Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

sevgilim

Serbest Kürsü ve Sözlük sevgilim Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * bir nazim hikmet ran şiiridir. Sevgilim yalan söylersem sana Kopsun ve mahrum kalsın dilim Seni seviyorum demek bahtiyarlığından Sevgilim yalan yazarsam sana Kurusun ve mahrum kalsın elim Okşayabilmek saadetinden seni Sevgilim yalan söylerse sana gözlerim iki nadim gözyaşı gibi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

sevgilim

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-01-2009, 04:27 PM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart sevgilim

* bir nazim hikmet ran şiiridir.

Sevgilim yalan söylersem sana

Kopsun ve mahrum kalsın dilim

Seni seviyorum demek bahtiyarlığından

Sevgilim yalan yazarsam sana

Kurusun ve mahrum kalsın elim

Okşayabilmek saadetinden seni

Sevgilim yalan söylerse sana gözlerim

iki nadim gözyaşı gibi avuçlarıma aksınlar

Ve göremesinler seni bir daha

* sevgilim

ecza dolabinin raflarinda bekle beni

bir tüp diş macunu, bir şişe siyanür

ve zambak kokulu sabunlar

sevgilim

Büyük Millet Meclisi'nde bekle beni

kürsüdeki yerimi isit

Güzel Konuşma Dersi verecegim hiç agzimi açmadan

sevgilim

iki bilinmeyenli bir denklemde bekle beni

matematik tanrisinin sonsuzluk evi

ve akil hastanesinin sisli bahçesi

sevgilim

bir kedi pençesinde bekle beni

yüreginde deltali tirmik izleri

ve karikatür saraylar

sevgilim

polis otolarinin firil mavi işiginda bekle beni

sakalli kaldirimlar, guguklu saat suçlari

ve tarçin kokulu şizofren

sevgilim

Çocuk Kalmişlar Dernegi'nde bekle beni

' hepsi pekiyi ' süt dişlerin, korsan gemilerin

ve altini islatmiş bez bebegin

sevgilim

bu şiiirin çikişinda bekle beni

saat kulemizi geçenlerde yiktilar

akgun akova

* çok saçma bir hitap şeklidir.

* nazım hikmetin istanbul hapisanesinde yazdığı şiiri.

Sevgilim,

başlar önde, gözler alabildiğine açık,

yanan şehirlerin kızıltısı,

çiğnenen ekinler

ve bitmez tükenmez ayak sesleri :

gidiliyor.

Ve insanlar katlediliyor :

ağaçlardan ve danalardan

daha rahat

daha kolay

daha çok.

Sevgilim,

bu ayak sesleri, bu katliâmda

hürriyetimi, ekmeğimi ve seni kaybettiğim oldu,

fakat açlığın, karanlığın ve çığlıkların içinden

güneşli elleriyle kapımızı çalacak olan

gelecek günlere güvenimi kaybetmedim hiçbir zaman...

* ing. *

* Sen benim yorgun, vazgeçmiş

Öyle bir zamanıma rastladın

Sevgilim, yoksa ben seni

Bir bilsen nasıl severdim

Sen benim korkak, güvensiz

Yarı mahsun, hatta hesaplı

Öyle bir anıma, rastladın ki

Hiç bilemezsin, seni ne çok severdim

Ah, sevgilim...

Sevgilim...

Ah, sevgilim..

Ne olur beni düşün, arada sırada an

Ne olur beni göğsünde tut, dokunmadan

Üstüne tek kelime söylenmesi mümkün olmayan, o kadar dokunan Sezen şarkısı, bilenler bilir Sezen'in ne demek istediğini bu şarkıda.

* bir cesit sahiplenme cesididir...

Sevgilim , askim , hayatim , canim kelimelerinin cok kullanmasi zaman zaman bayadabilir...

* sevgiye sahip olan anlamına gelen sözdür. eşe hitap etmek için kullanılan sözler için de en anlamlı, en yakın olanıdır. herkese canım, hayatım dersiniz ama sadece sevdiğinize sevgilim dersiniz. *

* önemi, gizli tamlayanında saklı bir isim tamlamasi. tamlamanın tam hali benim sevgilim'dir. benimdir, ona göre davranmak gerektiğini belirtir.

* Sevgilim,

yetimim benim,

aylar nasıl geçiyor zaman hiç geçmezken

kapılar kapalı, dünya buzlu cam

uyuşmuş gözlerimin önünde

hayat akıp gidiyor hiç kımıldamadan

ikimizin yerine dinliyorum

sevdiğin şarkıları

siyah tişörtünü giyiyorum yatarken

gömleklerini, kazaklarını, kokunu

senin rüyalarını görüyorum ölür gibi uyurken

gün boyu elimde kahve fincanı

kapıyı açmıyorum

telefonlara çıkmıyorum

başını bekliyorum geleceği olmayan hatıraların

Sevgilim,

yetimim benim,

nasıl da kayıtsız gülüyorsun hayata

öldüğünden haberi yok fotoğraflarının

murathan mungan

* bir selahattin ozdemir şarkısı. sözleri şu şekildedir

Günlerimiz geçsin güle oynaya

Kahkahayla gülelim yalan dünyaya

Yıldızlar parlıyor selamlar aya

Deniz güzel mehtap güzel sevgilim

Şarkılar başlasın artık neşeyle

Günümüz başlasın neyle şişeyle

Ne olur gönlümü bugün hoş eyle

Deniz güzel mehtap güzel sevgilim

Genç olsun insanin ömrü yeter ki

Öyle ateşlenir öyle tüter ki

Benim aşkımın ateşi öyle beter ki

Benim yeşil gözlü güzel sevgilim

Şarkılar başlasın artık neşeyle

Günümüz başlasın neyle şişeyle

Ne olur gönlümü bugün hoş eyle

Benim yeşil gözlü güzel sevgilim

* uzun zamandır olmayan bir özellik.

* kenan kalecikli'nin bir kitabı.

--spoiler--

Zaman yine geceye, yokluğunun en ağır vurduğu saatlere doğru ilerliyor. Hayalin olanca netliğiyle sahnedeki yerini alıyor. Her zamanki gibi çok güzelsin. Başkalaşıyorum. Teslim oluyorum sana bir kez daha. Seçeneğim yok aslında ama olsaydı, böyle bir kaçışı bir an için düşünmeyi bile sana ihanet sayardım.

Seninleyim yine, sen oldum. Başkalaştıkça aslıma döndüm... Sana döndüm, kendim oldum. Yokluğun en ileri boyutuyla tenime iyice sokuluyor, böyle bir yangında varlığını bütün güzelliğiyle duyumsuyorum. Her gece binlerce kez yinelenen bu sahnelerde yokluğun ne kadar yakıcıysa varlığın onunla yarışan bir serinlik oluyor yüzümde. Amansız bir çatışmanın ortasında nasıl korumasızım.

Gözlerimi kapatıyorum. Artık susma vaktidir.

Bir yoksun, bir varsın ama en çok yoksun. Başım dönüyor.

Sevgili

* ! Ömrümün varı! Ey hayal!

Seni seviyorum.

--spoiler--

* aşkın nur yengi'nin hesap ver albümünde yer alan şarkılardan biridir. sözleri sezen aksu'ya müzik turhan yükseler'e aittir.

sen benim yorgun vazgecmis

oyle bir zamanima rastladin sevgilim

yoksa ben seni bir bilsen nasil severdim

sen benim korkak guvensiz yari masum

hatta hesapli oyle bir anima rastladin ki

hic bilemezsin seni ne cok severdim

ah sevgilim, sevgilim, ah sevgilim

ne olur beni dusun arada sirada an

ne olur beni gogsunde tut dokunmadan

* sevgiliye hitap şeklinde kullanıldığında samimiyetsiz duran kelime. ***

* şebnem ferah tarafından başına günaydın eklenerek oluşturulmuş bir şarkı da bulunmaktadır. *

* Ey sevgilim, nerelerde dolaşıyorsun böyle?

Geliyor seni candan seven aşığın dur onu dinle.

Elemi de, neşeyi de beste yapmış diline.

Uzaklaşma şirin yarim.

Yolculuklar, aşıkların buluşmasıyla nihayetlenir.

Her tanrı kulu bunu bilir.

Aşk nedir? Ahret demek değildir her halde.

Çınlamalıdır neşesi bu anın gene bu anın kahkahalarıyla

Çünkü ne olacağı yarının meçhulümüzdür hala,

Boş yere vakit geçirmekten artık yoktur bir salah:

Öyle ise gel öp beni, genç ve tatlı sevgilim,

Ömrü pek azdır gençliğin.

william shakespeare

* kaybolmaya yüz tutmuş insanı heyecanlandırabiren bir sözdür, popüleritesini 90 lı yıllarda yitirmiştir.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks