Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

feyza

Serbest Kürsü ve Sözlük feyza Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * 2. nesil yazardır,hoşgelmiştir. * sözlüğe çok büyük katkılar sağlamış uuser. çizgisinde devam eder inşallah. * hoş gördük diyip teşekkürlerini ileten ve yazarlık ünvanına görünce en çok sevinen insan evladı. * hastasıyım her daim.* * mutluluk veren, feyz veren.. * ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

feyza

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2009, 02:07 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart feyza

* 2. nesil yazardır,hoşgelmiştir.

* sözlüğe çok büyük katkılar sağlamış uuser. çizgisinde devam eder inşallah.

* hoş gördük diyip teşekkürlerini ileten ve yazarlık ünvanına görünce en çok sevinen insan evladı.

* hastasıyım her daim.*

* mutluluk veren, feyz veren..

* yengeee!

* tebrik ettiğim ve bir yastıkta kocasın dediğim yazar.

* bi yastıkta kocasın inşallah.

* sözlükçe mutluluklar dilediğimiz yazar.

* şokella kıvamında çocuğu kapan yazar. valla helal olsun, akıllı kızmış. *

bugünden sonra bir ömür boyu müstakbel damat olacak eşiyle, kendisine mutluluklar dilerim..

* pulp fiction ile beraber tebrik ettiğim yazar. bir ömür boyu mutluluklar diliyorum kendilerine..

* mutluluklar dilediğim yazar.

* pulp fiction ile birlikte bir yastıkta kocasın dediğim yazar.. *

edit:bu yazdığımı kötüleyen insan evladına da en içten duygularımla allah belani versin diyorum... bunu niye kötüledin lan?

edit2:ulan ne kötülediniz be, hastasınız di mi?*

yanlız ciddi ciddi niye kötülediğinizi merak ediyorum, bir özel mesaj atın 'şunun için kötüledik oğlum.' diyin.*

bu arada tekrar tebrik ediyoruz.. **

edit3:bu entryi 'geçen haftanın en kötü entryleri' arasına girmiştir. bu işte katkısı olan herkesin ellerinden öpüyor ve o insan topluluğunu çay koymaya davet ediyoruz. *

lan manyak insanlar ne diye kötülediniz o kadar? benim söylediğim şey iyi bir dilekti, herkes iyi birşeyler yazmış gidin onları da kötüleyin bari lan.. bir tek benim ki kötülenmiş, üstüme alınıyorum söyliyim. kişisel bir sorunun varsa söyle.. sariyer merkez kafasina gore herkes *

ayrıca daha içten bir şekilde evliliklerinin bir ömür mutlu bir şekilde sürmesini diliyor ve helal olsun diyerek tebrik ediyoruz.. * *

edit4:3.editten sonra inanılmaz şekilde 'artı oy' aldı bu entry.. valla helal olsun, görev bilinciyle yaptığınız bu iş beni çok duygulandırdı*. acıdınız di mi lan? 'bu entry nasıl kötülenir? dur ben bi 'artı' veriyim.' dediniz sanırsam da acımayın bana sevmiyorum bu duyguyu *.

ama hala anlamadığım 3.editten sonra 'artı oy' verenlerden çok eksi oylayan i.nelerin olması.. edit3'den sonra 'bu entry okuyup eksiye basan toptur,essektir' yazmıştım, herif 'toptur' yazısını görünce bastı hemen eksiye herhalde.. **.

* mutluluğunun, ömrünün her dakikasında sürmesini dilediğim yazar.

* allah beyiyle uzuuun ve mutlu ömürler versin inşallah. darısı bütün bekar yazarların başına diyelim. çok çok tebrik ediyorum.

* pulp fiction ile mükemmel ve hayırlı bir evlilik sürmelerini dilediğim yazar.

* bugün itibariyle sözlüğün gelin kızı. *

* bundan sonraki entry lerinde "ben bilmem beyim bilir" diyecek olan yazar.*

mutluluklar dilerim.

* kör ya da şaşı olması muhtemel insan evladı. sebebini sormayın öyle işte. şaka lan damat beğy şaka. allah mesut, bahtiyar etsin. ilk çocuğuna

* arjen ismini koymayan da top olsun.

* pulp fiction ın dikkatini cekmek icin saclarini kizila boyatmistir. eminim ki bu gun sona erdikten sonra, evlilik cüzdanını da alıp pulp fiction ı yola getirecektir. *

tertemiz kalbi vardir, melek gibidir. pulp fiction ile cok ama cok yakistigini dusunmekteyim.

Bir omur boyu mutluluklar diliyorum.

dugunde vodkaniz benden.

* allah mesut etsin yazari.

* sözlüğün yengesi olmuş yazar. allah bir ömür boyu mutlu etsin, ağızlarının tadı hiç bozulmasın. *

* bir ömür boyu mutluluk dilenesi yazar. allah mesut etsin.

* sozluk sak sak ekibi tarafından alkış yağmuruna tutulmuş, evlenmek ve ev sahibi olmak sorunsalının son semptomlarına nail olmuş yazar bireyi. mutluluklar dilemek farz oldu...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks