Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-12-2008, 10:35 PM   #15 (permalink)
aysegul_tirtil
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

Alıntı:
01nisan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ayşegül eğer vücut ısındıktan sonra yaparsan fazla ağrın olmaz. Sanırım hamsın. Başlamışken bırakma bencede. Bende de fiziksel ağrılardan çok, çakralar açılmaya başladığı için boğaz ağrısı, baş dönmesi falan oldu, genede pes etmedim. Bilgin olsun diye söyleyim, bende bu hareketlerin yan etkisi diye ilk 1o gün doktora gitmedim. Sonra baktım geçmiyor doktora gitmek zorunda kaldım. O yüzden eğer rahatsızlığın devam ederse, umarım olmaz önlemini al bence. Daha sonra ise bir ay gibi faydalarını görmeye başlarsın.

Bir şey daha söyleyecim, eğer birinci ayinde - kendi etrafında dönme- zorlanıyorsan ki beni en çok bu zorladı, şimdilik yapmayabilirsin. Kitapta öyle yazıyor. Kolay gelsin, sevgiler
ayy o benim enkolay yaptıgım hareket bıraksalar semazen gibi dönerim hatta kendi kendime bu sayı az daha cok döneyim falan diyorum ben köprüde zorlanmaya basladım ki ilk basladıgımda cok rahat yapıyordum bence tamamen hamlıktan oldu cünkü geriye dogru zorlayınca kendimi boynum agrıdı ama söyledigin gibi bırakmaya niyetim yok.tesekkür ediyorum ilgin için.sevgiler
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla