Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-06-2013, 12:44 AM   #99 (permalink)
Cookie
Teğmen

Cookie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
23 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Cookie is on a distinguished road
Standart Cevap: Ruh Halim Hep Değişiyor...

Alıntı:
ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
beyazhüzün herşeyi çıkmaza sokuyorsun yardımcı ol biraz kendin için 30 yaşına gelmişsin böyle bir ömür geçmez kendine daha fazla eziyet etme.. çerez.. sorduğum soru sorun gerçekten bu açıdan bakmadım. bir an şöyle düşündüm.. zamanında yanlış birşeyler yaptık ve sonrasında ise başımıza çok farklı sorunlar çıktı. tabii bu bir varsayım.. hatırlıyorumda 6.cı sınıftayken çok sosyaldim ve insanların yaptıkları hatalarıda sürekli yüzlerine vurar dalga geçerdim.. 7.ci sınıftan sonrada çöküşe geçtim.. Sanıyorumki geçmişte yaptığım hatalarım şimdilerde bedelini ödüyorum..
cookie denince akla ilk gelen kurabiyedir bu arada. çerez,kraker sonradan gelir. yani kurabiye demek aslında. ;))

hepimiz şimdiki halimize geçmişte yaşadığımız bir şeyler sonucu aldığımız kararlar neticesinde geliyoruz. sen de dalgacı oluşundan edindiğin kötülüklerle farklı bir yola gitmeyi seçip çöküşe geçmişsin demek ki. kendini suçlamış ve karar almış olabilirsin. bir başkası karşı tarafı suçlar, öyle yol alır vs. hep de bilinçsizce ego tarafından alınan kararlar oluyor bunlar. biz de ona göre yaşıyoruz.

farkındalığa geçince kurtulabilme şansımız var neyse ki istemediğimiz hallerden.
Cookie isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla