Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

o bildigimiz hikaye

Serbest Kürsü ve Sözlük o bildigimiz hikaye Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * Yüzüne bir kristal gölgesi vurmuş gibi, Işıkların iç içe titrediği bakışlar Zamanı can evinden vurup dururmuş gibi, Artık ondan ibaret, baharlar, yazlar, kışlar... Ne güneşin düzeni, ne evrenin boşluğu, Ne çiçekler açarken, ne deniz kıpırdarken, Ne gökte uçan böcek, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

o bildigimiz hikaye

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2009, 02:35 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart o bildigimiz hikaye

* Yüzüne bir kristal gölgesi vurmuş gibi, Işıkların iç içe titrediği

bakışlar

Zamanı can evinden vurup

dururmuş gibi,

Artık ondan ibaret, baharlar, yazlar,

kışlar...

Ne güneşin düzeni, ne evrenin

boşluğu,

Ne çiçekler açarken, ne deniz

kıpırdarken,

Ne gökte uçan böcek, ne havuzdaki

kuğu,

Aynı anlamda değil artık yalnız o

varken...

iskeleler, duraklar, alanlar, istasyonlar,

Kapılar, pencereler hepsi beklemek

için.

Göründü, görünmedi, çeyrek var, beş

dakka var

Onca çekilen çile, "Oh geldi" demek

için.

Kaldırım geçilirken kızı belinden

tutma

"Seni çok seviyorum", "Ben de seni

aslında..."

Yan bakışla süzeni, sert bakışla

korkutma

Parklarda dolaşmalar, öpüşmeler

faslında.

"Sen beni anlamadın", "Pekala, ya

sen beni?"

"ilk kez kırıldım sana", "Affet rica

ederim"

Zorla öpmeye kalkmak elleriyle iteni,

Birkaç damla gözyaşı, "Yapma canım

ciğerim"

"Gizlice nişanlansak, çok mu kızarlar

evden?"

"Babamın haberi yok, surat asıyor

annem"

"Sen bana kaç istersen, evlenelim tez

elden"

"Delirdin mi ayol, ben öyle şey

beceremem"

Baba çaresiz kalmış annenin

dırdırına,

Hala araya girer, dayı da ister kızı.

Zaten çoktan verilmiş mercimek de

fırına,

Muratlarına erer iki gönül hırsızı.

Oğlan az kazanıyor, ucuza ev bulmalı

Nişan uzun sürmesin, nikah çabuk

kıyılsın.

Yatak odası bizden, hem ceviz

kaplamalı,

Düğün sade olmalı ama, herkes

bayılsın.

Duvaklı beyaz giysi, kalp biçimi

şekerler,

"Ben kabul ettim, evet", "Ben... Ben

de... Ben de... Evet"

Kutlamalar, alkışlar, imzalanan

defterler,

Yığın yığın davetli, çiçekler sepet

sepet...

"Karımsın, bir tanemsin", "Kocamsın, hayatımsın"

"Çok mutluyuz, değil mi, hiç bitmesin

bu masal..."

"Balımsın, kaymağımsın, şekerimsin,

tadımsın..."

"Evliliğimiz eşsiz. Evliliğimiz kutsal..."

"Hiç bekleme bu gece, gecikebilirim

ben"

"Bu kaçıncı gecikme, ne oldu kuzum

sana?"

"Müdürün daveti var, boşuna çok

üzülmen..."

Damat yalanı basar, gelin girer

kapana...

Bir gün geç, iki gün geç, üç gün geç,

on beş gün geç...

"Varmaz olsaydım keşke, gençliğim

yandı gitti..."

"Şu evin haline bak, evlilik miii, boş

ver geç...

Para al, para getir, yaşama zevkim

bitti..."

"Belanı versin Tanrı, namussuz rezil

herif..."

"Çok söylenme, yırtarım senin ağzını

şimdi"

Haftada birkaç defa, bıkkınca malum

keyif

Nerde o eski sözler, o sevişenler

kimdi?..

"Bu kadından çektiğim yetti artık,

yetti be,

Bas git ulan sızlanma, nerden aldım

seni ah..."

Ev değil mumu sönmüş, küf kokulu

bir türbe,

Karı koca inlerler, "Evlilikten

illallah..."

cetin altan

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks