Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-06-2013, 02:35 PM   #69 (permalink)
papatya_27
Üsteğmen

Tesekkür: 109
169 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatya_27 will become famous soon enough
Standart Cevap: Papatyanin umut gunlugu:))

uzun bir aradan sonra yeniden buluştum günlüğüme:) herkese selam olsun huzur dolsun yüreklerimiz mutluuk sevgi bolluk bereket bizim için aksın..biliyorsunuz bebeğimin geleceği güne hazırlanıyorum büyük bir heyecan ve bitirmeye çalıştığım stresle..sağolsun ışıklı yol ve sweetin önerileriyle doğum sancısı korkusunu biraz atlattım gibi...şimdi daha iyi hissediyorum ve sonuca yani bebeğimle kavuşacağım o ilk ana odaklanıyorum..imgelemenin faydasını çok hissettim bu aralar..uyumadan önce ve sabahları olmasını istediğim sekilde imgelememi yapıyor beynimi odaklamaya çalışıyorum..tabii bu arada aksilikler çıkmıyor değil ama enazından hayatı akışına bırakmayı başarıyorum artık..hayatta herzaman bir b planının olabileceğini diğer yol kapandığında yeni yolun da güzelliklerle dolu olabileceğini ve bunun kendi elimde olduğunu biliyorum artık..çünkü ben bişeyleri değiştirebilecek o güce sahibim..hani bir söz vardır işte ben bu söze artık yürekten inanıyorum.."mutlu olmak için istediğin şeyler gerçekleşmiyorsa o halde elindekilerle mutlu olmasını bil..." hayat istediğim yönden akmadığı zaman akışına gittiği yoldan da haz alabilmeyi başarabiliyorum..bunun için de sonsuz şükrediyorum...bu kadar güzel duyguların içerisinde çok da duygusal bir dönemde olduğumu söylemem gerekiyor sanırıım en hassas dönemimdeyim..iyiki eşim yanımda sonsuz destekçim onu çok ama çok seviyorum..rabbim onu karşıma çıkarttığı her an için sonsuz şükrediyorum...hep mutlu kalın huzurlu kalın sevgi dolu kalın..şimdilik bu kadarr:)
papatya_27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla