Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-12-2008, 09:20 PM   #28 (permalink)
hayatimdegisti
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
kozbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar ben çok denedim fakat indiremedim indiren biri varsa başka bir upload sitesine yükleyebilirmi yükleyebilirse çok sevinirim çünkü bu sosyal fobi telkinlerine çok ihtiyacım var mailime yollama inceliğini gösteren biri olursa çok sevinirim .

mail: ....
Forumda mail adresini mümkün olduğunca paylaşmayalım...
Özellikle spam gönderen programlar forumlardan topladıkları maillere reklam maili gonderiyorlar onlarca..
Üyelik için girdiğiniz mailler gizli olduğu için bunlara erişemiyorlar ancak ziyaretcilerin görebildiği mailler spam için kullanılmaktadır..
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla