Konu: Bir bakın
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-01-2017, 06:39 AM   #9 (permalink)
KıpçakBeyi
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bir bakın

Alıntı:
MuminOKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba.
Ana sayfanın en altında bir istatistik mevcut.

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri İstatistikleri
Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri İstatistikleri
Konular: 608,843, Mesajlar: 822,150, Üyeler: 96,127
Konuk olmak yerine kayıt olmayı tercih eden en yeni üyemiz Ezir iyi ki varsınız yanımıza hoş geldiniz.

600.000 konu sizce az mı? Evet forum eskisine nazaran pek hareketli değil, sahipsiz de değil. Kendi adjma konuşmam gerekirse bi 7-8 sene önce forumda en aktif üyelerden biriydim. Toplantılar, seminerler düzenledik. Oldukça ciddi işlerdi ve katılım bi hayli fazlaydı. Bir yandan kendi işlerimiz diğer yandan forum bir şekilde gidiyordu. Bir yerde sigortalı çalışandım. Yaş faktörü de önemli bir ölçü, 35 e dayanınca bazı şeylerin önceliği değişiyor. Bir kaç yıldan beri kendi işletmelerim ile ilgileniyor olmam, foruma daha az vakit harcamama sebep oldu. Genele bakarsanız buradaki telkinlerin bir eseriyim ve Atakan beye her zaman teşekkür ederim, hayatımda olan değişikliklere yön vermemde destek olduğu için. Ben her zaman buradayım.

Sizin hikayenizin olduğu başlıklar var mı?Telkin dinleme serüveninize dair veya yaşadığınız değişimleri anlatan.Böyle bir başlık varsa okumak isterim.

Ayrıca 8 seneyi özetleyen bir yazı yazabilirseniz güzel olur.Bu sekiz senede neler değişti ve siz telkinleri ne şekilde dinlediniz.En çok hangi telkinleri dinlediniz.Atakan beyin hikayesini ve değişimini okumuştum. Sizinkisini de okumak isterim.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla