Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

halil ibrahim sofrası

Serbest Kürsü ve Sözlük halil ibrahim sofrası Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız aksarayda metronun oralarda bi yerde bulunan efsane ocakbaşı mekanı. 3 aç gidildiğinde, ortaya 1buçuk karışık alınıp ve doyulabilir, kişi sayısının artması sorun yaratabilir denenmemiştir. zira mekan büyüktür fakat insan çoktur minicik taburelere tüneyip tıkınmayı seven ne çok yurdum insanı varmış ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

halil ibrahim sofrası

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2009, 06:02 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart halil ibrahim sofrası

aksarayda metronun oralarda bi yerde bulunan efsane ocakbaşı mekanı.

3 aç gidildiğinde, ortaya 1buçuk karışık alınıp ve doyulabilir, kişi sayısının artması sorun yaratabilir denenmemiştir. zira mekan büyüktür fakat insan çoktur minicik taburelere tüneyip tıkınmayı seven ne çok yurdum insanı varmış hey hat.

şöyle bir hikayesi vardır

vaktiyle birbirini çok seven iki kardeş varmış. büyüğü halil, küçüğü ise ibrahim. halil evli çocuklu,ibrahim ise bekarmış. ikisinin ortak bir tarlası varmış. mahsul ne çıkarsa pay edip bu şekilde geçinirlermiş. bir yıl yine buğdayı harman yapıp ikiye ayırmışlar, sıra taşımaya gelmiş. halil bir teklif yapmış

- ben gidip çuvalları getireyim sen de buğdayı bekle

+peki abi

demiş ibrahim ve halil gitmiş. o gidince ibrahim düşünmüş ''abim evli ve çocuklu onun evine daha çok buğday lazım'' ve kendi payından bir miktar onunkine eklemiş. o sırada halil gelmiş. ''hadi ibrahim sen çuvala doldur taşımaya başla'' demiş. ibrahim taşımaya gittiğinde düşünmüş ''ben evliyim, kurulu bir düzenim var ama kardeşim bekar para biriktirip ev kurucak'' diye içinden geçirmiş ve kendi payından bir miktar kardeşininkine aktarmış. bu şekilde hep biri gittiğinde kendi payından diğerine eklemeye devam etmiş. akşam olmuş buğdaylar gitgide artıyor bir türlü bitmek bilmiyormuş. bu yüzden halil ibrahim sofrası deyince akla bereket gelir.

bir ara reha muhtar öncülüğündeki show haber'in manyak muhabiri tarafından her habere alet adilen 2 metrelik boydaki üç kardeşten halil ibrahim'in beylikdüzü'nde açtığı yemek dükkanını adı. 1 yıla kalmadan battı.

sonradan kendini bozmuş mekan.zamanında gidildiğinde lezzetten ve bolluktan dört köşe olunduğu,kırmızı et krizlerine yelken açıldığı görülmüştür.son hali nedir bilmemekteyim.

barış mançonun sağa sola giydirdiği muazzam eser.

barış mançonun mükemmel parçalarından bir tanesi,sözleri de şöyledir:

insanoğlu haddin bilir kem söz söylemez iken

elalemin namusuna yan gözle bakmaz iken

bir sofra kurulmuş ki halil ibrahim adına

ortada bir tencere boş mu dolu mu bilen yok

bir sofra kurulmuş ki halil ibrahim adına

ortada bir tencere boş mu dolu mu bilen yok

buyurun dostlar buyurun halil ibrahim sofrasına

daha çatal bıçak kaşık icat edilmemişken

ismail'e inen koç kurban edilmemişken

bir kavga başlamış ki nasip kısmet uğruna

kapağı ver kulbu al kurbanı ne hiç soran yok

bir kavga başlamış ki nasip kısmet uğruna

kapağı ver kulbu al kurbanı ne hiç soran yok

yıllardır sürüp giden bir pay alma çabası

topu topu bir dilim kuru ekmek kavgası

bazen durur bakarım bu ibret tablosuna

kimi tatlı peşinde kimininse tuzu yok

bazen durur bakarım bu ibret tablosuna

kimi tatlı peşinde kimininse tuzu yok

ağzı açık gözü toklar buyursunlar baş köşeye

kula kulluk edenlerse ömür boyu taş döşeye

nefsine hakim olursan kurulursun tahtına

çalakaşık saldırırsan ne çıkarsa bahtına

halat gibi bileğiyle yayla gibi yüreğiyle

çoluk çocuk geçindirip haram nedir bilmeyenler

buyurun sizde buyurun

buyurun dostlar buyurun

barış der her bir yanın altın gümüş taş olsa

dalkavuklar etrafında el pençe divan dursa

sapa kulba kapağa itibar etme dostum

içi boş tencerenin bu sofrada yeri yok

para pula ihtişama aldanıp kanma dostum

içi boş insanların bu dünyada yeri yok

ibrahim peygamberin diğer bir ismide halildir.ibrahim peygamberin sofrasından hiçbir zaman misafir eksik olmazmış.ibrahim peygamber hiç misafiri olmassa bile yoldan geçen kervanları vs. misafir edermiş sofrasında misafirsiz günü geçmezmiş ve sofrasını daima zengin tutar ve hiçbirşeyi sofrasında eksik bırakmamaya çalışırmış işte bu yüzdende halil ibrahim sofrası tabiri bir sofra zenginliği olarak günümüze değin gelmiştir.

özellikle

bölümüyle takdir edilesi bir eserdir.

harika bir şarkı.

kimi tatlı peşinde, kimininse tuzu yok!

olay bundan ibarettir işte.

keşke herkese yetecek kadar tatlı ve tuz olsaydı.

ama o zaman da bu denli güzel bir şarkı yapılmazdı, eline sağlık barış manço'nun.

Kaynak: İtüSözlük

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks