Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-06-2013, 10:41 AM   #75 (permalink)
papatya_27
Üsteğmen

Tesekkür: 109
169 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatya_27 will become famous soon enough
Standart Cevap: Papatyanin umut gunlugu:))

Alıntı:
heaven28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bugün bende zihnimi susturmayı sectim bilinçaltımı otomatik plota bagladım hiçbişey düşünmiycem yapmam gerekenleri bilinçaltım evrenle bereber mükemmel bir dizynda gecekleştircek öle inanıyorum benimde hayatımla ilgili önemli bi karar verme zamanım ama nicedir korkularımdan dolayı bunu gerceklestiremiyorum ve beyni nası olacak nası yapacam demekten yoruldum usandım böle sorullar sordukca hiç bişi düzelmiycek ve ben bir adım bile atamıycam ama simdi hesey kendiliinden olcak inşallah hersey otomatik plotin elinde o benim için en güzelini secicek ve gerceklesecek istiyorum inanıyorum ve kesinlikle bunu hakettim saygılar
Heavencigim ayni duygulari yasiyoruz biraz akisina biraktigimizda farkli secimler ortaya cikiyor bunu gorebiliyorum.. Suyun akisini degistirmek yerine aktigi yerdeki guzellikleri secmeyi kabul ediyorum.. Elbet bicikis yolu var yuregimin sakinligini seviyorum ve rabbime sonsuz guveniyorum.. Ona teslimim ben ..biliyorum ki benim icin en guzel en hayirli secimleri karsima cikarticak ve yuregim en hayirli olani sececek..
papatya_27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla