Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

keyser soze

Serbest Kürsü ve Sözlük keyser soze Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız orijinal repliği hatırlayamadım ama, şeytanın yapabileceği en kötü şey, insanları kendisinin varolmadığına inandırmaktır gibi bi şey vardı sanırım. şeytanın en büyük kurnazlığı kendisinin varolmadığına inandırmasıymış şeklide şahane bir repliği söyleyen usual suspects filminin ana kahramanı. keyser soze türk filan diildir. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

keyser soze

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2009, 07:03 PM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart keyser soze

orijinal repliği hatırlayamadım ama, şeytanın yapabileceği en kötü şey, insanları kendisinin varolmadığına inandırmaktır gibi bi şey vardı sanırım.

şeytanın en büyük kurnazlığı kendisinin varolmadığına inandırmasıymış şeklide şahane bir repliği söyleyen usual suspects filminin ana kahramanı.

keyser soze türk filan diildir. oradaki amaç zaten karizmatik bi adam olarak betimlenen keyserin daha da karizmatik olarak anlatılmak istenmesidir. kayserili hiç deildir.

türk olsa bile kesin karşıyakalıdır

edit: karşıyakalılar sana kötü bişey mi yaptı arkadaşım.

karizmatik, zeki, psikopat ve türk bir karakter. daha fazlasına gerek yok sanırım

bkz. the usual suspects)

filmde kafadan yaratılan seri ve yakalanamayan katil türk

tamamen barbar denmek istenmiş filmde)

mafya ailesini tehdid edince bunun korkusuyla yaşanmaz deyip kendi elleriyle karısına ve çocuğuna kıydıktan sonra tabire göre mafyaya borcu olanları dahi öldürerek intikam alan suç efsanesi

filmin başında patlayıcılara doğru giden alev çizgisini işeyerek söndüren, keatonu vurup çizgiyi bıraktığı yerden altın kaplama zipposuyla yakan karizma.

türk olması ihtimali önce tecavüz edilmiş, sonra macar mafyası tarafından başına silah dayanmış karısına sıktığı kurşun nedeniyle * düşünülebilen belki hayali belki gerçek kahraman *. discovery channel'da keyser soze ve diğer mafya efsaneleri ile ilgili bir belgesel yayınlanmıştır. belgeselde türk olduğu ile ilgili bir durumdan söz edilmemiştir.

türk olduğundan süphelenilen film karakteri...

verbal kint'deki verbal'ın türkçesi sözel'dir, soze kısmı buradan ortaya çıkmış. bir de filmi dikkatli izlerseniz verbal abimiz sigarasını başparmak ve işaret parmağı arasında tutarak içiyor. sigarayı böyle içen tek halk türklermiş. biliyorum ot içen gavurlar da öyle içiyor, gelmeyin üstüme, onun sebebi farklı**)

asıl adı kaiser sose'dir

melezdir aslında.

annesi türk babası alman'dır.

***spoiler***

verbal kint*: söylendiğine göre türkmüş… babasının alman olduğu söylenir... kimse onun gerçek olduğuna inanmaz... kimse o'nu direct olarak çalışan, onu tanıyan ya da gören birini bilmez... kobayashi'ye göre herhangi biri soze için çalışabilirdi... bilemezsin... bu da onun gücüydü… şeytan'ın yaptığı en büyük kurnazlık "tüm dünyayı yaşamadığına inandırmakmış..."

bana anlatılan bir hikaye var… sanırım doğru… türkiye'de ki günlerinden kalma… bir grup macar kendi mafyalarını kurmak istemişler… güçlü olmanın, paraya, silaha ya da mala dayanmadığını anlamışlar… güçlü olmak "diğerlerinin yapamadığını yapma arzusuna sahip olmakmış…" bir süre sonra yönetimi ele geçirmişler ve sozenin peşine düşmüşler… o zaman küçük işler, uyuşturucu işi yapıyormuş...

bir öğleden sonra evine gelmişler... onu arıyorlarmış… evde karısıyla çocuklarını bulmuşlar ve soze'yi beklemeye karar verirmişler... eve geldiğinde karısını tecavüz edilmiş çocuklarınıda bağırırken bulmuş… macar'lar, soze'nin zorlu biri olduğunu biliyorlarmış… onunla dalaşılmazmış… iş için geldiklerini söylemişler… işini ve toprağını istediklerini söylemişler… soze, aile fertlerinin yüzlerine bakmış ve adamlara gerçek arzunun ne olduğunu göstermiş…

o günden sonra yaşamaktansa tüm ailesini ölü görmeyi yeğlediğini söylemiş… son kalan macar'ın gitmesine izin vermiş... karısı ve çocuklarının gömülmesini beklemiş sonra da tüm mafya üyelerinin peşine düşmüş… çocuklarını öldürmüş, karılarını öldürmüş, anne ve babalarını, aile dostlarını öldürmüş… oturdukları evleri, çalıştıkları dükkanları yakmış yıkmış... onlara borcu olan adamlarıda öldürmüş... ve sonra birden yok olmuş, gizlenmiş ve sonra onu kimse görmemiş... bir efsane olmuş… suçluların çocuklarını korkutmak için anlattıkları bir hikaye olmuş babanı ele verirsen keyser soze seni yakalar... kimse gerçekten yaşadığına inanmaz...

dave kujan*: sen inanıyor musun verbal?...

verbal kint: keaton şöyle der di tanrı'ya inanmıyorum ama ondan korkuyorum… ben ise tanrı'ya inanıyorum ama tek korktuğum şey keyser soze"...

***spoiler***

deepnot: vakt-i zamanında türkçe dublajlı filmden birebir yazdım, yani copy paste değil alın teridir...

insanın aklını bokuna karıştıran efsane. filme göre, muhteşem zeka.

Kaynak: İtüSözlük

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« kezban | keyif »