Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

badlik amiri

Serbest Kürsü ve Sözlük badlik amiri Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız kesinlikle gerçek olduğu belli bir olayı anlatmaktadır. bir insan böyle bir hikayeyi ancak tasvir edebilir, yaratamaz. bence olay şudur. mşş, bir arkadaşının evleneceği hatunla buluşmuştur, yatmıştır, ve kız artık bakire değildir. daha sonra vicdan azabına dayanamamış ve arkadaşına anlatma kararı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

badlik amiri

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-01-2009, 04:26 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart badlik amiri

kesinlikle gerçek olduğu belli bir olayı anlatmaktadır. bir insan böyle bir hikayeyi ancak tasvir edebilir, yaratamaz.

bence olay şudur.

mşş, bir arkadaşının evleneceği hatunla buluşmuştur, yatmıştır, ve kız artık bakire değildir. daha sonra vicdan azabına dayanamamış ve arkadaşına anlatma kararı almıştır. fakat kız , hiçbir şey olmamış gibi evleneceği insanla normal takılmaktadır, aramakta , evleneceği insana mşş nin yanında cilve yapmaktadır, mşş de bu mutlu aile tablosunu bozmak istemez , içindekileri bir şarkı olarak anlatır. *

bkz. kaybedenler kulübü)

mşş...

dün gece senin hoşlandığın kadınla yattığımı sana nasıl anlatabilirim

dün gece senin evleneceğin kadınla yattığımı sana nasıl anlatabilirim

soğuk bir rüzgar esti pencereden

tül perde genişledi

şişti anlayacağın

tıpkı bir balon gibi yayıldı

dün gece ona dokunduğumu sana nasıl anlatabilirim

biraz şarap içtik ve bilirsin biraz dedikodu

aslında chet baker'ın bunla hiçbir ilgisi yoktu

o ruj lekesi

dağınık bir yatak

sıcak bir gülümseme

bunlara katlanabilir misin

insanın kendisini önemsemesi

kendisinin kiralık katilidir.

benciller ise yaşarlar

kimse suçlu değil aslında

bu sadece üçlü bir oyun

ama ben anlattığım için suçluyum biliyorum

bir yılan gibi girdi evime

yanıma uzandı kolumdan zehirledi beni

her öpüşü ılık bir ölümdü sanki

onu damarlarımda hissediyordum

kusmak istiyordum

ellerim titriyordu

başım dönüyordu

gözlerim kararmıştı

şimdi ben zamanın beni sancıya mıhladığı yerdeyim

söylememek , söylemekten daha dürüst bir davranıştır

bu oyun üçlü oynnamaz

sevgiyle yapılan hiç bir şey

insana zarar vermez

suçlu yok, yanlış var

boşver olmayanı arama

sana gülümsemesi senin için hayat

benim içinse ölüm demek

dün gece senin hoşlandığın kadınla yattığımı sana nasıl anlatabilirim

dün gece senin evleneceğin kadınla yattığımı sana nasıl anlatabilirim daha da önemlisi

bunu kendime nasıl anlatabilirim

bacaklarından sızan kanlar yere damlıyordu

inan başka bir gece için hiçbir açıklamaya ihtiyacım yok benim

şimdi ben zamanın beni sancıya mıhladığı yerdeyim

ölümle doğum arasında

o bilinmeyen bölgedeyim

buralar karışık, yoruldum, sonra yazacağım*

gece inanılmayan bir dinin ebedi misyoneridir bekleyenin

gövdesi içinde açlığa alışıyor insan peki ya deliliğe

alışabilir mi?

eğer bir yanlış yapacaksan bari onu doğru yap

her dinlediğimde tüylerimin diken diken olmasına sebeiyet veren tapılası şarkı...

insanı gerçekten rahatsız etmeyi başarabilen mükemmel şarkılardan....

yapısı ile, konusu ile, sözleri ile tüm standartların ötesine geçmiş, beklenmedik kargo şarkısı

kargonun enfes çalışmalarından biridir.

insanın kargo'ya bakışını değiştirebilen şarkı. tüyleri diken diken etme yetisine de sahiptir ayrıca.

yeni dinlediğime, önceden duymadığıma pişman olduğum hikayesine tapılacak şarkı. iki ucu şeyli değnek bunun için söylenmiş herhalde. şimdi ben zamanın beni sancıya mıhladığı yerdeyim kısmı orijinal geldi. o değil de mşş bu şarkıyı söyledikten sonra tüm evli arkadaşları kıllanmamış mıdır? hangimiz lan? ve söyle kadın sen miydin söylee tarzı diyaloglar gelişti mi? mşş gruptan ne sebeple ayrıldı? kıskanç koca eliyle koymuş gibi bulmaması için mi mşş sırra kadem bastı? nedir? merak içindeyim budur.

zerre haz etmediğim kargo şarkısıdır. ne kadar dinlesem o kadar uzaklaşmışımdır. nedendir bilinmez bana hep samimiyetsiz gelmiştir. ama şarkıda geçen bir çok sözü benliğime işlemeyi de başarmıştır. sadece bunun için bile saygıyı hak etmektedir.

mehmet şenol şişli

dün gece senin hoşlandığın kadınla yattığımı sana nasıl anlatabilirim ?

dün gece senin evleneceğin kadınla yattığımı sana nasıl anlatabilirim ?

soğuk bir rüzgar esti pencereme, tül perde genişledi

şişti, odanın içine...tıpkı bir balon gibi...yayıldı...

dün gece ona dokunduğumu sana nasıl anlatabilirim ?

biraz şarap içtik..ve bilirsin biraz dedikodu...

aslında chet baker'ın bunla hiçbir ilgisi yoktu...

o ruj lekesi...dağınık bir yatak..sıcak bir gülümseme...

bunlara katlanabilir misin ?

ınsanin kendisini önemsemesi kendisinin kiralık katilidir .

benciller ise yaşarlar...

kimse suçlu değil aslında,

bu sadece üçlü bir oyun,

ama ben anlattığım için suçluyum, biliyorum..

bir yılan gibi girdi evime, yanıma uzandı, kolumdan zehirledi beni..

her öpüşü ılık bir ölümdü sanki...

yağmuru damarlarımda hissediyordum,

ellerim titriyordu, kusmak istiyordum, başım dönüyordu

gözlerim kararmıştı !

şimdi ben, zamanın beni sancıya mıhladığı yerdeyim, şimdi ben...

söylememek, söylemekten daha dürüst bir davranıştır

ve bu oyun üçlü oynanmaz

sevgiyle yapılan hiç bir şey insana zarar vermez

suçlu yok, yanlış var

boşver, olmayanı arama..

sana gülümsemesi senin için hayat, benim içinse ölüm demek !

dün gece senin evleneceğin kadınla yattığımı sana nasıl anlatabilirim ?

daha da önemlisi...bunu kendime nasıl anlatabilirim ?

bacaklarından süzülen kanlar, yere damlıyordu..

ınan başka bir yalnız gece için, hiç bir açıklamaya ihtiyacım yok benim !

aaaah !! şimdi ben !! zamanın beni sancıya mıhladığı yerdeyim !

aah şimdi been !! zamanın beni sancıya mıhladığı yerdeyim !

aaaah şimdi beeen ! zamanın beni sancıya mıhladığı yerdeyim !

ölümle doğum arasında, o bilinmeyen bölgedeyim

aah şimdi ben, zamanın beni sancıya mıhladığı yerdeyim !! gecee !!

dün gece, senin evleneceğin kadınla yattığımı sana nasıl anlatabilirim ?

ona dokunduğumu sana nasıl söyleyebilirim ?

onun eti, benim vücüdumun altında titrerken,

neler düşündüğümü sana nasıl açıklayabilirim ?

teypte cansever, ve onun tok sesi..

tüm gücümü toplamıştım bütün bunları sana anlatmak için

tam o sırada bana baktın, ve telefon acı acı inledi

konuştuktan sonra bana şöyle dedin :

" onun beni düşünmesi, buraya gelecek olması, daha doğrusu yanımda olması

bana içten içe...büyük bir mutluluk veriyor !!! "

şimdi ben, zamanın beni sancıya mıhladığı yerdeyim !

aah şimdi been, zamanın beni sancıya mıhladığı yerdeyim

gece inanılmayan bir dinin, ebedi misyoneridir bekleyenin gövdesi içinde !

ve şimdi ben, doğumla ölüm arasında o bilinmeyen bölgedeyim

aaah şimdi ben !! zamanın beni sancıya mıhladığı yerdeyim !!!

gel bunu beni, gel , gel kafir !

gel hisset beni !

gece inanılmayan bir dinin..ebedi misyoneri bekleyenin gövdesi içinde..

şimdi ben, zamanın beni sancıya mıhladığı yerdeyim..

doğumla ölüm arasında..o bilinmeyen bölgedeyim...

şimdi ben, zamanın beni sancıya mıhladığı yerdeyim..doğumla ölüm arasında..o bilinmeyen bölgedeyim..

şimdi sen !! sonsuz şeritli bir yolun...en sol tarafındasın...

ve hızla ilerliyorsun...huzura doğru ! erdeme dogru !

ama ben, zamanın beni sancıya mıhladığı yerdeyim.

tatlım ama ben, zamanın beni sancıya mıhladığı yerdeyim

ölümle doğum arasında..o bilinmeyen bölgedeyim..

gece.. , inanılmayan bir dinin ebedi misyoneri...

bekleyenin gövdesi içinde..

gece bir sızıntı..kirletilmeyen insanlardan

ve o benim içim...benim gövdemin içinde...

şimdi ben !!!

şimdi ben !!!

şimdi ben !!!

" eğer bir yanlış yapacaksan, bari onu doğru yap ! "

kargonun kalbimde zirveye tırmanmaya devam ettiği şarkı.. tek kelimeyle muhteşem.. korayın arkadaki haykırışları hele bitiriyo beni.. ahh.. ahh..

Kaynak: İtüSözlük

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks