Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Negatif Limanlardan Pozitif Sulara (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/6333-negatif-limanlardan-pozitif-sulara.html)

sanemce 05-07-2008 06:16 PM

Ynt: Negatif Sulardan Pozitif Limanlara

sevgili keops
"bazen sorunlar fırsatlardır
ve sen kendine yeni bir fırsat yaratmışsın gibi " dedin ya, sana katılmamak mümkün değil ark5

hayal ablam
işsizler kervanına katıldım derken, güçsüzlük göstermişim.. kendine yeni fırsat yaratanların kervanına katıldım evet. ve bu deyimini de çok sevdim kiss3

sycorox ttli3
çok teşekkür ederim iyi dileklerin için. bende keyif aldığım bir iş bulmayı diliyorum ark5

sevgili alen
inşallah Allah sana da benim kızım gibi bir evlat verir ki, arkadaş gibi olursunuz. bunun keyfi çok başka inan ttli3

çok şükür sağlıklıyım, güçlüyüm, sizler gibi dostlarım var.. yakında güzel bir işe sahip olduktan sonra da daha ne isterim k8908

yalannnn.... çok şey isterim daha ama, bir anda olmaz.. sırayla.. ama hepsi olacak inşallah..

saygılı sevgiler
kiss3

suzzy 05-07-2008 08:40 PM

sanemcem gülüm yazı tarzın bile rengarenk... thumbsanim

pozitif olumlamaların yazı renklerine bile yansımış...biten hiç bir şeyin arkasından üzülme sakın...ki üzülmediğini görüyorum..

ben uzun yıllar çalıştığım şirketimin kapanmaması için bildiğim bütün duaları ederdim...ama kangren olmuştu artık bütün bağları kesmek gerekiyordu... sad456 bende öyle yaptım...olmıyacak bir duaya amin demektense hemen harekete geçtim...yeni fırsatlara açtım kapılarımı...ve evde iki gün dinlenip yeni işime başladım....ve şu an çok mutluyum...eski şirketim de özlemini çekeceğimi düşündüğün her şey fazlasıyla var burda... blissy

sen iste yeter... super

sevgiler... hismiley

sanemce 06-07-2008 11:28 AM

suzzy'cim canım ttli3
hayatım boyunca verdiğim kararlarımın ama iyi ama kötü sonuçlanmaları karşısında "neden öyle yaptım"..ya da "keşke" demiyorum. şartlar ozaman için onu gerektiriyormuş demeyi tercih ediyorum.
bir tek bu forumu keşke daha önce görseydim diyorum thumbsanim
iş bulmadan iş bırakmak günümüzde hiç akıllıca değil biliyorum ama, gerçekten devam edemeyeceğim bir işti. psikolojimi de olumsuz etkilediği için önüme fırsat çıksa da göremezdim. bırakmam gerekiyordu bıraktım..
forumla, sizlerle tanışmadan öncesi böyle düşünemezdim...üzülürdüm..neden böyle oldu derdim.. "keşke" demezdim ama kendimi üzecek birsürü sebep bulur çıkartırdım ortaya.. harcanıyordum orada böylesi daha iyi oldu girlhaha

canım senin iş konusuna da çok sevindim.. hiç bahsetmedin.. bahsettin de ben mi kaçırdım dusun
çalıştığın işyerindeki mutluluğun çok önemli olduğunu ben çevremdeki arkadaşlarıma kabul ettiremedim. lüks buldular..millet iş bulamazken sen iş seçiyorsun dediler hep.
hayır efendim..çalıştığın yeri sevmek verimlilik açısından çok önemli.. sabah işe gideceğim oley diye yataktan kalkmak ayrı, üff gene işe gideceğim demek ayrı.. senin de iş yerinde mutlu olmana çok sevindim..
fazlasıyla hakediyorsun gülüm.. kiss3

suzzy 06-07-2008 04:09 PM

ewet tatlım keşke daha önceden aramıza katılmış olsaydın.. ark5 benim iş değiştirme dönemimde sizler daha üye değildiniz foruma...gerçekten sıkıntılı karın ağrılı dönemleri telkinleri dinleyerek ve arkadaşlarımın desteğiyle aştım...shamanımın...hayal ablamın...sevgili durucuğumun haklarını ödeyemem gerçekten... tender45 az ağrıtmadım onlarında başlarını...o dönemden edindiğim deneyim...insanlar sıkıntılı dönemlerini kişisel gelişim yöntemleriyle rahat ve akıcı yada yumuşak geçişlerle yaşayabiliyor...

bende o dönemlerimi reiki ve telkin müziklerimle çok akıcı ve rahat yaşadım... b456

sanemcem sadece şunu bil şekerim...zamanı gelince her şey önüne geliyor...ektiğimiz düşüncelere dikkat edelim yeter...çünkü eskiden yani diğer işteyken şu an çalıştığım yerin önünden her gün geçiyordum...ve her geçişimde başım otomatikmiş gibi o tarafa dönüyordu...bir gün burada çalışırmıyım...acaba nasıl olur diyordum...

gerektiği gibi olumlama yapmadığım halde...bir sene sonra orda çalışmaya başladım...sanırım bunu yürekten istemişim...

sizlerinde gönlünüzde iş...eş ve bütün dileklerinizin gerçekleşmesini diliyorum canlarım...

(benim günlüğüme yazdığına cevaben olsun buda..) girlhaha

sanemce 14-07-2008 06:26 PM

wave Arkadaşlar ilk iş görüşmesi randevumu almış bulunuyorum smileydance

yarın saat 17.00 de görüşmeye gideceğim.. çarşamba günü olsa daha iyi olur dedim, görüşme olumlu geçerse hemen işbaşı yaptırmak istediğini söyledi.. iyi bari geleyim dedim girlhaha

hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum desteklerinizden dolayı ark5
kiss3 kiss3 kiss3

Belgin ∞ 14-07-2008 06:39 PM

İşte bu sevincli sevincli .
Canım harika bir haber bu.Çok sevindim mükemmel. alk78

MuminOKAN 14-07-2008 06:57 PM

haberler çok iyi. inşallah çarşamba çalışırsın...
alk78 art56art56

suzzy 14-07-2008 07:26 PM

harika... blissy hep birlikte istemenin büyüklüğü işte...hepimiz kocaman bir enerji topu oluşturduk...

müthiş... gogogo

sanemcem canım dilerim görüşmen hayırlı geçer...çok sevindim..güzel haberlerini bekliyoruz... cilgin897

sevgiler... kiss3

sanemce 14-07-2008 08:06 PM

teşekkür ederim canımcım kiss3

Alıntı:

redflowers Nickli Üyeden Alıntı
İşte bu sevincli sevincli .
Canım harika bir haber bu.Çok sevindim mükemmel. alk78

bakalım şartları konuşalım nedir ne değildir bir göreyim sung66
Alıntı:

SpY.GaMe Nickli Üyeden Alıntı
haberler çok iyi. inşallah çarşamba çalışırsın...
alk78 art56art56

Hayal ablamm senin önderliğin ve değerli arkadaşların desteği olmasaydı bu kadar çabuk olabilirmiydi bilmiyorum kiss3
Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı

inşallah hayırlı haberlerle dönersin..şimdi sıra pamukta..ama biz 2 noktaya devam ediyoruz..inşallah hepiniz güzel ve ideal işlere kavuşursunuz tez elden 96

suzzy'm canım inşallah güzel bir görüşme olur.. yarın belli olacak.. hayırlısı diyorum.. biz hayırlısını istedik inşallah Allah hayırlısını verir kiss3
Alıntı:

suzzy Nickli Üyeden Alıntı
http://img162.imageshack.us/img162/3863/hidetaggdb7.png
harika... blissy hep birlikte istemenin büyüklüğü işte...hepimiz kocaman bir enerji topu oluşturduk...

müthiş... gogogo

sanemcem canım dilerim görüşmen hayırlı geçer...çok sevindim..güzel haberlerini bekliyoruz... cilgin897

sevgiler... kiss3

stormguard 14-07-2008 08:16 PM

Sevgili Sanem, grup çalışmasının ve kuantum alanın hızı işte budur.. hiç şaşırmadım ;) çok sevindim, işin hayrlı olsun ve daha ötesindeki kapılarıda sana açsın. Sevgiler.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:20 PM.