Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

fiction

Serbest Kürsü ve Sözlük fiction Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * dark tranquillity nin 2007 çıkış tarihli albümünün adı. * track listi de şu şekilde olan albüm: 01. Nothing To No One 02. The Lesser Faith 03. Terminus 04. Blind At Heart 05. Icipher 06. Inside The Particle Storm 07. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

fiction

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2009, 01:03 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart fiction

* dark tranquillity nin 2007 çıkış tarihli albümünün adı.

* track listi de şu şekilde olan albüm:

01. Nothing To No One

02. The Lesser Faith

03. Terminus

04. Blind At Heart

05. Icipher

06. Inside The Particle Storm

07. Empty Me

08. Misery´s Crown

09. Focus Shift

10. The Mundane And The Magic

11. A Closer End

12. Winter Triangle

* satın almaya, ay pardon, indirmeye çalıştıgımda rapid'den "Too many users downloading right now. Please try again in two minutes or get a PREMIUM-Account" uyarısı aldıgım albüm. hayırlısı bakalım.

* son bir haftadır yasadışı yollardan durmaksızın dinlediğim albüm. dark tranquillity hayranlarını tatmin etmesede diğer swedish grupları gibi piyasalaşma yolunda olmayacagını kanıtı olmuş bizi mutlu mesut etmiştir dt. Şu gercek ki bu albümde zamanla dt nin her albümü gibi övgülerle bahsedilecek kadar güzel olmuş.

* ingilizecede hayal, masal roman anlamlarına gelen kelime.

* bir önceki albüm olan character'in izinden giden ve müzik kalitesi olarak tartışılmasına gerek olmayan bir albüm daha.

yeni tanışan bir dinleyicinin d.t. farkını hissedebiliceği lakin sabit fanlarının kaliteli müzik haricinde de çok fazla şey beklediği için seratonin hormonlarını bir türlü salgılayamamasına sebep olan, ''o nedir ohannesi'' dedirtmeyen ve hep ukte olarak kalacak bir albüm daha.

* yasadışı yollardan da bir türlü ulaşamadığım ve her geçen gün sevgilisine aşkı katlanan biri gibi beni derin hüzünlere sokan albüm.

edit: sonunda ulaştım. mükemmel olmayan şarkı olmayan albümlerinden dt'nin. ama benim için her şeyden öte şaheser inside the particle storm.

* Fiction albümü bence DT'nin tecrübesini en iyi şekilde konuşturmuş olduğu albümlerden biri. Nedense bazıları tarafından sevilemediği gibi bir de yetmezmiş gibi "Fiction=Character 2" gibi saçmasapan albümü tanımadan 2-3 parça dinlemeyle yorum yapabiliyorlar. Albümdeki tüm parçadan tek bir tanesi bile kötü olmayan yegane DT standartlarına uygun 2007 Nisan ayı çıkışlı albüm. Albümdeki tüm parçalara tapıyorum özellikle "Nothing to one bass ve davulun beni en iyi şekilde orgazm edebileceği bir parça dinlerken resmen seks yapıyorum enstürmanlarla. The lesser faith Headbang ustası olmak isteyenler için çok gaz bir parça bence albümün en iyi kudurtucu parçası hele ki 3dk'dan sonraki bölümde Mikael'in "Clean'den brütale geçişi başıma fenalık getiriyor." Terminus ise klavye ile başlayıp bir anda enstürmanların girişi ile çok gaz verici bir ortam alıyor. mikael stanne abim her zamanki gibi vokalini en şekilde kullanmış. Blind at heart albümdeki en normal parça yani pek etkileyici değil ancak davul soloları gayet güzel. Icipher elektro gitar ağırlıklı sololar can yakıcı şekilde. Ve albümün en şaheser parçası "Inside the particle storm" işte bu parçayı yaptıkları için önce ellerinden öpmek istiyorum abilerimin ve sonra parça hakkında birkaç cümle sarfetmek istiyorum karanlığın, melankolikliğin en iyi şekilde yaşattığı ve DT'nin birazcık düşüş zamanlarından beri böyle bir parçaya hasret kaldığımı belirtmek istiyorum. Empty me oldukça sert bir girişi var tam bir orgazm makinesi...

Misery crown'da cidden de herkesin düşündüğü gibi kışkırtıcı bir clean vokal var Mikael'in önünde tekrardan eğiliyorum. Focus shiiiiiiiift The lesser faith'den sonra en gaz en orgazm edici bir parça. Dinlerken şeytanım başımda geziyor... Ve albümün kapanış parçası The Mundane and the magic bateristin kışkırtıcı vuruşları ve diğer elemanların deathci özelliği parçadaki temel özellikler. Sonuç olarak Fiction = orgazm

Bu albümü sevmeyenden gerçekten ciddi anlamda şüphe ederim. Fiction bence DT'nin ne kadar geliştiğini, ve ne kadar büyük Melodik Death metal grubu olduğunu bize tekrar tekrar gösteriyor.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks