Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

itü sözlük olarak muhtıraya karşıyız

Serbest Kürsü ve Sözlük itü sözlük olarak muhtıraya karşıyız Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız darbe , muhtıra ne demektir bilen,12 eylülün hala karabulut gibi üzerimizden gitmediğini gören, ne kadar sorun olsa da yaşansa da laik, demokratik cumhuriyete sahip çıkmanın askeri çağırmakla olmayacağının farkında olan, demokrat ve özgür düşünceye inanan yazarların 500 aydına destek verdiğini ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

itü sözlük olarak muhtıraya karşıyız

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2009, 06:59 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart itü sözlük olarak muhtıraya karşıyız

darbe , muhtıra ne demektir bilen,12 eylülün hala karabulut gibi üzerimizden gitmediğini gören, ne kadar sorun olsa da yaşansa da laik, demokratik cumhuriyete sahip çıkmanın askeri çağırmakla olmayacağının farkında olan, demokrat ve özgür düşünceye inanan yazarların 500 aydına destek verdiğini gösteren anlatımdır.

altına korkmadan imza atacağım söylemdir.
denizleri *asanlara lanetler okuyup, son dönemlerde yasananlardan sonra darbe isterük vb söylemlere yüreklerini açanlara karşı sergilenebilecek onurlu bir davranış. karşıyız, bu ülkenin yaşadığı her türlü travmaya sebep olan darbelere ve o darbelerin yavrucuklarına.

kişisel olarak karşı olsam da itü sözlük genellemesini doğru bulmamaktayım.çok sesli yapı içerisinde mutlaka destekleyen zihniyetlerde vardır ve bu sebeple havada kalabilir.yinede demokrasi adına seve seve bende varım diyebileceğim karşı duruştur.aynı kararlılığın bir çok toplumsal konuda gösterilmesini ise canı gönülden dilemekteyim.

muhtıra olmasın irtica gelsin yani muhtıra olmasa irtica gelecek, ordu iyi ki halkın yanında, iyi ki de halkçı...

peki ordu 80'de o şu anda herkesin aşık olduğu sevdiği askeri müdahelede insanları soldan sağdan olabildiğine korkutup dine yöneltirken de mi böyle düşünüyordu halkçıydı? nasıl bir halkçı ki tam zıt hareket ediyor yaptıklarına? ordu müdahalesi sayesinde güç bulan ve yayılan akım şimdi yine ordu gelsin bizi kurtarsın canım asker ben de istiyorum edasıyla mı yıkılacak? bu mudur yani muhtıra olmasın irtica gelsin?

muhtıraya karşı olunca irticacı mı olunuyor? bu yaşayanların şeriat ya da askeri yönetim dışında hiç mi seçeneği yok? şeriat istemeyenlerin illa askeri yönetim sevdalısı mı olması gerekiyor?

itü sözlük olarak muhtıraya karşı falan değiliz diye karşı çıkılabilecek önerme. itü sözlük içinde muhtıraya amasız mamasız karşı olanlar vardır elbet, ama itü sözlük olarak demek buradaki çok sesliliğe ihanettir, emri vakidir ve kendi içinde potansiyel bir muhtıra zihniyeti taşır.

bir karşı duruştur. hayat size her daim seçimler sunar taraf olmak durumunda bırakılırsınız ya da birilerince bu duruma sokulursunuz ya ondansınızdır ya bundan. son dönemlerde bizlere dayatılan da budur işte! safını tut tarafını belli et , ya şeriatçısın ya darbeci.eğer demokrasiden, özgürlüklerden bahsediyorsan ve hatta savunuyorsan hemen cümle karşındadır şimdi ki hükümet gösterilerek bak onlarda demokrasi diyolardı ama demokrasi bir vasıtadır istediğimiz durakta ineriz dediler bi aralar çünkü şeriatı savunuyorlar o zaman sen de demokrasi diyorsun sen de şeriatçısın. ya da şeriata karşı çıkıyorum ben laiklikten yanayım diyorsanız o zaman da biz de karşı çıkıyoruz bak asker gelecek güllük gülistanlık olacak heryer darbeyi savun diyorlar.

ama aslında bunlar görünenlerdir ya da gözünüze sokulan altında yatanlar daha farklı ..ben bir seçim içinde bulunacaksam bu hayatın temel çelişkileri doğrultusunda olmalı nedir onlar? emek-sermaye çelişkisi birincisi, tarafın nedir emek mi sermaye mi , sömüren mi sömürülen mi, ezen mi ezilen mi, özgürlüğün karşısında mısın yanında mı?sorular bunlar aslında. çünkü paylaşılamayan başka şeyler yukarıda rant gibi, şimdi halkı sömürme sırasının kime geldiği gibi. bir abim vardı 80 lerde içeriye düşenlerden eski devrimcilerden derdi ki bu halka özgürlük mü ekmek mi desen ekmeği seçerler oysa bilmezler ki özgürlük olmadan o ekmeği yiyemeyecekler. tüm mesele bu işte bizim karşımıza ha bire birileri öcü diye çıkarılır bir ondan korkarız bir bundan ama yaşam standartımız değişmez pek birileri yaşar biz seyrederiz sonra ölüme biz gideriz birileri yaşamaya devam eder ,bunlar değişir belki gelen her hükümet kendi etrafını besler birileri palazlanır , bu ülke yeğenler gördü, prensler, papatyalar, bir zamanlar küçük amerika olmak hedefimizdi olduk ta. başardılar !aynı amerika gibi korku ülkesiyiz öyle bir hale geldik ki kapı komşumuzdan korkar olduk

ama birileri bu arada soymaya devam etti talan etmeye : biz birbirimize düştükçe de talan etmeye devam edecekler dedim ya sıra kimde meselesi.istiyorlar ki biz birbirimizle uğraşmaya devam edelim bu arada demokrasi, hukuk devleti, sosyal devlet falan hep lafta ya da anayasa da bir madde olarak kalsın çünkü neme lazım demokrasi gelişirse bizler vatandaş kimliğine geçeriz devletin kulu kimliğinden sonra hak aramaya falan kalkarız, hatta belki hesap sormaya

işte bu yüzden karşıyım ben demokrasinin karşısındaki her oluşuma.

şimdi soruyorum tekrar özgürlükten yana mısın karşısında mı ?

Kaynak: İtüSözlük

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks