Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

TAKINTI HASTALIĞI sizce ne demek, TAKINTI HASTALIĞI size neyi çağrıştırıyor?

Serbest Kürsü ve Sözlük TAKINTI HASTALIĞI sizce ne demek, TAKINTI HASTALIĞI size neyi çağrıştırıyor? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * SEVGİSİZLİKTEN MEYDANA GELEN HASTALIKLARA TAKINTI HASTALIĞI DENİR: 1-TAKINTI RUH HASTALIĞIDIR İŞTE BU YÜZDEN HASTA FARKINDA OLMAYABİLİR VEYA KENDİSİ FAZLA RAHATSIZ OLMAZ 2-ÇÖP EV SEVGİSİ OLANLAR ARAŞTIRILDIĞINDA ÇOK KARDEŞLİ OLANLARIN İÇERSİNDEN DAHA ÇOK ÇIKMAKTADIR. 3-BİREY SAHİPLENME DUYGUSUNU TATMİN ETMEK İÇİN ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

TAKINTI HASTALIĞI sizce ne demek, TAKINTI HASTALIĞI size neyi çağrıştırıyor?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-01-2009, 01:43 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart TAKINTI HASTALIĞI sizce ne demek, TAKINTI HASTALIĞI size neyi çağrıştırıyor?

*

SEVGİSİZLİKTEN MEYDANA GELEN HASTALIKLARA TAKINTI HASTALIĞI DENİR:

1-TAKINTI RUH HASTALIĞIDIR İŞTE BU YÜZDEN HASTA FARKINDA OLMAYABİLİR VEYA KENDİSİ FAZLA RAHATSIZ OLMAZ

2-ÇÖP EV SEVGİSİ OLANLAR ARAŞTIRILDIĞINDA ÇOK KARDEŞLİ OLANLARIN İÇERSİNDEN DAHA ÇOK ÇIKMAKTADIR.

3-BİREY SAHİPLENME DUYGUSUNU TATMİN ETMEK İÇİN BU YOLA BAŞVURUR.

4-EŞYANIN DEĞERİ ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BUNLAR BENİM DİYEBİLMESİDİR

5-YAZININ BURADAN SONRASI ÇÖP EV OLMA TEHLİKESİ OLANLARA FAYDASI OLMASI İÇİN YAZILACAKTIR BURADAN SONRASINI OKUMAYABİLİRSİNİZ KISMENDE OLSA BETİMLEMELİ YAZACAĞIM.

HASTALIK İLERLEDİKCE BİREY ACI ÇEKER VE KURTULMAK İSTER

6-BU TÜR HASTALARA İLAÇLA TEDAVİ BİLE UYGULANIR. ANCAK ASIL ÇÖZÜM TERAPİDİR

7-BU TÜR HASTALAR İLERİDE KESİNLİKLE BİR ÇÖP EV SAHİBİ OLURLAR

8-HASTALIĞA YAKALANMAMIŞ OLANLAR DA ŞU TETBİRLERİ KESİNLİKLE AMALIDIRLAR.

9-SİZE HEYECAN VERMEYEN EŞYALARI KULLANMIYORSANIZ HEMEN ATIN

10-EŞYALARINIZIN CAZİBESİ ÇEKİCİLİĞİ DAĞILDIYSA ONU ÖNCE BEYNİNİZDE BİTİRİN GERİSİ KOLAY BİRDE BAKMIŞSINIZKİ EŞYADAN KURTULMUŞSUNUZ.

11-ALACAĞINIZ EŞYA KÜÇÜKTE OLSA GEREKSİZ İSE KESİNLİKLE ALMAYIN KÜÇÜK EŞYALARDA EVİNİZİ ÇÖPE ÇEVİREBİLİR

12-ÇÖP EV SAHİPLERİ ARAŞTIRILDIĞINDA ÖNCE KÜÇÜK EŞYALARI BİRİKTİREREK DAĞILDIKLARI TESPİT EDİLMİŞTİR.

13-AYNI EŞYADAN BİRDEN FAZLA ALIRSANIZ TEHLİKEDESİNİZ DEMEKTİR

14-HER BEĞENDİĞİNİZ VE CANINIZIN İSTEDİĞİ YEMEKLERİN HEPSİNİ NASIL YEMİYOR SADECE AKLINIZDAN GEÇİRİYORSANIZ EŞYALARINDA HEPSİNİ SATIN ALMAMANIZ GEREKİR

15-YİNE YEMEKTEN ÖRNEK VEREBİLİRİZ. NASIL DAHA ÖNCEKİ YEMEKLERİN POSASINI ÇIKARMADAN DİĞERLERİNİ YEMİYORSAK ESKİ EŞYALARIMIZIDA ATMADAN YENİSİNİ ALMAMALIYIZ.

16-EŞYALARDA GÖZÜNÜZ KALABİLİR BU DOĞRU AMA BAŞINIZA BELA OLACAKSA ALMAYIN DAHA İYİ

17-ÇİZGİ FİLM SEYREDERKEN BAZEN FİLMİ GERİ SARDIRIRLAR BU SİSTEM SİZİ ÇÖP EV OLMAKTAN KURTARIR

18-ŞÖYLEKİ BİR İNSANIN NASIL ÇÖP EV OLDUĞUNU DÜŞÜNÜN ÇİZGİ FİM SEYREDER GİBİ HAYAL EDİN EŞYALAR BİR BİR GELİYOR YIĞILIYOR TEKRAR BİR TANE DAHA GELİYOR DERKEN EV DOLDU BİLE

19-ÇÖP EV OLMASI İÇİN FİLMİ BİRAZ DAHA DEVAM ETTİRİN EŞYALAR GELMEYE BAŞLASIN EV TAMAMEN DOLDU

20-SİZ BU FİLMİ TERSİNDEN SEYREDİN O ZAMAN KESİNLİKLE ÇÖP EV OLMAZSINIZ

21-HER GÜN BİR İKİ PARÇA EŞYA ATSANIZ SENEDE 1000 PARÇA EDER BUDA SİZİ BELEDİYE VE POLİSİN BASKININDAN KURTARIR KİMSE SİZİN EVİNİZE ÇÖP EVE BENZİYOR DİYEMEZ.

22-OYSA FİLMDEKİ GİBİ GEREKSİZ EŞYALARI BİRER İKİŞER ALIP EVE GETİRİRSENİZ FİLMİN ADI FREDİNİN KABUSU OLUR BU KABUSU YAŞAMAK İSTEMİYORSANIZ HEMEN HAREKETE GEÇİN VE EŞYALARINIZIN LAZIM OLMAYANLARI DAĞITIN GİTSİN

23-İNANIN ESKİ EŞYALARI SATANLARIN MUTLULUĞU SİZEDE YANSIYACAKTIR.

24-KIYAFET MAĞAZALARININ MÜDÜRLERİYLE GÖRÜŞMELERİMDE ŞU SONUCA VARDIM 2 YIL HİÇ GİYİLMEYEN GİYSİLERDEN İNSANLAR UZAKLAŞIYOR VE BİR DAHA GİYMİYORLAR

25-SİZİNDE İKİ YILDIR GİYMEDİĞİNİZ KIYAFETLERİNİZ VARSA ONLARI GÜZEL BİR POŞETE KOYUN BİR İHTİYACI OLN ALSIN

26-İHTİMALLERE MEYDAN VERMEYİN YANİ ESKİSİNİ ATMAZSAM LAZIM OLMA İHTİMALİ % 20 DEMEYİN SİZE LAZIM OLMAZSA KALABALIK YAPAR.

27-EĞER BİR TEHLİKE SEZİYORSANIZ BUGÜNDEN İNTİBAREN EŞKİ KÜSKÜ EŞYALARINIZI ATIN YENİ VE LAZIM OLAN BİR TANE ALIN

28-BU HASTALIKTAN KURTULMANIN EN ETKİN YOLUDA ŞUDUR.

29-YOLDA YÜRÜRKEN SAĞA SOLA HELEDE YERE BAKMAYIN ATA TÜRKÜN RESİMLERİNDE OLDUĞU GİBİ BİRA YÜKSEĞE BAKARAK YÜRÜYÜN BU ÇOK FAYDALIDIR.

30-ESKİ EŞYA DÜŞMANI OLUN ESKİ EŞYA GÖRÜRSENİZ HEMEN ATIN ESKİ EŞYALARIN HİÇ BİRİSİ EVİNİZİ GÜZEL GÖSTERMEZ.

31-MİSAFİRLİĞE GİTTİĞİNİZ ZAMAN BEĞENDİĞİNİZ EVLE SİZİN EVİNİZİ KIYASLAYIN BEĞENDİĞİNİZ EVE BENZİYORSA SORUN YOK DEMEKTİR.

32-ANTİKA SATARAK ZENGİN OLAN ÇOK AZ İNSAN VARDIR BUNU UNUTMAYIN

33-ANTİKACILAR HEP ŞÖYLE DÜŞÜNÜR BELKİ BİRİNİN HOŞUNA GİDER BUNUDA SAKLAMALIYIM HALBUKİ ESKİ EŞYA KİME LAZIM OLURKİ BELKİ HAYATIMIZIN BİR DÖNEMİNDE BİR TUTKU OLABİLİR

34-EĞER ESKİ EŞYA BİRİKTİRİRSENİZ SİZİ KARAKOLDA BEKLETİRLER 2 GÜNDE HASTANEDE TUTUKLU KALIRSINIZ BUNA KİMSE ENGEL OLAMAZ ANAYASADA BÖYLE BİR MADDE VAR

35-www.hasbora.com

çeşit çeşit takıntı vardır kimisinde temizlik takıntısı,kimisinde simetri..

bendeyse çekmecelerin mütemadiyen kapalı olması takıntısı, halının katlanmış olmaması isteği,bir de bıçağın duruşuyla ilgili bir takıntı var,şu an aklıma gelenler bunlar...

Ruhsal bozukluğu olan insanların en belirgin özelliklerinden birisi..

Bir insan devamlı aynı olayın üzerinde durmaya çalışır, ama etrafındaki olan olaylara gözünü kapatırsa bu olayın altında ancak ya ' psikolojik bir travma ' yada çok belirgin bir açıklıkla söyleyeyim ' kasıt ' yatmaktadır..

Yazdıklarına bakmadan önce çevresinde akan müslüman kanını görse yazdıklarını aynı günde silmesi gerekir (ki) malesef bunuda yerine getirmez, çünkü kendisi ya ' maaşlı ' veya ' kıdem ' li - amele - dir..

bknz: Yarası olan gocunsun..

temizlik takıntısı: pislik, mikrop, idrar gibi maddelerin bulaşmasından korkma.

şüphe takıntısı: kapıyı kapattığından, fişi çektiğinden, namazı doğru kıldığından vs. emin olamama.

hastalık takıntısı: ölümcül hastalıklara yakalandığı hissinden kurtulamama.

düzen ve simetri takıntıları: eşyaların düzenli ve simetrik olmamasından aşırı rahatsızlık duyma. eğrileri düzeltme, çizgileri eşitleme vs.

saldırganlık takıntıları: ^^çocuğumu camdan atar mıyım? kadınlara saldırır mıyım? ^^ gibi çevredekilere zarar vermekten korkma.

cinsel takıntılar: olmadık zamanlarda ve olmadık yerlerde akla erotik görüntülerin gelmesi.

dinî takıntılar: allaha küfretme, ^^allah var mı, yok mu? ^^ sorusundan kurtulamama.

metafizik takıntılar: ^^ben, ben miyim? ruh nerede? insanlar hayal mi gerçek mi? ^^ gibi sorulardan kurtulamama.

büyüsel takıntılar: tehlikeden kaçınmak için tahtaya vurmak, kurşun döktürmek gibi.

biriktirme takıntıları: hiçbir eski eşyayı atamama, dışarıda ne bulursa değerli sayma ve eve alıp getirme. bu kişilerin evleri adeta birer çöp ev olur.

bende çantamı ters tutup taşıyamam. buda bendeki takıntı:P

Nedendir? bilinmez ama, bazı insanlarda bihayli saplantı halinde görülmektedir...tedavisi basittir aslında etrafına ve yaşadığı topluma birazcık HOŞGÖRÜ duymasıyla bu hastalığından kurtulabilir...! ! ! Kendisine gösterildiği halde hala görememesi de ayrı bir sorundur...

Bende en ileri derecede görülmesi mumkun hastalık..

-Baca gibi tüttüğüm halde,masa ustume nokta kadar kül düşürmemeye calısmak,eger dusersede kolonyalı mendillerle temizlemek..

-Topladıgım yatagımın eger herhangi biryerınden çarşaf gozukuyorsa,yatagı en baştan bozup yenıden toplamak..

-Katladıgım çamaşırın en ufak bir köşesinde dahi kırışıklık kalmışsa,üşenmeden ütüyü yeniden cıkarıp bastan heryerını ütülemek..

-Aldıgım sigaranın paketini ilk alındıgı dakikadan,atılana kadar kırışmasın,ezilmesin,büzülmesin diye itina ile evladım gibi korumak..

-Yeni tanıştıgım bir insanın ilk olarak makyajına bakmak,erkekse göğüs kılı varmı diye,eğer gömlek giymişse açık olan dugmesınden ıcerıye bakmak..(kıllı veya kılsız farketmez ama nedendır bende bılmıyorum,bakıyorum ıste..)

-Tuvalette yerde 1 damla su görsem,çamaşır sularıyla yerler kazınana kadar silmek..

Sanırım genç yaşımda sıyırmaya başladım.. [img]/images/smilies/smile.gif[/img]

saplantı.....körü körüne kabullenme (bu pek olmadı ama neyse [img]/images/smilies/smile.gif[/img]

yöresel deyimler var....meselâ 'çay '......farklı bölgelerde

çay doldurayım mı

çay koyayım mı

çay dökeyim mi........şeklinde söylenir....

e sen kalkıp sadece bir tanesi için '' doğrusu budur '' dersen, diğerlerine kesinlikle yanlıştır dersen ve küçümsersen, ben de sana, sen de '' takıntı hastalığı'' var derim........- )) ...Pp

ziyadesiyle var.ama çaresini buldum hamdolsun.her işimi besmele çekerek yapıyor,Allah'a tevekkül ediyorum.ocak düğmelerini iyice görecem son bir kez diye gözlerimin yerinden çıkması tehlikesinden kurtuldum.

bugün otobüste önünde oturan adam uyuyor die camı açamadılar diğer bütün camlar ve otobüsün havalandırması açık olduğu halde nefes alamadım o cama taktım kafayı başıma ağrılar girdi kendimi dışarı atmamak için zor tuttum çok fena bişey bu takıntı yazarken bile nefesim daralıyo [img]/images/smilies/smile.gif[/img])

Kaynak:Antropoloji

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks