Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-05-2013, 01:05 PM   #45 (permalink)
papatya_27
Üsteğmen

Tesekkür: 109
169 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatya_27 will become famous soon enough
Standart Cevap: Papatyanin umut gunlugu:))

az önce bi tlf aldım tam da herşeyi planladım yolunda gidiyor derken tlfdaki habere göre tümden herşey değişti ve ben sadece önümüzde bir aylık bir süre var bişeyleri değiştirebilmek için değiştiremezsemde o durumdan bi şekilde mutlu olacak bi yol bulurum dedim..karşımdaki inanamadı bu sözleri duyunca ki en de kulaklarıma...çünkü gerçekten panik olucam stresli bi durumdu ve benim telkinlerden önceki yapımda buydu..olumsuz bişey olunca paniğe kapılır ağlamaktan kendimi mahveder ve neyapabilirim sorusu aklıma bile gelmezdi...
telkinlerin etkisi ne diye merak edenler için yazıyorum telkinler sadece bakış açımızı değiştiriyor olumsuzluklar yine vr sadece hayata karşı daha da güçleniyoruz daha çözümcü daha dirençli oluyoruz..
bugun kendimi gerçekten kutladım ve değişimimifarkettiğim için şükrettim rabbime ve ve en önemlisi artık kendimi seviyorum diyebiliyorumm:):) şükürler olsun bu duyguyu hissettirene..ve bu yolda emeği gecen herkese sonsuz teşekkürler...iyiki varsınız sizleri seviyorumm
papatya_27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla