Konu: Yeni-Günce
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-10-2008, 10:02 PM   #18 (permalink)
serina
Teğmen

Tesekkür: 3
9 Mesajinıza toplam 25 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serina is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Yeni-Günce

Zaman zaman ara versem de bir süredir kendime ve ihtiyacı olanlara Reiki uyguluyorum, dün akşam önceki yıllarda sıkıntılı günlerim olmasına aracı olan
kişi ve olaylara vb. reiki uyguladım, travma demesem de buna yakın üzücü olaylara neden olan kişileri affetmemiz ve onları kendi kendilerine bırakmanın
önemi hakkında yazılar okuyup bilenlerden dinledikten sonra affetmenin gerekli olduğuna karar vermiştim. Bugün affetmem gerektiğini düşündüğüm bu kişilerden biri seneler sonra ansızın beni ziyarete geldi, çok şaşırdım, görmeyi üstelik beni ziyarete gelmesini beklediğim en son kişilerden biriydi.

Bugün bir kez daha anladım ki, hayatımıza bir şekilde dahil olan insanların bizi üzmesine biz izin veriyoruz. Bu ziyareti kendimce yorumladığımda "bu kişileri affetmem için yüzleşmem gerekiyordu ve evren onu bana bir şekilde gönderdi" diye düşündüm, ve zamanında ne kadar boş yere üzüldüğümü farkettim.

Onu affettiğimi ona söylememkle birlikte,onu uğurladığımda içimden onu affetmiş olmanın huzuru ve hafifliği vardı.

serina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla