Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

harry potter ve malabadi köprüsü

Serbest Kürsü ve Sözlük harry potter ve malabadi köprüsü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız harry potter'ın cinsel ilişkiye girememesinden dolayı , bazı kesim hayranlarının üzülmesinden yola çıkarak j k rowling'in 7 kitaplık seriden sonra çıkaracağı özel kitabın olası adıdır. muhtemel hikaye kurgusu aşağıdaki gibi olacaktır ilk olarak ikinci olarak yazarın cevabı uzatmadan hikayeye geçelim... ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

harry potter ve malabadi köprüsü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2009, 06:07 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart harry potter ve malabadi köprüsü

harry potter'ın cinsel ilişkiye girememesinden dolayı , bazı kesim hayranlarının üzülmesinden yola çıkarak j k rowling'in 7 kitaplık seriden sonra çıkaracağı özel kitabın olası adıdır.

muhtemel hikaye kurgusu aşağıdaki gibi olacaktır

ilk olarak

ikinci olarak yazarın cevabı

uzatmadan hikayeye geçelim...

dumbledore harry'nin* yüzündeki sivilce artışını görerek harry 'nin bu ara elizabeth 'i fazla yorduğunu anlar ve gizlice cam küreden harry izler.harry tam düşündügü gibi dur durak bilmeden ders aralarında ,öğle arasında , akşam yatmadan önce , yemeklerden sonra aralıksız çavuşu tokatlamaktadır. dumbledore harry'nin bu azmini takdir eder fakat harry iyice azıp kudurmuş bina hayaletlerini , okuldaki tabloları taciz etmeye , 31e malzeme yapmaya başlamıştır. harry'nin şisman hanıma pandik atmasıyla olaylar doruk noktasına ulaşır ve dumbledore bu işe bir dur demeye karar verir . akabinde hagrid'i yanına cağırır...

tak tak tak...

-girin...

-müdürüm beni cağırtmışın.

-hagrid sen misin gülüm , gel buyur otur ne içersin birşey söliyim?

-saol müdürüm valla bir çayını içerim.

-fawkes yavrum koş bize iki çay kap gel...

dumbledore ilk başta geyiği başka yerden açar. direkt konuya girerse hagrid'in pezevenk durumuna düştüğü hissine kapılıp sinire kesme ve koca cüssesiyle ortalığın .mına koyma ihtimali vardır. çünkü hagrid'de az buçuk dev kanı vardır. büyücülerin bir atasözüde deve laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zordur dediği için dikkatleri konudan konuya çekerek esas mevzuya getirir...

-hagridim biliyosun bizim harryi gariptir öksüzdür ama delikanlı çocuktur leb demeden ohio'yu chicago'yu söyler...

-bilmem mi müdürüm babasıda delikanlıydı ona cekmiş zaar...

-neyse hagridim çocuk delikanlı ama sende bilirsin ki bu deli kan damarda durduğu gibi durmaz akmak şosmak ister harry'nin yaşında, her çicekten bal almak her limanda bir manita düşürmek ister...

-ister tabi müdürüm ben onun yaşındayken diagon yolundan çıkmazdım...

-bilirim hagridim ondan seni çağırdım. zannımca bu öksüzün derdine anca sen derman olursun. bu harry henüz owenlı , beckhamlı ingiltere milli formasını giyememiş...

-deme müdürüm koskoca harry potter bu yaşa gelmiş mala vuramamış mı?

-çekingen çocuk biliyosun hagridim...

-neyse müdürüm ben işareti aldım ilgilenicem hemen mevzuyla...

-eyvallah hagridim saolasın çok büyük sevaba giriyosun...

hagrid direkt gryffindor bınasına gider ve harry'i arar ve sonunda tuvalette bulur. harry gene iş üstündedir...

-öhm öhm harry canım ordamısın?

-burdayımda hagrid oha ya insana tuvalette bile rahat yok.

-kusura bakma gülüm ya senle önemli bi mevzu konuşcam sen işini bitir ben dışarda bekliyorum...

harry beş dakka sonra dışarı çıkar...

-buyur hagrid emmi bir isteğin arzun mu var...

-yok yiğidim ama niyetim seni mutlu bir sona kavuşturmak.

-annamadım hagrid emmi ne diyon?

-duyduğum kadarıyla bu ara eller hiç boş kalmıyormuş harry?

-vayyy hagrid emmi işi gücü bıraktın benle daşşak geçmeye mi geldin? ama işiniz düşünce harry koş voldemort geldi , harry koş moldemort gitti demesini biliyorsunuz. harry ne yapıyon manita durumları nasıl ekmek çıkıyor mu? mala vuruyon mu? gel sana bir manita yapalım diyen yok.üstüne gelmiş bide daşşak geçiyonuz ayıp ya öksüzüz yetimiz diye ne bu çile keder ya...

-doru konuş lan ben senin büyüğünüm. ayrıca ne daşşağı yavrum ben senin isini görmeye geldim giyinde cıkıyoruz diagon yoluna gidicez senle...

-senin ağzın ne söylüyo hagrid emmi kurbanın olim tekrar söle...

-hadi lan uzatmada giyin gidiyoruz işte...

-tamam emmi benim birikmiş 1000 galleon vardı alim mi yanıma.

-alma yiğenim bu sefer hagrid emminden sonrakinde sen bizi götürün artık...

-götümem mi hagrid emmi bundan sonra tut desen , tutar vur desen vurur , öl desen ölürüm...

-tamam lan kes yalakalığı koskoca harry pottera yakışmıyo...

harry fişek hızıyla giyinir son model süpürgesine atlar hagrid emmisinide arkasına alıp son hızla diagon yoluna gider.hagrid , harryidiagon yolunda bir ara sokaga saptırır ve süpürgesini köşedeki süpürge parkına park etmesini söyler. akabinde köhne bir binaya girerler...

-oooo hagridciğim sen ugrarmıydın buralara...

-kusura bakma rosmerta cok işim vardı. neyse geçelim selamı sabahı sana harry yiğenimi getirdim. söyle kızlara iyice ilgilensinler. ilk defa geliyor harry yiğenim , demek istediğimi anladın sen...

-anladım hagridciğim sen kafanı yorma biz hallederiz...

-harryciğim özel bir isteğin var mı? japon, latin vs...?

-voldemort varmı elinizde onun .mına koycam...

-harryciğim anladım o adama sinirlisinde ben bayan olarak sormuştum...

-bende mecaz yapmadım zaten voldemort'a olan kinim git gide bir aşka sevdaya dönüştü onu düşünmeden edemiyorum.

-nasıl yani ben anlamadım?

-şaka lan şaka seçilmiş kişiyiz diye saka yapmıyalım mı? somurtup oturuyım mı lan...

-heaa şaka anladım. hehehe çok güldüm hakkatten ilahi...

-neyse uzatma kızlara götür beni...

harry kızlarin içinden bridget isimli sarışın bir bayanı seçer ve odasına çekilir ama kahpe kader gene ağlarini örmektedir...

-leydi gibi kadınsın allahıma bridget...

-saol harryim benim sen yatağa gir ben geliyorum...

tam o esnada kapı açılır. voldemort içeri girer ve girer girmez bridget'i avada kedavra laneti ile öldürür. bunu gören harry'nin beyni döner , aklı gider.

-voldemort dumbledore diyo ya sende voldemort'ta olmayan bir güç var sen sevebilirsin diye o aslında baska bir sey , ben aslında çok fena sikebilirim. aha kaç seni yakalarsam çok fena sikicem. şimdi mesela o elindeki asayı bir tarafina sokucam olm aklın varsa kaç...

son söz

böylece harry bir öyküyü daha mala vuramadan milli olamadan bitirir. harry erememiş muradına bizde babayı çıkarız kerevetine...

*

Kaynak: İtüSözlük

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks