Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-11-2008, 10:35 AM   #62 (permalink)
eylemozturk
Teğmen

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eylemozturk is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: MUSTANG İLE EFT KONUSUNDA HERŞEY

4 aydır üyeyim ve forumdaki konuların hepsini okumama rağmen şimdiye kadar hiçbir konuya tek satır bile yazmadım...nedeni üşengeçliğim olsa gerek ama eft ile ilgli birşeyler yazmasaydım kendimi çok kötü hisederdim sanırım...çünkü eft bir mucize bence...forumdan gary craig' in el kitabını indirdim ve sindirerek okuduktan sonra 12 yıldır boyun düzleşmesinden dolayı kronikleşen ve günün her saati her dakikası ağrıyan boynuma eft yaptım..tanrım mucize bu olmalı...3 turda ağrıdan eser yok ve ben mutluluktan deli gibi ağlamaya başladım..12 yıllık ağrım ortadan kaybolmuştu...yıllarca etrafımdaki boyun ağrısı çekmeyen insanlara özenmiştim..sabahlar kaskatı ve ağrılı bir boyunla uyanmayı öyle kanıksamışımki bugün sabah sıfır ağrıyla ve hafif bir şekilde uyanmanın zevkini burada kelimelerle anlatmam mümkün değil..sırada bazı fobilerim,geçmişteki bazı suçluluk duygularım var...deneyimlerimi paylaşacağım...herkese sevgiler....
eylemozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla