Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-11-2008, 09:46 PM   #144 (permalink)
Akulina
Guest

Standart Ynt: Ankara Hazır Mısın? :) 1 Kasım 2008 Ankara Buluşması

Çok güzel bir toplantı ve seminerdi...
Emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederim...
Bu toplantının oluşmasında en büyük katkıyı sağlayan,"kar demeden,kış demeden:P" gelen, RedFlowersıma çok çok teşekkür ederim...Doyamadım valla...
Atakan bey her zamanki gibi sıcakkanlı ve gayet açıklayıcı bilgileriyle bizim yanımızdaydı,oda şehir dışından geldi teşekkür ederiz...
Sevgili Keopsun semineri çok yardımcı oldu,bazı eksiklerimi tamamladım kendi adıma...Onada çok teşekkür ederiz,sağolsun şehir dışından bize seminer için geldi...
Veee Shamanım,canım benim...Sitede okurken zaten çok seviyordum...Sonra geçen toplantıda tanıştık,bu toplantıda da görmek,ondanda seminer almak çok güzeldi...Çok çok başka bir insan...Çok seviyorum valla...

Ayşegüll;çok sıcak ve samimiydi acayip sevdim...

Novos;geçen toplantıdan bu toplantıya kadar o kadar çok değişmişki gerçekten kutluyorum...

Aysuntl;oda çok sıcak,samimi ve benim hep düşündüğüm konulara değinen arkadaşımızdı...

Duygu;bu toplantıda çok konuşma fırsatı bulduğum yeni üyelerdendi...Donanımlı ama yolun başında olduğu için bir tedirginlik vardı,çok sevdim gerçekten...

Nickini bilmeyen ablamızda çok hoştu,güzel sohbetler edildi...

Gizem18 tam düşündüğüm gibi çok şekerdi,bayıldım valla...

Veee forumda yeni olan,yazmayan ve toplantıda pek konuşamadığımz birçok arkadaşımızada teşekkür ederim...Bazılaryla sadece bir göz teması bile yetti anlaşmaya...

Bugünde böyle güzel ve anlamlı bitti...Greenpeace elemanlarınıda es geçemeyeceğim:),onlarda çok tatlılardı...Gelecek toplantıda onlarıda görmeyi isterim...

Mekanımızda çok hoştu...Kitapların içinde,olumlu huzurlu,sahipleride çok şeker insanlar...
Yani uzatmayım...Çok güzel bir gündü emek veren ve katılan herkese çok teşekkürler...