Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-06-2013, 12:05 PM   #79 (permalink)
papatya_27
Üsteğmen

Tesekkür: 109
169 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatya_27 will become famous soon enough
Standart Cevap: Papatyanin umut gunlugu:))

dün karşıma çıkan yolda gerildim boğuldum çaresiz hissettim...öyle panikledim ve korktum ki ne yapabilirim diye düşünemedim bile..belki sakinliğimi korusaydım fırsatlar bana dönücekti ama ben korktukça ben panikledikçe herşey üzerime yürüdü sanki..şuan daha net görebiliyorum öyle olsaydı nolucaktı ki düyorum o durumda da insan mutlu olmak isterse mutlu olabilirdi diyorum...dün farketmeliydim o an o dakika durum ve netice ne olursa olsun değmez hiçbişey bizi üzmeye yıpratmaya insan isterseymiş değiştirebilirmiş herşeyi bakış açısıyla..yeterki olan biteni sakin karşılayıp çözüm yolları bulmalıymış..şuan o kadar çok çözümler buldum ki ama geç oldu işte üzüntüler kırıklıklar yaşandı bi defa ve en üzücüsü haklıyken haksız duruma düşüşün..neyse ki şuan farkında olduğum için şükrediyorum rabbime en azından dün bitti bugün yeni bir gün diyebiliyorum kendimi bi köşeye kapatıp yıpratmıyorum..dünkü yaşananlardan kişissel gelişimim için alacağımı aldım ben..hayatta en çaresiz olduğumuz anlarda bile bir çözüm varmış yeter ki sakinliği koruyup nerde nasıl bi hamle yapmayı bilelim..farkındalığınızın bol olduğu huzurlu bir gün diliyorum hepinize.........
papatya_27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla