Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Buda Benden

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Buda Benden Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Canım meslektaşım İçinden gelenleri ne güzel yazmışsın..Bundan sonra sen farkındalığı eline aldın..Hemde çok genç yaşta ! İçinin temizliğiyle hayat sana ne mucizeler vericek artık.. Artık FARKINDASIN.. Yeteneğinle,imanınla,o güzel bilgilerinde gelecek seni bekliyor..;)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Buda Benden

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-08-2010, 04:41 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Casandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 117
83 Mesajinıza toplam 343 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Casandra is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Buda Benden

Canım meslektaşım

İçinden gelenleri ne güzel yazmışsın..Bundan sonra sen farkındalığı eline aldın..Hemde çok genç yaşta !
İçinin temizliğiyle hayat sana ne mucizeler vericek artık..
Artık FARKINDASIN..

Yeteneğinle,imanınla,o güzel bilgilerinde gelecek seni bekliyor..;)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Casandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-08-2010, 05:35 PM   #12 (permalink)
Teğmen

Ekim Meleği - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 78
55 Mesajinıza toplam 205 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ekim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to all

Alıntı:
elccy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Ekim Meleği
Duygularını o kadar güzel dışavurdun ki,gözyaşlarımı tutamadım. Çünkü ben de aynı duyguları,olayları yaşadım senle hemen hemen .. hatta annemle 4 yıl parçalandık..ama affetim bile.. çünkü ben hep şu şekilde düşünerek kendimi telkin ettim,

onların doğruları,babalarının annelerinin doğrularından geliyor.Yetiştirilme tazlarından geliyor.

Bence sende o şekilde düşün,daha kolaylaşacak bak o zaman hayat... napalım ,beklememeliyiz değişmelerini,biz değişmeliyiz ki, gelişimimize devam edelim.Yaşlanıyorlar ve geriye gidiyorlar. onlar çocuklaşıyor bu sefer ve büyük gibi davranma sırası bize geliyor..ne yaprlarsa yapsınlar ,hoş görme sırası,gülüp geçme sırası bizde...

Sevgiyle kal canım arkadaşım..

İçinizdekileri anlatabilmişssem aktarabilmişsem ne mutlu bana.
SOn derece haklısınız.
O yüzden ya sabır demeyi ve bu halimle mutlu olmayı öğrendim..
Teşekkür ederim bu içten güzel yorumun için arkadaşım.:)

Alıntı:
KüçükFilozofKız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Annem varken annesizdim ben aslında..
Birşey olduğunda sığınacağım bir annem yoktu benim..
Korkardım karanlık gecelerde başımı okşayan hiç olmadı benim..
Gözyaşlarım amansızca aktığında gözyaşımı silen ağlama kızım geçer diyen annem olmadı benim..

Okumaya başladım..bir de baktım ağlıyorum..sanki ben yazmışım gibi geldi..İçten ve samimi.Aynı dertten muzdaribiz :) Şu yukardaki cümleler benim cümlelerim..beni yansıtmışsın :) Hayatımdaki anne boşluğu doldurulmadan kalacak öyle...

Bu saatten sonra her şey gönlünce olsun..Mutlu olman duasıyla..
Saol canım benim..
Sizin içinizdekileri yansıttıysam ne mutlu bana ama sizi ağlatmak istemezdim.
Umarım bizlerde annelerimiz gibi olmayız:)

Alıntı:
Casandra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canım meslektaşım

İçinden gelenleri ne güzel yazmışsın..Bundan sonra sen farkındalığı eline aldın..Hemde çok genç yaşta !
İçinin temizliğiyle hayat sana ne mucizeler vericek artık..
Artık FARKINDASIN..

Yeteneğinle,imanınla,o güzel bilgilerinde gelecek seni bekliyor..;)
Evet bacım farkındalık çok güzel.
Hayat iplerimi eline geçirmişken şimdi ben aldım hayatının iplerini elime.
Yeteneğim ve imanımla baş edebilirim.
Teşekkür ederim güzel yorumun desteğin için birtanem.
Ekim Meleği isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-08-2010, 11:05 PM   #13 (permalink)
Teğmen

55 Mesajinıza toplam 205 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ekim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to allEkim Meleği is a name known to all

"İnsanları Anlamak.."
"Ve dediklerine anlam vermek"

Hayatımızda hep insanları anlamak için yaşadığımızın farkında mısınız?

Mücadelemiz hep başkaları için..

Başkalarını anlamak dediklerine anlam vermek niye sorar oldum bugünlerde hep kendime.

Aldım kalemimi doyasıya yazmak istedim bu yüzdende.

Neden hep birşeyleri çözmek ..araştırmak peşinde koşar dururuz.
Neden?
Niye?
Neden bu hakkı kendi sınırlarımız içine dahil etmeyi bilmeyiz.
Neden başka insanlar anlamak yerine kendimizi anlamaya çalışmayız.
Bende bu hatayı çok yapıyordum.
Hemde çok..

Ama sonra anladım ki kendime haksızlık ediyormuşum.
Çünkü bir insan kendini tanımıyorsa ..
Kendini bilmiyorsa.
Hiçte başkalarını bilsin ne önemi var ki..

Hiçç..
Koskocaman bir hiç..

Peki neden başklarını anlama yoluna gideriz biliyor musunuz?

Bende bilmiyordum ama kendimi tanıdıkça öğrendim.
Dışardan sevgi bekleriz de ondan.
Anladıkça sevileceğimizi.
Sevildikçe mutlu olacağımızı sanırız..

Hayır!!!

Başkaları tarafından sevilmek değilde..
İnsanın kendini sevmesi o kadar mutluluk veriyor ki..
Kendinize olan güveninizi..
Barışıklığınızı ..
Sunar kendinizi sevmeniz
Şimd sorarım size başkalarını anlayıp dediklerine anlam aramak ne kazandırdı size.
Başkalarından sevgi görmek..
Tabi bu sevgilerin gerçekçiliğide önemli..
Herkes seviyorum der ..
Herkes değerlisin der ..
Ama inanın bunları diyenlerde hiç birşey yoktur..

Ben bun inanıyorum..
Buna güveniyorum ..
Ve bundan sonra başkalarını anlayıp ..
Değer verip ..
Sonrada değer verdiğim kişilerin bana sırt dönüp gitmesini izlemeyceğim.

Sizlerde ..
Değer verip üzülenlerden olmak istemiyorsanız bu yola baş koyun derim.
Kalemimin mürekkebi bugünlük bu kadar akıttı sayfaya derdini..
Sorunu..
Çaresini..

Sağlıcakla Kalın:)
Ekim Meleği isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-08-2010, 03:12 AM   #14 (permalink)
Teğmen

Giden..
Gideni beklemek..

Yüreğime bir kıpıltı düştü yine uzun uzadıya yazmak istiyorum.

Gideni..Gidenin ardından amansızca bekleyeni anlatmak istiyorum..
Neden gidenler bizler için vazgeçilmez olur?
Neden gidenler başka sevdalara koşmak isteyen yüreğimizi eski anılarla bir köşeye sıkıştırır.

Neden??

O kadar çok neden ve niçinler dolu bir iş ki gitmek ne yürek anlar ne akıl anlar..

Yürek amansızca sevmeye devam eder akıl beklemeyi tercih eder.

Doğru mu peki?
Doğruysa ne kadar doğru..
Neden gitmiş birini bekliyoruz ki giden gelsede bir deha gitmeyecek mi sizce..
Giden gelsede yine gidicektir elbet çünkü alışmıştır gitmelere.
Yarım bırakılmışlara alışılmışlığı yaşatmayı sever çünkü..
Giden için kolay mıdır gitmek..!!

Kolaydır belkide ..

Kimine göre zorda olabilir.
Ama gitmelere alışmış bir yürek ..
Gitmelere terketmeye alışmış bir beden sabit kalabilir mi ??

Hayır!!

Peki neden acı çekeriz bu kadar gitmeye meyilli insanların ardından..

Nedeni..
Gidene ulaşılmazlık..dokunulmamazlık olmasın..!!

Çünkü bizler egomuzun bizi yönlendirdiği yolda yürüyen insanlarız.
Bu yüzdende kendimizi üzüyoruz..

Peki napmalıyız derseniz..

Bırakın artık gideni..
Bırakın..
Ama bırakırken kendinize inanın ..
Nasıl mı inanacaksınız..
Unutmayın ..
Bu hayat bizim.
Bu dünya bizim.
Yaşamamız için mükemmel donatılan bir evren..
VE..
Mükemmel yaratılışa sahip siz..
Neden kendinizi sıradanlaştırasınız ki ?Neden giden hayatına kaldığı yerden devam ederken acılarını siz çekesiniz ki?

Zaman kaybetmeyin..
Küçük bir defter alın elinize sonra açın sevdiğiniz sizi anlatan şarkınızı.

O deftere bir başlık atın bu gün SON GÜN..
Acılara ..gidenlere..üzülüşlerime..
Herşeye veda ediş günüm..
İçinizde kalan sizi üzen..
Söylemek istediklerinizi o deftere doyasıya yazın..
Gözyaşlarınız akıcak..Bırakın son kez aksın.

Sonra bir bakıcaksınız ki içinizdekileri küçük bir kağıda dökmenin rahatlığını yaşar olmuşsunuz.

Evet kendinizi buldunuz.
Gideni beklemeyi değil..Geleni bekler oldunuz.
Hayat bu kadar güzelken siz bu kadar özelken neden zaman kaybedesiniz.
Hayat sizin..O güzel gözler sizin.O güzel beden sizin..
O güzel kadında sizsiniz.
Unutmayın sizin kaybettiğiniz birşey yok.Gidenin ise hep bir kayıpları kalıcak köşelerde belki başlarda göremeyecek ama hayat o kayıpları suratına bir gün öyle vuracak ki ..
İşte o zaman o kaybedecek..

Nasıl derseniz onun elinden hayat gidicek..
Sizin elinizden ise küçücük sıradan bir insanoğlu
Şimdi sorarım size kim kar da kim zarar da?

Bırakın gideni kutsallaştırmayın..
Bırakın gitsinler..

Gitmeleri daha hayırlıdır belkide..

Gidişlerin değil yeni gelenleri bekleyin olur mu?
Alt 24-08-2010, 09:24 AM   #15 (permalink)
bigokyanus
Guest

Öyle bir anneye sahip olman demek , ders alıp senin çok daha iyi bir anne , istediğin gibi bir anne olmanı sağlamak demek. Daha çok empati kuruyor ve daha iyi bir anne olmaya çalışıyorsun. Bizzat yaşadım ve hala da yaşıyor ama çocuğuma uygulamamaya çalışıyorum. Bir sınavmış diyorum, bir ders...

Senin de iyi bir anne olacağına inanıyorum , başkalarını değiştiremiyoruz malesef ve değiştiremedikçe değişim bizde daha çok gerçekleşiyor, daha çok gelişiyoruz. Gönlünce bir hayat diliyor , istediğin her şeyi başaracağına inanıyorum... Sevgiyle...
Alt 24-08-2010, 10:15 AM   #16 (permalink)
Sultan
Guest

benimde annem var.bana her seyi yapabilirsin iste demeyi öğretti...
ama ona ihtiyacım olduğu zamanlarda hep uzaklardaydı aramıza bir kaç ülke vardı.ama telefonla destek olmaya çalışırdı..
bu benim kendi ayaklarım üzerinde durmamı sağladı
yazdıklarını okuyunca onlar geldi aklıma.öyle içten paylaşmışın ki..
senin de farkındalıkların artacak.sen de kendi ayakların üzerinde duracaksın..başlamışın bile
mutlu paylaşımlarını bekliyoruz.
sevgiyle mutlu kal
Alt 24-08-2010, 11:28 AM   #17 (permalink)
Üsteğmen

elccy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 391
287 Mesajinıza toplam 962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elccy is on a distinguished road

[quote=Ekim Meleği;764153]İçinizdekileri anlatabilmişssem aktarabilmişsem ne mutlu bana.
SOn derece haklısınız.
O yüzden ya sabır demeyi ve bu halimle mutlu olmayı öğrendim..
Teşekkür ederim bu içten güzel yorumun için arkadaşım.:)

Rica ederim arkadaşım
Alt 24-08-2010, 03:23 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öyle bir anneye sahip olman demek , ders alıp senin çok daha iyi bir anne , istediğin gibi bir anne olmanı sağlamak demek. Daha çok empati kuruyor ve daha iyi bir anne olmaya çalışıyorsun. Bizzat yaşadım ve hala da yaşıyor ama çocuğuma uygulamamaya çalışıyorum. Bir sınavmış diyorum, bir ders...

Senin de iyi bir anne olacağına inanıyorum , başkalarını değiştiremiyoruz malesef ve değiştiremedikçe değişim bizde daha çok gerçekleşiyor, daha çok gelişiyoruz. Gönlünce bir hayat diliyor , istediğin her şeyi başaracağına inanıyorum... Sevgiyle...

Haklısın canım ..
Evet bu beni daha iyi annem olmam yönünde eğiten bir durum ama yeri geldimi incinmişliklerin verdiği acıyla böyle dışarı vuruyorum...

Umarım annenin kaderi kızadır sloganını yaşatmayan anneler oluruz..
Saol Canım Teşekkür Ederim..

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benimde annem var.bana her seyi yapabilirsin iste demeyi öğretti...
ama ona ihtiyacım olduğu zamanlarda hep uzaklardaydı aramıza bir kaç ülke vardı.ama telefonla destek olmaya çalışırdı..
bu benim kendi ayaklarım üzerinde durmamı sağladı
yazdıklarını okuyunca onlar geldi aklıma.öyle içten paylaşmışın ki..
senin de farkındalıkların artacak.sen de kendi ayakların üzerinde duracaksın..başlamışın bile
mutlu paylaşımlarını bekliyoruz.
sevgiyle mutlu kal
Farkında olmanın mutluluğu var ama keşkelerimde beraberinde.
Keşke annem böyle olmasaydı der oluyor muyum?
Evet!!
Ama yapıcak birşey yok..
O yüzden duygularımla ..Artık düşüncelerimle mücade ediyorum anneme..

Saol canım teşekkür ederim.

Bookmarks