Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

mucize - 2

Serbest Kürsü ve Sözlük mucize - 2 Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * gulsen'den hiç beklenmiyecek güzellikte duygusal bir fırtına şarkısı. Kim, kim ki diyorsa Aşk azap hali, doğruyu söyler Ama kim af diliyorsa Affetmeyenler kendine eder Kim, kim ki diyorsa Aşk azap hali doğruyu söyler Ama kim çok seviyorsa Son bir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

mucize - 2

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2009, 09:36 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart mucize - 2

* gulsen'den hiç beklenmiyecek güzellikte duygusal bir fırtına şarkısı.

Kim, kim ki diyorsa

Aşk azap hali, doğruyu söyler

Ama kim af diliyorsa

Affetmeyenler kendine eder

Kim, kim ki diyorsa

Aşk azap hali doğruyu söyler

Ama kim çok seviyorsa

Son bir şans verir yine affeder

Anlatmak ne zor bu hali

Yaptığına değse bari

Ağlayamıyorsun

Uçurumların ucunda

Mucizeler başucunda

Anlayamıyorsun...

* hani olurda omzuna bir el dokunur telaşla dönersin..

göz göze gelirsin..

tanıdıktır sanki..

yıllardır biliyorsundur görünce şaşırmassın..

bütün sıkıntını almaya gelir o el..

güçlü yıkılmaz gözükür..

senin korumasız kalmana izin verir..

güçlü elleriyle hiç korkmassın yanında seni her zaman korur diye düşünürsün..

artık güçlü gözükmek zorunda kalmassın..

yaralarını sarar kırılgan kalbindeki, uzun elleriyle titreyerek..

hep gelmesini beklersin muzicenin..

seni bulmasını beklersin..

mucize..

ete kemiğe bürünüp gerçeğe dönen mucize.. öyle gerçek öyle benden ki bir o kadar da tanrısal öyle güçlü öyle sevgi dolu ki.. sihirli değnekle değişen hayatıma mucizevi girişi, kendine yakışan heybetiyle ama öyle masum duruyor ki.. beyaz entarisiyle aziz gibi.. heybeti sadelikten, öyle yalın ki.. yalın ayaklı, elinde sihirli değneği.. kanatlarım var sanki yanında, önünde eğilip kutsanmayı bekleyen.. kırılganlığımı bilip dokunmaya kıyamadığı.. mabedindeki sunakları şölen gibi donattığı, öyle cömert ki.. gözleri..

mucizem..

* sözlüğe giriş yaparken iki aslan resminin çıkması

* ve girilince ilk karşıya çıkan başlığın ilk entrysinin ilk kelimesinin aslan olması.

* demet akalin'nin son albümünün cikis parcasi.

ne olduda biz bu duruma geldik

azmı sevdik cokmu sevdik

biz nerede hata yaptık

düsünüyorum bulamıyorum

isin icinde cıkamıyorum

simdi gördüm cok sasirdim

yenimi geldin burdamiydin

oysa bir ara hep aklımdaydın

isim neydi cıkaramadım

adın neydi hatırlamadım

her sey cok güzel gidiyordu

konusuyorduk anlasıyorduk

günler cok cabuk geciyordu

deniyorduk basarıyorduk inan

hatırlatayım müsadenle

fazla degil gecen sene

biz ayrıldık seve seve

barısmamız bir mucize

hatırlatayım müsadenle

fazla degil gecen sene

biz ayrıldık seve seve

barısmamız bir mucize.

* emel' in mükemmel şarkısı.

* demet akalın gene yaptı dedirten ilginç dans edilesi ama sözleri basit mi basit parça.bu parça bu yaza damgasını vurur.ahanda şuraya yazıorum.

* demet akalının 14 martta piyasaya çıkan albümünün çıkış parçası.. bu aralar her 3 radyo istasyonunun 5'inde yakalanması muhtemeldir.. o derece..

* herkesin beklediği ama mucize bekleyen mucize göremez sözünü akla getiren durum.

* çok tutacak demet akalın şarkısıdır, bilindiği üzre pop müzik neredeyse batmışken alaturkaya da kaçan, ayar veren ama dansettiren, havaya sokan moduyla tüm gece klüplerinde işletmecilerin iştahını kabartacak türden bir demet akalın işidir.

kaliteye takılırsanız, o artık burda oturmuyor tabi.

* lanet olsun ki her yerde çalıp, kafa ziken iğrenç demet akalın şarkısı. bıktım lan!

* playlist'imin olmazsa olmazı, kıpır kıpır demet akalin şarkısı. diğer tüm demet akalın şarkıları gibi el üstünde tutulmayı, baştacı yapılmayı haketmektedir. demet akalın dururken pink floyd, iron maiden, deep purple gibi özenti grupları dinleyen uçuklara da anlam veremiyorum zaten.

* demet akalın bile söylese gayet güzel şarkıdır.

severek dinliyoruz.

* insanı aciz bırakan iş... aynısını yapmakta başkalarını acze düşüren

* birgün mutlaka başıma gelecek şey..inanıyorum..

* demet akalın'ın son albümünün süper çıkış parçası.

dans edilesi, kopulası, eski sevgiliye söylenesi şarkıdır. özellikle "isim neydi çıkaramadım?" diye ayar verdiği bölüm çok hoşuma gidiyor. *

* demet akalın'ın ismini çıkaramayıp, adını hatırlayamadığı* eski sevgiliye hitaben söylediği şarkı.

* what is the miracle?

miracle is everywhere...

diyaloğuna da şahit olmuştum.

* mucizeler bitti. doğmak yeterince mucizevi. başka bir tane daha beklemek aptalca. ölmek de ikincisi. bunların arasında hiçbir şey yok. kimse beklemesin.

* .

* .

* tipik, gereksiz bir demet akalın şarkısı.

* gereksizlikte cigir acan bir demet akalin $arkisi daha. sozleri buyuk ihtimalle tuvalette yazilmi$.

beni geren yani ise kom$um olucak dengesizin butun gun son ses dinliyor olmasi..

* bu yaza yine demet akalin'ın damgasını vuracağını gösteren şarkı. kıpır kıpır bünyenin yerinde duramamasına neden olmuştur.

* los angeles lakers taraftarı olmasından şüphelendiğim yazar. *

* demet akalın olayından sonra nickini değiştirmek isteyen yazar.

* art arda

"isim neydi cıkaramadım

adın neydi hatırlamadım " dendiği bölümde nasıl yani olduğum şarkı.

* farklı boyutlarda paralel hayatlar yaşadığınızı keşfetmen, bir roman kahramanı ile aynı şeyleri hissediyor olduğunu düşünmen, bir filmin aynı sahnesinde takılıp kaldığınızı * farketmen,aynı yıllarda, aynı albümlere prim verdiğini görmen. bunlar mucize değilse nedir ki?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks