Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

basbakanimiseviyorum com

Serbest Kürsü ve Sözlük basbakanimiseviyorum com Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * vatandaşların başbakan recep tayyip erdoğan ı neden sevdiklerini anlattıkları site. http://www.basbakanimiseviyorum.com * yolu dolara endeksli sevgiden geçen herkese açık site. 22 temmuz sonrası başbakan kişisi * değişirse muhtemelen kapatılabilir site. * yorumlardan birinin sonu: Dedim ya benim için 3 ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

basbakanimiseviyorum com

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2009, 09:58 PM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart basbakanimiseviyorum com

* vatandaşların başbakan recep tayyip erdoğan ı neden sevdiklerini anlattıkları site.

http://www.basbakanimiseviyorum.com

* yolu dolara endeksli sevgiden geçen herkese açık site. 22 temmuz sonrası başbakan kişisi * değişirse muhtemelen kapatılabilir site.

* yorumlardan birinin sonu:

Dedim ya benim için 3 büyük adam var :

1-Mustafa Kemal ATATÜRK

2-Turgut ÖZAL

3-Recep Tayyip ERDOĞAN

özal la ve rte ile atatürk ümün adını aynı yerde anıyorlar ya...bela okursak bize dönermiş, ben birşey demiyorum.

sadece biraz akıllansanız iyi olacak..

* sitenin girizgahında bulunan giriş cümlesiyle başta güldürmüş bir sitedir.

"HEPiMiZ BiLiYORUZ Ki BAŞBAKANIMIZ RECEP TAYYiP ERDOĞAN'I 7'DEN 77'YE HERKES ÇOK AMA ÇOK SEViYOR... TABii Ki SEVMEYENLER DE VAR BiZiM SEVDiĞiMiZi..."

cümlenin devamında sevenlerinden övgü dolu sözler dizmelerini istiyor, fakat herkesin içinde olan sevmeyenlere neden belirt demiyor niye sevmediklerine dair. oysa başbakan çiftçi diyalogunu yazmak istiyorum,ya da başbakanın şehitlere seslenişini..lakin yazmasam daha mi olur acaba, gülmek daha mı güzel sanki ne?neyse herkes eğlensin, sevmeyenler de gülüp gülüp eğlensin..vur patlasın çal oynasın.tey tey tey tiheyttt..

not: fotoğraflar da çok komik lan.bir tane o çok sevdiği herkestenmitinglere topladığı,düşlediği ülke insanının fotoğraflarından bir tane bile yok,yok,iki kere yok. seçime az günler kala değişimi çok seven başbakanımız yine bir değişim içinde mi yoksa,oysa nafile. bodrumda ayağında parmak arası terlik, üstünde mayo-şort görsem de değiştirmem fikrimi. asla unutmuyorum çünkü,yaşanmışlıklar var..

* ülkemi parsel parsel sattığı için seviyorum.

din kisvesi adı altında binlerce insanın beynini yıkadığı için seviyorum.

halkıma kaba davrandığı için seviyorum.

askeriyeye bok attığı için seviyorum.

ve daha binlerce sebebim var sevmek için...

sevmek derken???

* başbakanımı seviyorum çünkü çok güzel kıvırtıyor. hitabet sanatı üzerine fena halde çalışmış, ayrıcana dötü yemediği şeylere elini bulaştırmadığı için seviyorum. altından kalkamadığı şeyleri derin devlete atmasını seviyorum. ulan ben başbakanımı çok seviyorum!!!

* Guest

02 Tem 2007

çünkü, Lider gibi lider, dusunceli sevkatli, sevecen, karizmatik, sevgi dolu, vb... daha bır cok sey.

bunu eşi yazmış olmalı. *

* - ben basbakanımı abd'ye ülkeyi teslim ettiği için seviyorum, sonuçta batı medeniyeti ve müttefikimiz.

- ben başbakanımı ab uyum yasaları çerçevesinde polisin elini kolunu bağlayarak suçluları rahat ettirdiği için seviyorum, sonuçta özgürlük.

- ben başbakanımı imkb'nin %68'ini yabancı sermayeye peşkeş çektiği, pardon pazarladığı için seviyorum, sonuçta serbest piyasa.

- ben başbakanımı şehitelere kelle dediği için seviyorum, sonuçta bu da onun fikir özgürlüğü.

- ben başbakanımı bebek katiline sayın dediği için seviyorum, sonuçta o da bir kısmın sevdiği saydığı biri.

- ben başbakanımı devlet kurumlarında kadrolaştığı, hayvanata bahçesinde gişe memuru olan birini müsteşar yaptığı için seviyorum, sonuçta herkes iyi anlaştığı insanlarla çalışmak ister.

canım başbakanım. kurban olurum ben sana.

* Daha isimden kaybeden site.

* işte bir başka yorum:

Guest

02 Tem 2007

çünkü yaradılanı severiz yaradandan ötürü

halkımız ne garip yahu..yüzlerine tükürse "yaşasın başbakanımız barajlar dolsun diye yağmur yağdırtıyor" der.

sanırım hala osmanlı kafasındayız:

çok yaşa padişahım!!

başbakana neden uyuz olduklarını anlatmış halk...

http://www.basbakanauyuzoluyorum.com

* aziz türk milletinin büyük bir özveriyle çalışan başbakanımıza minnetini ödemek için kurmuş olduğu site.

* an itibariyle haberdar oldugum site. millet basbakani neden sevdigini anlatmis. yani? olaya bu kadar supheli yaklasilmasi cok ilginc. benim basbakani sevmemem icin bir oglu rapor alip askerlik yapmadigi, diger oglu henuz askere gitmedigi halde utanmadan "askerlik yan gelip yatma yeri degildir" lafini etmis olmasi yeterlidir. piyasada dolasan bircok lafinda carpitma var zaten. aha ornek

* . bu lafin ne amacla soylendigi acikken carpitir "lan adam ulkeyi satiyom diyo niye duruyoruz" dersen komik duruma dusersin. ayrica sayin basbakanimizin bu tur carpitmalara pek ihtiyaci da yoktur. amma velakin seveni de olabilir ne var bunda? ben de ahmet kaya'yi sevmem, ama her sevene terorist gozuyle bakmam.sen sevdigin kisiye ovgu duzunce duygularini ifade etmis olacaksin senin sevmedigin kisiye birileri ovgu duzunce yalakalik olacak.

* başbakana fazlaca çemkirilmesinden rahatsız olmuş bir grup yalaka asalağın açtığını rahatlıkla farkedebileceğimiz site.ayrıca bu yalakaları bir site açmaya kadar iten bu çemkirmelerin de haklı olduğunu gösteren site.

* bu sitenin neden kurulmuş olabileceği ihtimalini düşünmek yeterlidir.

* başbakana nasıl yalakalık yapabiliriz diye düşünülüp taşınılıp kurulmuş site.

* anamı seviyorum öyleyse neden alıp gitmeyeyim düşüncesiyle yapılmış sitedir.

* başbakanı seviyorum

* çünkü her geçen gün ülkeyi batağa sürüklüyor. doğuda şehitlerimiz canlarını verirken onun tek derdi oy, miting. işte ben başbakanın bu vurdumduymazlığına bayılıyorum.

başbakanı seviyorum

* çünkü o da halktan biri. benim sokakta konuştuğum dili kendisi çok rahat konuşabiliyor. ben de insanlara anani da al git diyorum. allah ım, ne kadar çok ortak noktamız var.

başbakanı seviyorum

* çünkü terörist abdullah öcalan a sayın diye, şehitlerimizden de kelle diye bahsediyor. işte ben bu içtenliğe bayılıyorum. sanırım aşık olmak üzereyim. yol yakınken dönsem mi? neyse devam edelim.

başbakanımı seviyorum

* çünkü amerika ile efendi köle ilişkisi içerisinde. dünya nın en büyük gücünün kölesi olmak bizler için gurur kaynağı. allah ım gözüme uyku girmiyor. sürekli onu düşünüyorum. her gece yastığım ıslanıyor gözyaşlarımla. biliyorum o da rüyalarında beni görüyor.

başbakanı seviyorum

* çünkü her seferinde mükemmel kıvırıyor. işte ben bu politikacı ruhunu seviyorum o büyük

* insanın. başbakanı seviyorum

* çünkü laiklik denen gavur icadını ülkemizden kaldırıyor. bu ülkenin de böyle bir reforma ihtiyacı var zaten. başbakanı seviyorum

* çünkü bütün mevkilere kendi adamlarını atıyor. işte ben o büyük

* insanın bu vefalı tavırlarını seviyorum. aşığım aşık.

özetleyelim: `Allah ın adını verdim ya lütfen git!

* " sevgi " gibi yüce bir duygunun siyasete alet edilmesi. bilinmez! " sevgi" kavramını bile babalar gibi satabilirler.

* turk milleti gariptir.

her lafi kaldirmaz.

ibne dersin kizar da

s.kersin aldirmaz.

* admininin mehmet barlas olmasından $üphelendiğim sitedir.. hem $imdiki gitse bile, gelen yeni ba$bakan için kullanır.. hmm güzel fikir..

* sıfıra yakın olan dış borcu rekor sviyeye taşıdığı için seviyorum

pasif ırak politikası ve amerikancılığı sayesinde terörü yoktan var ettiği için seviyorum

iki yıldan daha uzun işsiz kalanların sayısını %38 e çıkardığı için seviyorum

suç oranlarını rekor seviyede artırdığı için seviyorum

ülkenin elinde hiçbir şey bırakmadığı için seviyorum

şehit haberlerinin abartılı verildiğini düşündüğü için seviyorum

asker istesin önergeyi geçiririz demesine rağmen hiçbir somut adım atmadığı için seviyorum

dokunulmazlıkları kaldırıcam diyip kaldırmadığı için seviyorum

oğluna çürük raporu hazırlayıp askere göndermediği için seviyorum

vatandaşa hakaret ettiği için seviyorum

millet vekili maaşıyla geçinemediği için maaşlara zam yapmasından dolayı seviyorum

ve en çok da değiştiği için seviyorum...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks