Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Diğer Sağlık Haberleri

Uyarılar

Cinsellikten Çok Soğudum

Serbest Kürsü ve Diğer Sağlık Haberleri Cinsellikten Çok Soğudum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Giresun'dan Gülşah: 5 aylık evli bir bayanım. Benim sorunum, eşim aşırı derecede cinselliğe düşkün olması. Evlendiğimizden beri her gece istiyor. Ama ben bundan çok rahatsızım. Artık onun yüzünden seksten soğudum diyebilirim. Kocamın sekse aşırı düşkünlüğü normal mi, yoksa bu durumunu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sağlık Haberleri telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sağlık Haberleri nerededir kimdir Diğer Sağlık Haberleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sağlık Haberleri hipnoz Diğer Sağlık Haberleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sağlık Haberleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sağlık Haberleri kuantum düşünce kitap haberi

Cinsellikten Çok Soğudum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-04-2010, 11:09 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 45
92 Mesajinıza toplam 143 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bluesky24 will become famous soon enoughBluesky24 will become famous soon enough
Standart Cinsellikten Çok Soğudum

Giresun'dan Gülşah: 5 aylık evli bir bayanım. Benim sorunum, eşim aşırı derecede cinselliğe düşkün olması. Evlendiğimizden beri her gece istiyor. Ama ben bundan çok rahatsızım. Artık onun yüzünden seksten soğudum diyebilirim. Kocamın sekse aşırı düşkünlüğü normal mi, yoksa bu durumunu hastalık olarak adlandırabilir miyiz?

- Sağlıklı cinsel yaşam eşlerin her ikisinin de mutlu olduğu, gereken doyumu aldığı bir paylaşımdır. Eşinizin istekliliği sizi cinsellikten soğutacak kadar rahatsız ediyorsa bu duygunuzu kendisiyle paylaşmalısınız. Birlikte konuşarak sorununuzun üstesinden gelemediğiniz takdirde bir uzmanla görüşüp yardım alabilirsiniz.

Manisa'dan Tuğrul: Eşimle çok kısa bir süre önce evlendik. İlk gecemizde eşimle birlikte olduktan sonra kanama olmadı. Ayrıca acı duyduğuna dair bir belirti de yoktu. Bunun nedenini sorduğumda bazı zarların esnek olduğunu ve hiç kanama olmayabileceğini söyledi. Bu durum beni çok rahatsız etti. Acaba eşim bana yalan mı söylüyor? Esneklik gibi bir durum olabilir mi gerçekten? Böyle bir durumda bir erkek bunu anlayamaz mı?

- Kızlık zarı adı verilen yapı bazı kadınlarda çok esnek olabilir ve ancak doğumda tam olarak yırtılabilir. Eşinizin kızlık zarı bu nitelikte olabilir. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, böylesi bir güvensizlikle ilişkinizi yıpratmamaya özen göstermek olmalıdır. Bu konuyu tekrarlayan şekilde gündeme getirip sorgulama ve suçlamalarda bulunursanız, eşiniz kendisine güvenmediğiniz hissine kapılır ve bu durum evlilik ilişkisini yaralar.

Sivas'tan Doğan: Merhaba . Benim bir sorunumu var ve bu sorun, insanlarla ilişkime de yansıyor artık. Ben ilişkiye girdikten çok kısa bir süre sonra hemen boşalıyorum. Partnerim de bundan rahatsızlık duyuyor, "Hiç zevk vermiyorsun" diyor. Bütün düzenim alt üst oldu. Çok istememe rağmen artık cinsellikten uzak durmaya çalışıyorum. Ne olur bana yardım edin?

- Erkeklerde erken boşalma organik bir hastalık durumu yoksa psikolojik kökenli olabilir, örneğin depresyon ya da kaygı bozuklukları gibi. İlişki bazında eşlerin duygusal yakınlığı önemli bir faktördür. Çoğu zaman ilişkiye yönelik performans kaygısı da erken boşalma sorununun artmasına yol açar. Ayrıca cinsel sorun varlığından söz etmek için, partner, ilişki ortamı ve diğer koşulların uygun olup olmayışını gözden geçirmek gerekir. Siz öncelikle organik bir hastalık olup olmadığını anladıktan sonra gerekirse psikolojik yardım alarak bu sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.

DOĞANAY EDİRNE- Merhabalar. Ben hem yazılarınızı hem de SKY TÜRK'te yaptığınız PSİKOYORUM programını takip ediyorum. 2 yıldır depresyon tanısıyla tedavi görüyorum. Aldığım ilaçlar sonrasında cinsellik yaşamakta zorlanıyorum. Bir isteksizlik hali yaşıyorum. Depresyonda olan kişinin cinsel hayatı nasıl olur bilgilendirir misiniz?

- Antidepresan ilaçların kullanımı sırasında cinsel isteksizlik yaşanması oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Aslında depresyon hastalığının kendisi de cinsel isteksizliğe yol açar. Bu iki etkenin birleşmesiyle cinsel yaşamla ilgili problemler görülebilir. Depresyon ve ona eşlik eden sorunların en kısa sürede ve uygun şekilde çözümlenmesi için etkin bir tedavi alınması önemlidir. Siz 2 yıldır tedavi aldığınızı belirtmişsiniz, psikoterapi ve gerekirse diğer biyolojik tedaviler konusunda doktorunuzla görüşmeniz uygun olacaktır.

Muğla'dan Rasim: Yazılarınızı büyük bir dikkatle okuyorum. 35 yaşında bir beyim. Yaklaşık 2 aydır sertleşme sorunu yaşıyorum. İlk başlarda sertleşiyor ama sonra çok çabuk yumuşuyor. Doktora gitmeye maddi gücüm yok. O nedenle sorunumun çözümü var mı, yok mu bilemiyorum. Beni aydınlatırsanız çok memnun olurum.

- Öncelikle sorununuzun çözümünün olduğunu söylemeliyiz. Erkekte sertleşme sorununun organik nedenleri (örneğin diyabet ya da ürolojik bir hastalık .) olabilir, bunlar araştırılmalıdır. Bu yönden bir sorun saptanmadığı takdirde psikolojik nedenler araştırılmalı ve bu konuda yardım alınmalıdır. Sertleşme güçlüğüne yol açan psikolojik sorunların başında depresyon ve kaygı bozuklukları gelir. Bunlar da tedavisi kolaylıkla yapılabilen hastalıklardır.

Uzm. Dr. Semra Kaya Baripoğlu

Kaynak: MCA

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Bluesky24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks