Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

tereddutsuz

Serbest Kürsü ve Sözlük tereddutsuz Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * resat calislar'ın uludağ sözlükteki yeni accauntu. kapıdan kovsak bacadan giriyor adam yaw. * tereddüt etmeden, şüphesiz. * mütevazi yazar. * çaylak edilmiş uuser. koskoca reşat çalışlar'a yapılır mı bu be. di mi len, reşat? * bila tereddut. * yine ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

tereddutsuz

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2009, 09:14 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart tereddutsuz

* resat calislar'ın uludağ sözlükteki yeni accauntu. kapıdan kovsak bacadan giriyor adam yaw.

* tereddüt etmeden, şüphesiz.

* mütevazi yazar.

* çaylak edilmiş uuser. koskoca reşat çalışlar'a yapılır mı bu be. di mi len, reşat?

* bila tereddut.

* yine yazar olmuş, yine saçma sapan başlıklarıyla aramıza dönmüş yazar.

* ne derseniz deyin zeki ve kültürlü insan.

* tereddütsüz seviyesiz başlıklar açan, gözümde yazar olmayan, sadece yazan insan.

* sözlük yazarları ile kafa bulmak adına başlık açan yazar. sözlük yazarlarından ricam, bu kişinin açtığı saçma sapan başlıklara yazmamalarıdır.

* peder zickler'in yeğeni.

* bir grup yazarın, yazar sıfatını verdiği yazar

* . benim bildiğim yazar, önce özel adlara gelen çekim eklerini ayrı yazmayı bilir.

söylediğim gibi, geçen yine yaptığı gibi, sözlüğüm ağzına sıçmayı amaçlayan yazar. geçen sefer olduğu gibi, birazdan yeniden çaylak olacak.

* çaylak olması için kulis kurulup moderasyonun etkilenmeye çalışıldığı kişidir. yazar tanımı verilmiyormuş. benim bildiğim yazarlar sözlüklere de yazmaz, kitap yazarlar. iki entry girince yazar mı sandınız lan kendinizi, bu adam gibi bir kitap yazın da ondan sonra konuşun.

* ne dediğini bilmeyen yazarimsi işte. 1 saat içinde açtığı başlıklar bunu kanıtlar vaziyette. Peder zickler nasıl eksisözlüğün ajdar anık ı ise, bu arkadas da uludag sözlüğün.

biri o nu durdursun.

* taksimde kumpanya tipi bir çadırda, bir kitap fuarı vardı, 2005 yılında açılmıştı, vus at o bener'in tüyap'ta onur yazarı seçildiği seneydi. tüyap'ın ardına, misilleme yapılsın diye büyükşehir belediyesi tarafından 1 haftalığına açılmıştı bu fuar, çok iyi hatırlıyorum, hala unutamadım, orada, kısacık boyu ile kitapları karıştırırken görmüştüm bu tereddütsüz arkadaşı gördüğüm zaman "kim bu herif, bir yerden tanıyorum ben bunu" dememiştim, çünkü öncesinde, satış rekorları kırmış, ispanyol ressam salvador dalivari bir hızla hemencecik yazılmış o güzelim kitabı için şimdi kapanmış bulunan picus dergisine röportaj verdiğinde kitabının içeriği ve ekşi sözlük hakkında verdiği cevaplar ile sima ve düşünsel sima olarak belleğimdeki yerini almıştı zaten. orada, yağmurdan ıslanmasından korkulan kitapların içinde, kullanıcı adı ile uyumlu ve tıpkı iyi çevirmen iyi şair, yeditepe universitesi edebiyat fakültesi dekanı cevat capan'ın o güçlü entellektüel birikiminin uzantısına kısmen özdeşleştirebileceğimiz bir biçimde koltuğunun altına kalın kitaplar kıstırmış, saçı sakalı birbirine karışmış görüntüsü ve şahin bakışları ile kitapları gözden geçiriyordu. açıkcası zekasını belli ediyordu orada da, çünkü bir reyondan, kalınca bir kitabı alıp kapağına ve içindekilere ve arka yüzündeki tanıtım yazısına göz atışında bir zekanın bütün yansımaları görülebiliyordu. inkar edilmesi olanaksızdır ki tereddütsüz zeki bir arkadaş tereddütsüz ve saniyenin en küçük dilimlerinde birbirlerinin uzantısı başlıklar açabilir, yazarları kendisiyle beraber polemiklere gebe bırakabilir. dedim ya, kıvrak bir zekası var, ve açtığı başlıklarda uludağ sözlük'ün yazar ve okuru arasında kurulan empatiyi "sizler taşra geleneğinin uzantısı, taşra kafalı, dolduruşa gelen yazarlar kitlesisisiniz ve okurlarısınız" diye dolaylı bir yol ile olumsuzlaştırabilir. yalnız benim tavsiyem dikkat edilmelidir, tereddütsüz arkadaş buraya şöyle bir uğrayıp gidecektir, absurd başlıkları ard arda sıralayacak, kendince kabul ettiği bir şeyi kanıtlayacak, sonunda da uludağ sözlük yazarlarını birbirleriyle başbaşa bırakacaktır. umarım sözlük yazarları tereddütsüz'ü çok daha iyi anlayacaktır uyarılara gerek kalmadan. *

* yetenekli, bununla beraber dikkatle okunması gereken yazar.

* en son açtığı başlıklara bakacak olursak, maksadını anlamanın zor olmadığı yazar. ayrıca açtığı başlıklar ya kendisi ya da modlar tarafından silinmektedir. ardından entry gireceklere duyurulur.

* actığı baslıklara entry girenleri gördükce kıs kıs gülen yazar.

* dikkat çekip sözlükte adından bahsettirmeye çalışan yazarlarımızdan biri.

* tereddutsuz adlı yazarin egosunun cok yukseklerde olmasi ve actigi basliklar ile hic bir seyi begenmedigini cumle aleme ilan etmesidir. cenabul rabbul alemin'den terddutsuz'e akıl fikir vermesini niyaz ediyoruz. umariz kendisi klavye basinda cok cok egleniyordur. potansiyel acabilecegi basliklara örnek verirsek:

not: fazla dusunme kabiz olursun. *

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« cavit | yazmak »