Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-11-2008, 09:06 AM   #579 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Günaydın hepinize ilginizden dolayı çok teşekür ederim.Ne yazık kigiden gidiyor ve hayat devam ediyor.

Dün çok güzel bir gün geçirdim canlarım benim toplantımız çok güzel geçti.Belginim ne çok özlemişim fakat daha doyamadan ayrıldık konuşacak ne çok şeyimiz yarım kaldı.

Shamanic canım bir insan bukadar nasıl sevebilir diye düşündürüyorsun insanı ve içindeki güzellik dışına neçok yansımış .Senide görünce çok mutlu oldum ayrılmak bir okadar zor geldi .Eşinede sevgilerimi ilet işi gücü rast gelsin seni bize yolladığı için.

Dün kendimle ilgili neçok şeyi aştığımı fark ettim .Aferin bana kendimi çok sevdim ve gurur duydum .Bunu yanlış anlamayın kibirlenmedim .Ben hayatım boyunca başkalarını sevdim ve başkalarıyla gurur duydum .Ama dün bu duyguları kendim için yaşadım ve bu benim hiç tatmadığım bir histi ve çok güzeldi.Kendimle çalışmaya başladıktan sonra başarmış olduklarımdan aldığım sonuçlar beni çok mutlu etti .Ben içimdeki terkedilmiş ve yanız bırakımış çocuğu büyütüyorum ve bu çocukla yaşı büyüdükçe elde ettiği başarılarla övünmek çok iyi geliyor.İçimdeki beni keşfetmek onunla ilgilenmek beni kimi zaman hissettiğim yanlızlıktan kurtarıyor.

Bizler kendimizi tanıdıkça ve kendimize döndükçe bunu sakın içine kapanmakla karıştırmayın.Bir çok sorunun aslında kendimizi ihmal etmekten kaynaklandığını göreceksiniz.

Olumlu düşünmek ve şükretmek hayatımda kendim için yaptığım ve çok zorlandığım iki konu oldu ama ben bunu aştım .Ben kime şükredin diyorsam ben zaten şükrediyorum diyor eski benin dddiği gibi.Bende eskiden şükrettiğimi zannederdim ama bunu belli bir rutine koymazsanız size bir faydası olmaz unuta bilirsiniz .Ben sabahları kalkınca ve akşamları yatarken şükürlerimi yapıyorum gün içinde aklıma geldikçe devam ediyorum.Benim ne çok şükredecek şeyim varmış meğer.

Şu an çıkmak üzereyim sonra görüşürüz.