Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-11-2008, 02:24 PM   #27 (permalink)
sarıkanarya4141
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 6 kez İyi ki varsın denildi
sarıkanarya4141 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: EGO GÜÇLENDİRMENİN ANLAMI NE?

slm ben yeni girdim siteye ve dolayısı ile anlayamadığım bir kaç şey oldu bu mp3 leri indirdim ben aslında kilo verme sigarayı bırakma birde erken kalkma konularının telkinlerini dinlemek istiyorum ama neden ego ve suçluluk duygusuyla başlamalıyız onu çözemedim ben gayet pozitif bir insanım birde bu iki telkini karışık eşit olarak dinlememiz gerekiyomuş galiba e peki bunun süre ve sırasını nasıl yapalım bu ikisini aynı cd ye atıp peşpeşe sürekli dinlesek olurmu kaç günden sonra kendi istediğimiz telkinleri dinliyebiliriz sigarayı bırakmayı istiyorum ve de zayıflamayı bide cdlerde telkin yapılan konuşmaları hiçmi duyamıyacağız
bana katlanıcak sorularıma sabırla cevap verebilecek arkadaşlara şimdiden tşkr site güzel emek verenin yüreğine sağlık umarım bende de işe yarar ama malum internet ortamı şüpheci yaklaşımlar normaldir ben bu arada yorumlarda bulunan (olumlu) kişilerin resim video gibi kayıtlarınıda göremedim belgeli isimli cisimli konuşsalar bence daha iyi olurdu super
sarıkanarya4141 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla