Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-05-2015, 07:26 PM   #18 (permalink)
Ihlamur
Teğmen

Ihlamur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 24
23 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ihlamur is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Hayatımızdaki Olumsuzluklardan Nasıl Kurtuluruz?

Alıntı:
seniha. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çalışmaları yaparak zaten olumsuzluklardan kurtulacağını beyninde programlaman lazım. olumsuz düşüncelerle hayat boyu yaşanmaz ki. insanın enerjisini de alır. enerjin kalmayınca karşındaki insan da senden uzaklaşır. sen ne kadar olumlu olursan karşına da o kadar olumlu insanlar çıkar. bu durum frekans meselesi. benzer benzeri çeker. erkek arkadaşınla ilgili bir şeyler yazdın ya aslında onun da senden farkı yok dikkat ettin mi? bilinçaltımızdaki olumsuzluklar illa rüyayla temizlenmez. ben de o şekilde oldu. çünkü ben rüya görmeyi severim. sevdiği ve rüya görmeyi istediğim için bana mesajlar rüya yoluyla geldi. sana da farklı bir şekilde gelebilir. önemli olan gelen mesajların farkına varıp, nerede hata yaptığımızı bulup, farkındalığımızı geliştiriip kendimizi istediğimiz duruma getimek. kimse dört dörtlük değil. hatalarımız yine olacaktır. biz insanız. ancak o şekilde olgunlaşabiliriz.
Hooponopono ile karşımızdakini de arındırabiliyoruz. O zaman ben şu arınma işlemlerine başlayayım. Hem onu hem kendimi bu döngüden kurtarmak için ilk adımı atayım

Konu Ihlamur tarafından (15-05-2015 Saat 07:27 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: Yazım hatası
Ihlamur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla