeki ses sürekli yeniliyor...sen kendini kandırıyorsun, yaptığın tek şey polyanacılık,gercekler ortada görmek istemiyosun gibi olumsuz şeyler...çok tuhafım bugün..bunlara rağmen olumlama yapıyorum direniyorum ama aklımı karıştırıyor..inanmamak için beynimle savasıyorum sanki
boş ver konuşsun o, sadece konuşsun bırak onunla ilgilenme susacaktır. İşine gelmemiştir. Vesvese olarak düşün, ego, nefis ne dersen de adına. Ama seni batırmasına izin verme. Bugün çokça "La havle vela kuvvete illa billah" oku. İyi gelecektir.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla