Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-12-2008, 05:17 PM   #9 (permalink)
bigci
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

Alıntı:
yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba ablası,

o tarih yani 4 ekim, hayvanları koruma günüydü.. Tabii daha baskın oldu benim için..darıca'ya gidecektim,köpeğim hastalandı oraya da gidemedim..
Yarışa gelseydim mutlak haberin olurdu zaten..Dediğin gibi bir dahaki sefere..

Epeydir uğramıyordun buralara..Yeni forum nasıl, harika değil mi?..

orda olmanı canı gönülden istemişdim ablacgım ama saglık olsun gerçekden cok guzel bir gündü evet o gun hayvanları koruma günüydü ve o gün bi kediyi eziyodum :d cünkü bi dernek dolusu kedi vardı pistte :Porada olsaydın cok güzel bir gün geçirecegine adım gibi emindim ama saglık olsun bi daha orada olacagımı sanmıyorum cunku ben turkiyede hiç bir motor sporları organizasyonuna katılmama kararı aldım seneye yunanistanda yarışcam ama yarış tarihlerini federasyondan ogrenim yarısa kısa bi zaman kala sana haber veririm ssen ve cocukların icin cok guzel bi organizasyon olur cocukların takım ruhunun ne demek oldugunu anlarlar gozleriyle gorerek saglıcakla kal ablacıgım ;)