Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

dikkat!25emel günlüğümsü iletişim...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri dikkat!25emel günlüğümsü iletişim... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız selam sevgili arkadaşlarım! bu gün hepinizinde bildiği gibi babalar günü canım babamın ve baba olan herkesin bu güzel gününü kutlarım. bizim ailemizde saygı ön plandadır çogunlukla.insanlar birbirlerini çok sever ama bunu söyleyemezler genelde...benim dışımda 44 kimseyi dinlemes haykırırım.kıyametmi kopuyormuş bana ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

dikkat!25emel günlüğümsü iletişim...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-06-2007, 11:27 PM   #91 (permalink)
25emel
Guest

Standart canım babama...

selam sevgili arkadaşlarım! bu gün hepinizinde bildiği gibi babalar günü canım babamın ve baba olan herkesin bu güzel gününü kutlarım.
bizim ailemizde saygı ön plandadır çogunlukla.insanlar birbirlerini çok sever ama bunu söyleyemezler genelde...benim dışımda 44 kimseyi dinlemes haykırırım.kıyametmi kopuyormuş bana ne 44 babamla konustum az önce, sana kurban olmuşummmm!!!!! diye bagırdım.hem hoşuna gidiyor hemde sus kızım yanında kimse varmı rezil olucan diyor. ya çok seviyorum onu. babam 99 yılında beyin kanaması geçirdi.hayatım boyunca aldığım en büyük darbe! onu kaybetme korkusu allahım ne anlatılamas bir duygu... ya yokluğu,ya onsuzluk nasıl tarif edilebilir ki nasıl anlatılır?!
tamamen kız ögrencileri bulunan,katı kuralları olan yatılı bir okulda okuyordum.bakımlı alımlı olmak ilk şartlardan diyer kurallarmı? kısaca anlatayım .alt sınıflar üst sınıflara bayan diye hitap etmeliydi.bayan ayşe,bayan fatma vb.dikenli tellerle kaplı yüksek duvarları,tek çıkış bekçi gözetiminde ki bahçe kapısıydı.okulun zavallısı 1.sınıflara çıkma teklif eder gibi gözlerine kestirdikleri zengin salak kızlara kardesim olursan kimse sana bir şey yapamaz diyip kardes tutup kendilerine beleş jeton aldıran hediyeler aldırtan okulun hakimi 4.sınıfların bulundugu,tabiri caizse kurtlar sofrası bir yer... ben ve benim azmettirdigim bir kaç arkadaşımla birlikte amacımız yapılan haksızlıklara,göz yummalara karşı çıkarak gerektiğinde cezalar alarak o okul da var olan tüm saçmalıklara son vermekti.türlü entrikalar meydan okumalardan sonra kısa sürede okulu karıştırmayı başarmıştık,en belalı en çok ceza alan grubu olmuştuk.nese kısaca son diyeyim 4.sınıfta ben yurt sorumlusu okul başkanıydım.öle fasa fiso deill okul başkanı demek: ögretmenden üst demekti.ben sadece müdür ve müdür yardımcısından emir alırdım.15 tatile başlamasına 1 hafta kala hocamın yanına gittim.konumumu da kullanarak erken gitmek istediğimi söyledim.bana cevaben sen burayı en son terk edecek olansın. dedi. tamm diyip yanından ayrıldım.akşam olmuş staj için gittiğimiz hastaneden okula dönmüştük.otobüsden iner inmes karşımda ablamı gördüm.bakışı duruşu ugursuzcaydı.hiç güzel bir geliş deildi.öle ürkütmüştü ki hali abla diyesim bile gelmedi.yanından görmezlikten gelerek kalabalığın arasında geçtim. müdür yardımcımız beni görmek istiyormuş acil gelsin demiş onu haber vermek için nöbetci öğrenciler arkamdan bayan bayan diyerek koşuyolardı. hocamın yanına gittiğimde tedirgin davranışları beni germeye yettide arttı.ters giden bir şeyler vardı farketmiştim lakin soracak cesaretim yoktu.hani izin istemiştin ya düşündümde haklısın baya yoruldun izin veriyorum. tatiline erken başla.hadi git ablan gelmiş seni ziyarete hazırlan onunla birlikte çık,evci kartını ablan imzaladı dedi.bedenim kor gibi,gözlerimin alev alev yanıyor,kulaklarımdan buhar fışkırıyordu sanki...hani güçlü olacamya fırtınayı içimde tutuyorum.okuldan yurda nasıl gittiğimi hatırlamıyorum inanın.neyse arabaya bindim arkada şimdi konusmaya başlayacaklar korkusuyla oturuyorum.eniştem ıslak mendil alacaktık dedi arabayı market önüne çekti indi.ablam ve ben araba da sessizce oturuyoruz.ablam birkaç kez yutkundu.babam beyin kanaması geçirdi dedi.tek cümle o an ağlamak bağırmak kaçmak hepsini aynı anda yapmak istedim ama kımıldayamıyordum,donmuştum.arkasından gelecek cümleyi duymak istemiyordum.allahım öldü demesin ne olur allahım diye dualar ediyorum.gözyaşlarımın aktığını bile fark etmedim.eniştem gelmiş hastaneye gitmişiz ablam gözlerimi silerken fark ettim.topla kendini babam böyle görmemeli bizi dedi.derin bir oh çektim demekki yaşıyor.servise çıktık.tüm sülale orada ana baba günü nasıl kalabalık en son bana söylemişler meger.babam yogun bakımdan çıkmış daha yeni kendine gelmişti.yarım yamalak kelimeler le bir seyler söylüyor herkes ne dediğini anlamak için üstüne eğiliyordu.sonra annem: kızıma ne yaptınız diyor dedi.babam bana bakıyordu kımıldayamıyor kendine bakmıyor,beni o halde görünce kızıma ne oldu diye beni soruyor. .allahım gözüm döndü servis tuvaletine gittim kapıyı kapattım.içerideki herkesi çıkarttım sonrasımı?ayna cam kapı ne varsa hepsini indirdim annem geldi.sana yakısan yanımda olmak güclü olmak dedi.işte ben orada büyüdüm.o anda büyüdüm biliyormusunuz? canım babam var olduğun her an için yüzlerce kez şükürler olsun!!!

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 17-06-2007, 11:32 PM   #92 (permalink)
25emel
Guest

Standart canım babama...

sen o evde olmazsan her kapıdan girişimde deli kızım,divane kızım,gülyüzlüm,gülen yüzlüm hoşgeldin demedikten sonra söyle baba neyin ne anlamı var?!!! seni çok seviyorum ne olursa olsun nerede olursan ol!!! 44
Alt 17-06-2007, 11:41 PM   #93 (permalink)
25emel
Guest

Standart canım babam ve anacığıma

[youtube=425,350]58D6jnzwN-w[/youtube][youtube=425,350]jK3V8ojExP4[/youtube]
Alt 18-06-2007, 01:20 AM   #94 (permalink)
25emel
Guest

Standart Ynt: dikkat!25emel günlüğümsü iletişim...

Alt 18-06-2007, 01:23 AM   #95 (permalink)
25emel
Guest

Alt 18-06-2007, 01:27 AM   #96 (permalink)
25emel
Guest

yavrularım yaaa ne tatlılar 44... herkese iyi geceler artık uyku vaktim geldi benim. çok öpüyorum
Alt 18-06-2007, 10:25 AM   #97 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Canım Emel arkadaşım baban için yazdıklarını okurken tüylerim ürperdi Baba konusunda ben senin kadar duygusal değilim Çünkü görüşmüyorum 10 yılı geçti konuyu şimdi anlatmak istemiyorum ama senin yazından çok etkilendim o sevgini hissettim. Allah ailene sevdiklerine uzun ömürler varsin.
Alt 18-06-2007, 10:40 AM   #98 (permalink)
25emel
Guest

Alıntı:
BURCU GELEGEN Nickli Üyeden Alıntı
Canım Emel arkadaşım baban için yazdıklarını okurken tüylerim ürperdi Baba konusunda ben senin kadar duygusal değilim Çünkü görüşmüyorum 10 yılı geçti konuyu şimdi anlatmak istemiyorum ama senin yazından çok etkilendim o sevgini hissettim. Allah ailene sevdiklerine uzun ömürler varsin.
burcum babalar katı görüntülerinin altında o kadar yumusak bir yürek tasıyorlar ki belki çogu zaman annelerden hassas ve çogu annelerden farkları ne biliyormusun onlar güçlü olmalı hep korumalı kollayacak ya hani en zayıf noktalarını yüreklerini kalın duvarlarla çevreleyip haps ediyorlar.babanla aranda ki sorun nedir bilmiyorum ama bence kendini hazır hissettiğinde bunu çözme yoluna gitmelisin.daha geç olmadan....hepimizin sevdikleriyle uzun huzurlu sağlıklı günler diliyorum
Alt 18-06-2007, 10:49 AM   #99 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Emel halolacak birşey değil denedik bunu ben onu affettim tüm kalbimle daha sonra anlatırım.
Evet Hayal'i aradım şimdi Bugün nikah var yarın kına gecesi ve ertesi gün düğün bu yüzden çok yoğun evindeki pc ye bugün biri bakacakmış en kısa zamanda gireceğim dedi Herkese kocaman sevgilerini selamlarını gönderiyor
Alt 19-06-2007, 01:42 AM   #100 (permalink)
25emel
Guest

evett gün analizi yapma zamanı 44...sabah dilimin altın da sert bişeyin varlığı ile uyandım.baktım dişimin 4 de biri allahhh yandımmm dedim.ögleden sonra bir parça daha elime düştü haydaa gitti mi 4 de 3 yeri öle garip bir boşluk anlatamam. bu gün boyu tembellik yaptım. akşama arkadaşım geldi kalk yaf turşu olacaksın evde yemeği dısarda yiyelim bari dedi. oysa ki ben evde oturmayı daha çok severim laf aramızda 44 nese gittik yemek yedik ordan en sevdiğimiz oyunu oynamaya gittik scrabll ooo ne çekişmeliydi. türk dil kurumuna yeni kelimeler bile türettik yalnız arapca kelimeleri arkadaşa yutturamadım inanılmaz bir diş ağrısı baş gösterdi iletleyen vakitte e ağrı kesici de yok arkadaş gel bir viski ısmarayayım içelim dedi. hay hayyy ona da peki nese viskimizi içtik evede döndük.alkol mü uyuşturdu yoksa ben çakırkeyf oldum unuttum bilemedim.bildiğim tek şey dişim ağrımıyor yarın nöbetciyim şaşkın hepiciginizi öpüyorum selamlarr 44

Bookmarks