Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-07-2014, 08:12 AM   #90 (permalink)
bbb
Teğmen

Tesekkür: 741
66 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bbb is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Güzel Gelişmeler :)

Alıntı:
kediiicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne yapıp edip internet kafeye gittim ama hiçbir telkini indiremedim hepsinde hata verdi
Alıntı:
kediiicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sigarasız 4. Gün. Canım istiyor bazen, ama kendimi tutuyorum. Bütün gün film izledim evde. Yıka beynini diye bir kişisel gelişin kitabı aldım. Canım sıkılıyor okuyamıyorumm olumlama da yapmıyorum. Değişimimle ilgili hiç çaba sarf etmiyorum. Ve bu yüzden kendime çok kızgınım. Tatilin 1 ayı bitti bile, ben hala olduğum yerdeyim. Telkinler bende neden etki etmiyor, illa bilgisayar ya da mp3 den mi dinlemek gerekli? Bu konuyu forumda araştırsam da bi sürü yorumla karşılaşıyorum. Cevapsız sorular, kötü geçen günler, yerinde sayan cesaretsiz bir kız
yukardaki mesajınızda, telkinleri indiremediğinizi ve alttaki mesajınızda da telkinlerin size etki etmediğini yazmışsınız hangisi doğru?

telkin etki etmiyorsa, ses seviyesini bir iki kademe arttırabilirsiniz..

internetten dosya indirmesini bilen bir arkadaşınızdan veya internet cafe sahibinden yardım isteyerek dosyaları indirip bir flash belleğe atabilirsiniz.... bu arada bolca kitap okuyabilirsiniz...

ayrıca, sigara konusundaki başarınız içinde, tebrikler...

sevgiler...
bbb isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla