Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

beholderr - 2

Serbest Kürsü ve Sözlük beholderr - 2 Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * hayatı hızlı yaşayan * , tüm ukalalıklarıma katlanan, üstüne bir de şımartan, bana kancayla köpek tutan *, uuser olmama sevkeden, erkekten nasıl görümce olunacağı örneği. sevilesi sevgili kişisi, hayatımın öbür yarısı. * * küçük bir kız vardır. her düştüğünde ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

beholderr - 2

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2009, 09:36 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart beholderr - 2

* hayatı hızlı yaşayan

* , tüm ukalalıklarıma katlanan, üstüne bir de şımartan, bana kancayla köpek tutan *, uuser olmama sevkeden, erkekten nasıl görümce olunacağı örneği. sevilesi sevgili kişisi, hayatımın öbür yarısı. *

* küçük bir kız vardır. her düştüğünde ağlar. her arkadaşları onu ittiğinde düşer.

zaman geçer, aşık olur. her kalbi kırıldığında ağlar. her terkedildiğinde kalbi kırılır.

biraz daha büyür. hayatın boş olduğunu farkettiğinde ağlar. her yalnız kaldığında hayat boştur.

sonra o gelir. her yalnız kalmasına izin vermez, her yaşını siler.

kız mutlu olunca ağlar. sevilince mutlu olur.

o kızı sever...

kız ağlar...

*

* benden daha dedikoducu, benden daha görümce.

gece 9da pijama ve terlikle tunalı'da fellik fellik saçma sapan kitaplar aratıyor bana. sonra da gelip görümcesin, kıskançsın diyo. dana, sığır, bok, püsür.

neyse mutlu olsunlar yeter.

* beş yıllık sözlük okur-yazarıyım böyle yar

* ıcı

* entry görmedim...

tebrikler...

* kaç yıllık sözlük yazarı olduğunu söylemek ihtiyacı duymayan, at gözlüklü yobaz ve bağnazlarla ilişkisi olmayan, mümkünse uzak dursunlar yazarıdır...

* hasta ve aşık yazar. *

---edit--- an itibariyle bir de çaylak olan yazar

* çaylak olduğunu öğrenince oha falan olduğum * biricik badim. izmire gelmesi gereken insan. * *

edit: sevgi dolu bir entryyi bile kötü oylayan insanların hedefi olmu$tur. yazıktır.

* eften püften, teslimiyetçilerin bol bol uğraştıkları saygılı uuser. *

* 25 nisana kadar çaylak olmayı hak etmediğine inandığım balık. * o zamana kadar entrylerinden mahrum kalacağım için üzülmekteyim. en sevdiğim balık * * * * ** *

edit: ingilizcesi yine aa gelmi$ insan ötesi dana. tam dana.

* hayatı, hayallerinizin prensesinin gözlerinden yaşamaya başladığınızda yaşamaya başlamışsınızdır gerçekten...

hayaller kuruyorum artık yeniden hayatımda...

* çaylaklığının tez zamanda bitmesini umduğum, kaliteli, kalender, yeri geldiğinde sesini çıkaran, boyun eğmeyen uuseri... *

* annemden sonra kalp atışları hayat ritmim olan kişi.

* şimdi ne yazsam yetmez bu adama yaw * .şimdi öncelikle kendisi oda arkadaşımdır süper bi adamdır. hayatı pek önemsemez keyfini çıkarır *. bana tool ve a perfect circle yi dinletmeyi başarmış hatta bazı şarkılarını sevdirmiş kardeşimdir kendisi *. sigarayı bırakmaya çalıştığım dönemlerde bana engel olmayarak büyük bi hata yapmamı engelleyen yüce şahsiyet *. kısacası çok severim kendilerini.* * *

* ben gidiyorum demeye geldim de ne son kezi be abartıyorsun.

çikolata yiyen işadamı görünümlü badim. ben yokken çok özlesin böyle karnına ağrılar girsin, döndüğümde nerde lan benim parfümlerim ya da bi kere ısıriim mı desin olmadı bi kere ısıriim mı diyim. * ben dönene kadar çaylaklığının bitmesini umduğum uuser parçası.

* 15 günlük çaylaklık süresi boyunca düşünmeye çok zamanı oldu. boş beleş adam zaten, boş zamanı da çok haliyle.

uludağ sözlük bağımlılık yapabiliyor.

evet 15 günde sadece bunu düşündüm.

* özledim len kişidir. 1.sınıf hayatı boyunca benim göbeğime özenerek göbek yapmış kişidir *. 5 aylık tatilinde iyi yatmalar ankarayı unutma dediğim user, bir nevi kardeşimdir. *

* uludağ sözlüğü gezmeyi can-ı gönülden isteyen yazardır. biri elimden tutup gezdirsindir ne olur. moderatör olmaya ihtiyaç duymam, moderatör olmak isteyenlere de buradan selam ederim.

ayrıca beni eğitmek isteyenler özel mesajdan ulaşsınlar lütfen, tabi bilgisiz cahil gençleri bilgilendirmek gerek, burada da bazı kendini beğenmiş eğitim gönüllülerine düşüyor işimiz. *

* hangi tool parçasıyla ilgili bir şeyler görsem karşıma beholderrın nickini görüyorum. hatta benim nickimde bile ilk olarak beholderrın imzası var.

7 eylül'de tool konseriyle * kanatlanıp uçuşa geçmeye planlıyoruz her tool sever gibi. umarız bu planımız bozulmaz.***

* gece gece msnde birbirinden yaran diyaloglara imza attığımız webcam maymunu sahibi.

* *

* dün gece itibariyle aynanın etkilerini ispatlamış uuser. *

* gittim bonibon $eklinde olan m&ampm'slerden aldım sırf kar$ısında yiyip hava atabilmek için, çikolata yicem diye ak$am yemegi bile yemedim,* ama herif $u anda ossura ossura uyuyo. daha beynini s*keceğdim trump's towersla ilgili. * * * * *

m&ampm's world feda olsun herifi

* aldigim duyumlara sevgilisi*yle birlikte demet akalin konserinde sürtmekteymi$. sozlukte biraktigi kaliteli müzik dinleyen adam imajinin ve bu adamin dürüstlügünün tarti$ilmasini istiyorum. 2 dakka yalniz birakinca hemen unutmaktadir insanlari. ayrica berna ozturkü yilin djsi seçen beholderr en son eller havaya yaparken salatada görüntülenmi$. *

edit: salata degil lailaymi$, konser sonrasi yol ustu diye demetle gitmi$ler.

* overall'dur o.. *

* dördüncü neslin hızla fark atan yazarlarından birisidir fark ettiğim. bin entariyi geçmiş, kaliteli entariler döşemiş, musiki zevkini takdir ettiğim kişidir. ***

* tam diyorum ohh kurtuldum beholderrdan kendime $öle tommyler dknyler falan bakayim, tiki hayatima adim atayim. ne mümkün, geliyor terbiyemi bozuyor, zorla çok ayip, kaka kelimeler söyletiyor.

oysa 4 yil sonra bu vakitlerle kocamnan masaçuset hudutlari dahilinde evlenmi$ken, meksika siniri ve altinlari rüyasinda görecek olan herif. bakiniz rüyasinda dedim, çünkü o zaman bu heriften kurtulmu$ olup gelsin topuklu ayakkabilar, gitsin mini etekler insani olup kibar nazik bir bagyan olucam.

her $eye de vercek cevabi var bu herifin.

edit:

tam bir bok bu herif, uyandim da editledim,karisik olmu$ olabilir. ancak bu herifin süper bi kankasi vardir. her boktan anlar. *

* * * * *

not: beholderra girdigim bütün entryler gibi bunu da kötüleyen ve kötüleyecek olan $ahis: sevi$ken agaclar girsin sana.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks