Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Makaleleri ve Yazıları

Uyarılar

Cinlerim Varr Benim;Çağırrmsan Görürsün Gününü!!!:)(Deneme-Yanılmalarım)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Makaleleri ve Yazıları Cinlerim Varr Benim;Çağırrmsan Görürsün Gününü!!!:)(Deneme-Yanılmalarım) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Offf,of...Tam 7 tane yarım kalan yazım var.Başlıyorum,tam yazarken başka bir olay patlak veriyor,''ayy bunu kesin yazmalıyım'' diyorum,onu bırakıp başkasına başlıyorum,sonra bir olay daha,o da yarım kalıyor.''Elimi sallasam dengesizi,kalemimi sallasam destan gibi hikayesi'' gibi bir durumyani.Ah bir de biri farkıma varsa ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Makaleleri ve Yazıları telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Makaleleri ve Yazıları nerededir kimdir Üyelerin Makaleleri ve Yazıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hipnoz Üyelerin Makaleleri ve Yazıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Makaleleri ve Yazıları kuantum düşünce kitap haberi

Cinlerim Varr Benim;Çağırrmsan Görürsün Gününü!!!:)(Deneme-Yanılmalarım)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-12-2009, 10:41 PM   #1 (permalink)
Teğmen

echoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 12
76 Mesajinıza toplam 841 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
echoo will become famous soon enoughechoo will become famous soon enough
Standart Cinlerim Varr Benim;Çağırrmsan Görürsün Gününü!!!:)(Deneme-Yanılmalarım)

Offf,of...Tam 7 tane yarım kalan yazım var.Başlıyorum,tam yazarken başka bir olay patlak veriyor,''ayy bunu kesin yazmalıyım'' diyorum,onu bırakıp başkasına başlıyorum,sonra bir olay daha,o da yarım kalıyor.''Elimi sallasam dengesizi,kalemimi sallasam destan gibi hikayesi'' gibi bir durumyani.Ah bir de biri farkıma varsa daha neler yazacam da,kör bu editörlerr körr:)

Deminden beri düşünüyorum,neden olaylar hep beni buluyorlar diye...Neden paratoner durumunda geziyorum ben?Neden açık hedefim?''Kapa çeneni,otur oturduğun yerde,kimse bulmaz seni,bulaşmaz'' diyorsunuz dimi?Kusura bakmayın ama,o kadar da değil artık yani.Hep susuyoruz,hep 'banane'' diyoruz,sonra olan hep bize oluyor.O ''amann,bana dokunmayan bin yaşasın'' denen yılanlar,burnumuzun dibine kadar gelip bizi ve sevdiklerimizi sokmaya çalışıyor.Yok kardeşim,yılanın başını küçükken ezeceksin,yok başka çaresi...

Bir taraflarım yırtılıyor(boğazlarım,boğazlarımm:))''Düşünce Gücü'',''Düşünce Gücü'' diye...Anlamıyor kimse,anlatamıyorum.Allahsız oluyorum,kitapsız oluyorum,dinsiz oluyorum.Kimin ne düşündüğünü hiç ama hiçç umursamayanlardanım ben.''Eyvallah,doğrudur sizin Allahınızla benim Allahım farklı,al inancını git,bak kapı orada'' deyiveriyorum.Evet olay bu kadar basit işte...Benim Allahım bana bir ''beyin'' verdi,''göz'' verdi,''ses'' verdi.''Düşün'' dedi,''öğren'' dedi,''konuş'' dedi.Kader olgusu 2 taraflıdır;bir onun yazdığı,bir benim yazmama müsade ettiği...Herkese bir sıfat verip,bir ruh verip yaratıyor,lakin kimseyi yarattığı gün ki gibi bırakmıyor.İnsan doğmak değil mesele,İnsan gibi olmak...İşte birileri bunu anlamıyor...

Ne mi oldu?Neler olmadı ki...Şu anda saat 14.20.Ben sabah 10 dan beri,bir ''sihirci''yle uğraşıyorum.Ne sihircisi olacak?Kendini Harry Potter sanan bir ...Ya neyse ya,açtırmayın çenemi,kapanmamasından geçtim,saygı sınırını aşmaktan korkuyorum.''Hacı'' desem,''hacı''lara çok büyük hakaret,''hoca'' desem,akademisyenlere hakaret,''büyücü'' desem,kendime hakaret:)İslam Alimi zaten küllüyen hakaret..''Sihirci'' işte,başka bir tanım,tanımlama,isim bulamadım.

Bir arkadaşımın görümcesi çok sıkıntılı günler geçiriyor.Eşi kumarda ne var ne yok herşeyini kaybetti.''Arkadaşım bak bu adam hasta,bu adamın tedavi olması lazım,hatta hatta buna psikolog+psikiyatrist lazım,bu işin sonu çok kötü olacak'' diye parçaladık kendimizi aylar boyu,dinlemedi.Okudu-üfledi,okuttu- üfletti,''düzelecek düzelecek'' dedi,adam trilyona yakın tutarda bir mal varlığını eritti;yetmedi tefecisi tüfecisi derken,ortalık birbirine girdi.Yek ekmeğe muhtaç oldu,muhtaç bıraktı,bıraktığı yetmiyormuş gibi şiddet v.s,hala da oynuyor,oynuyor...Uzun hikaye...

Olmuyor arkadaşlar,kişi ''ben karar verdim'' demezse,''ben bunu böyle yapmak istiyorum''demezse,inanmazsa olmuyoooor!Herşey insanın kendine başlıyor,herşey istemekle başlıyor,herşey inanmakla başlıyor.

Çok güzel arkadaşlarım var benim.Hatta dostlarım,kardeşlerim var.Maddi-manevi yanında olacağım,maddi-manevi yanımda olduğunu bildiğim insanlar var.''Echo,pazartesi sabaha 2.000 ytl lazım,çarşambaya verecem sana,ayarlaya bilirmisin?''dediğinde,hiç ''neden,ne yapacaksın'' bile demeden ''tamam'' dedim.Hayır ben nerden bileyim görümcesinin gözümün önünde ''bas bas paraları sihirciye'' yapacağımızı?

Sabah 10 da geldi ofise,yanında da görümcesi...Hadi bir kahve içelim,içelim.Çok şık süslü püslü bir zarfın içine koymuştum parayı,''aklımdayken vereyim,unuturum'' dedim(aaa,ben hayatta öyle direk taktim etmem kimseye parayı;alacak olan bayansa pembe,erkekse mavi ve çok şık,kendi ellerimle hazırladığım zarflarım vardır benim,onlarla teslim ederim.Ayrı bir olaydır benim zarflarım:)Lüks manyağı değilim,karşımdakini önemserim hepsi bu)Zarfı görümcesine uzattı,''teşekkür ederim echo'' dedi,''bunu vereceğim kişiyi arasam,gelse burdan alsa olur mu?''''Aaa,ne demek dedim,tabii,buyursun gelsin,hatta bir de kahvemizi içsin''...

Evet bence de çok safım,bu saflık,mutasyon geçirip salaklık mertebesine ulaşıyor zaman zaman,bu sefer beni çok geriyor,en hazmedemediğim olay bu.Meraksızım,kimsenin hayatında ne olup bittiği beni ilgilendirmiyor,bu mudur ki acaba sorunum?

Geldi adam ve gayet de adam gibi bir görünümde biri...(Ya ne bilim ben?Hayatımda sihircimi gördüm?Kafamda çok farklı bir şekli vardı onların,bu adam tüm hayallerimi yıktı:))Ben hala bilmiyorum birşey,alacaklısına bir ödeme yapıyor sanıyorum..Bu benim o ellerimle yaptığım pembe zarfımı uzattı,öbürü de buna bir kavanoz su,bir de renkli kumaşlara dikilmiş,böyle minik minik parçalar verdi.Allahhhh,o anda bende düştü jeton;Paracıklarım bir sihircinin elinde ve resmen benim rızamla bu adam ofisime tecavüz etmiş durumda!Tutmayın beni!!!:)
Suratımda kalıp gibi bir gülümseme;''sakinim sakinim sakinim'' diye sessiz çığlıklar atıyorum,''afedersiniz,onlar nedir'' dedim.Şimdi 6 çift göz adama dikildi,cevap bekliyoruz.''Büyüü'' deme cesaretini gösterse,inanın bana birşey yapmayacam,sadece polisi çağırıp şikayetçi olacam;2 şahit hazır,verilen,alınan para,ıvır zıvır herşey ortada.İş hiç uzamayacak yani.Ya nasıl sakin,nasıl kibar,nasıl düzgün cümleler kuruyor,hayret bir şey ya!''Allahın izniyle ....kardeşimizin(hep de bacı,kardeş olunur zaten) sıkıntısına çözüm olma adına aracılık yaptık,taktim ettiğim şeyler de kardeşimizin derdinin dermanı,korkmayınız efendim,islam alimiyim ben'' deyince,tabii koptu bende ipler.,fırladığım gibi ayağa'Çıkın dışarı dedim,dermanınızı da alın,hemen terkedin ofisimi!''

Tabii kızlar fırladı,''echo sakin ol,sen tanımıyorsun X efendiyi''(Hayır hem islam alimi,yetmezmiş gibi bir de efendi!,Osmanlı da birilerinin ilim irfan sahibi insana söylediği bir kelimeyi,şimdi bu sihirciye yakıştırıyorlar)Ben yatışacağıma,daha çok alevleniyorum!Benim arkadaşım,bana kalkmış ''sen tanımıyorsun X efendi'' tabirini kullanıyor...Benim gibi bir kadının işyerine bir sihirci geliyor,karşıma oturuyor,gözümün önünde ödeme yapılıyor,ben ona kahve ikram ediyorum,yetmiyor,bir de efendi deniyor!...Benim kıyametim bu işte ya,yok kesin kamera şakası,birazdan biri ''gülümsee hadiii'' diyecek,bende ''eşeksin sen'' diye basacam küfürü,sonra gülecez biz,tabii canım,böyle olacak!

Cıks,olmadı.Ben geri oturdum o kalktığım koltuğuma;öfke kontrolü...Adam gayet sakin kahvesini içmeye devam etti(kesin o da biliyor öfke kontrolü işini)birbirimize olan büyük aşkımızı(!) ilan ede ede bakıştık bir süre...Bitirdi kahvesini,''Allah razi olsun'' dedi;''afiyet olsun'' dedim.Yaslandı arkasına,dikti gözlerini,''Echo hanımcım,bana karşı neden bu kadar önyargılısınız'' dedi...

Adam haklı..Desteksiz öfkelendim.İspatım yok.Aptalca davrandım.Çok pişkin,bu şekilde başa çıkamam ben bunula...''Haklısınız'' dedim,''ama sizde taktir edersiniz ki,etraf şarlatan kaynıyor''.'''Tabii,tabii,haklısınız,ben tepkinizi normal görüyorum,malum din istismarı en büyük rant kaynağı''.En şirin gülümsememle,''teşekkür ederim anlayışınız için'' dedim.''Acaba uzmanlık alanınız nedir?''''Efenim siz hele bir kapatın önünüzde ki fincanı,hele bir bakalım siz nesiniz,kimsiniz,bir sıkıntınız,derdiniz var mıdır,sonra ben uzmanlık alanımı izah ederim.''

Hemen ters çevirdim kahve fincanını...Aaa,ayağıma kadar gelmiş,kaçırır mıyım hiç?Bayılırım ya ben fal baktırmaya,tam benlik işler!''Yalnız kusura bakmayın,üzerimde hiç nakit kalmadı?''Rica ederim efendim,ben bakıma para almıyorum,şimdi nerden çıkardınız parayı?...(echo gözünü sevim sakin ol,canımsın sakin ol,bak sakın o 2.000 tl ne deme,suss,susss,sus !)

Fincan adamın önünde,ama kapalı..''.Efendimmm, siz çok güzel bir insansınız''diye başladı söze...(Güzelim tabii,kör müsün,bir saattir bakıyorsun suratıma!)''Ruhunuz çok güzel,niyetiniz çok güzel,maneviyatınız çok yüksek,insanı değerleriniz çok yüksek,kimseyi kırmıyorsunuz,incitmiyorsunuz''(kırmıyorum tabii,bak cebindeki o 2000 tl benim o iyi niyetim sayesinde duruyor orda)''Çok üzüntüleriniz olmuş,allak bullak olmuşsunuz,büyük sıkıntılar atlatmışsınız?''(Arada ki bu ? işaretlerine cevap yok,zaten ben genelde insanları yüzüne bakmadan konuşurum,gözüm hep önümdeki kağıtlarda olur,boşa heveslenme,seni yönlendirmeyeceğim cevaplarla)''Nazarsız,gözsüz bir anınız geçmiyor(Annemin zoruyla taktığım nazar boncuklu bir kolye var boynumda,utanmasa ''at nalı tak kızım'' dicek,dünya güzeliyim ya ben,kesin nazar değer bana)Yıldınız da düşük sizin?Burcunuz ne?''Balığım ben''(külliyen yalan,alık durumunda hissediyorum o an kendimi,ordan çağrışım yaptı)''Evet,hatta yükseleniniz de başak sizin''.''Siz daha iyi bilirsiniz,öyle diyorsanız öyledir''.Sayıyor,şusunuz busunuz,şöylesiniz,böylesiniz...''Yalnızlık Allah'a mahsus Echo hanım''(Evet yalnızım,alyans malyans yok parmağımda,evlisin diyemezsin)''Önünüz çok açık,hele hele 2010 harika geçecek,çok seveceksiniz,çok sevileceksiniz,evlilik var Allahın izniyle(hadi gözünüz aydın kızlar,3-5 aya kurtuluyorsunuz benden),sağlıklı sıhhatli çocuklarınız olacak,maddi yönden hiç sıkıntınız olmayacak,hatta o kadar çok paranız olacak ki,insanlara dağıtacaksınız,büyük hayırlara,mutluluklara vesile olacaksınız.''(Şu dünyanın en zengin 100 adamı sıralamasına bir bakın bakalım kızlar,35+ olup,bekar kalan biri var mı,varsa bilin ki garanti onunla evlenecem ben,sakın kimse göz dikmesin,enişteniz olur).Lakin echo hanım...

Başladık işte:)Şimdi bu ''lakin'' kısmına kadar,çekim yaptık,şimdi lakinle beraber,itime başlıyoruz.Önce mutluluk güzellik penceresinin önünde durduk,gülleri kokladık,şimdi felaket senaryolarını yazacaz,başka kokular koklayacaz...Ödüşüm bişeyime karışacak,allak bullak olacam,ikilemlerim başlayacak.Sıkıldım,daraldım,bunaldım,kestirip attım;''Tşk ederim ama ben o ''lakin'' kısmından sonrasını almayayım,orası sizde kalsın,hemen sadede gelin,biliyorsunuz vakit boşa harcanırsa bununda hesabını sorar yaradan.Ne yapmak lazım bu tabloyu bozmamak için?

''Echo hanım bu güzellikleri mutlulukları koruma altına almak lazım.Kimsenin size zarar vermemesi,sizin huzurunuzu bozamaması lazım''.(Haklısın,bir gitsen ofisimden,bak nasıl gelecek huzurum geri)''Nasıl yapacaz bunu?''''....hazırlayacaz echo hanım,sürekli üstünüzde taşıyacaksınız''.''Hııı,peki ne yazacak bunun içinde?'''Hahaha,alemsiniz eco hanım,müsade ederseniz bizimde kendimize sırlarımız olsun''(Bu aralar da, önüme gelen ''alem'' ilan ediyor beni.Evet çok alemim.Bir zahmet çekin ellerinizi üstümden,ben kendi alemimde mutlu mesut yaşayayım,hayır anlayamadım,neden benim alem kapımı zorluyorsunuz ki?)Peki sizin bu sırrınızı benimle paylaşmanızın bana maliyeti ne olacak?Echo hanım,ben bu işi Allah rızası için yapanlardanım,lakin taktir edersiniz ki bu işlerin de kendine göre bir takım masrafları var.Aslında masraf sabittir ama,....hanımın dostusunuz,kahvenizi içtim,beni ağırladınız,sohbetinizle şereflendirdiniz,o yüzden 750 tl alırım sizden,hakkım da helal olsun,sizin gibi güzel bir insanı sıkıntıya sokmayalım,zorlamayalım(Ciyakkkkkkkkkkk!Resmen salatalık ilan etti bizi adam,elinde bir soyacak var,cırtt cırtt yapacak,işlem tamam)

Etmiyorum efendim,ne münasebet,kesinlikle müsade filan etmiyorum!Ben altına imza attığım herşeyi okurum,ben aklıma,fkrime,mantığıma yatmayan hiçbir şeyi(buna insanlarda dahil) hayatıma sokmam.Ne taşıyacam üstümde?Ne yazacak o kağıtta?Hayır 750 tl sinden geçtim,içerik ne?Açtım çekmecemi;''Alın buyrun size Kuran-ı kerim,hadi bana gösterin oraya yazacağınız duaları?Siz kimsiniz?Bu kitaba eklenmeyen ne bilgi verildi size?Aydınlatın beni,madem islam alimisiniz siz,ben ise cahil sıradan bir kulum,öğretin,gösterin,bilgilendirin ,bende size ''Allah razı olsun senden'' diyeyim,önüme geleni anlatayım,methedeyim sizi?

''Aman echo hanım,yapmayın,siz doktora gittiğinizde,hastalığınızın 7 ceddini sorarmısınız?''Sorarım tabii,sormayacaksam neden gidiyorum ben doktora?20 sene sonrasını bile sorarım!''''Caanım echo hanım etmeyin,bu işler tıp gibi değildir,incedir,narindir,konuşulmaz,anlatılmaz,an laşılmaz''.Ya siz başlayın bir yerinden,ben anlarım,rahat olun''Başladık biz tartışmaya..Ne cini kaldı,ne perisi,ne Allah,ne kitap,ne peygamber.''Sadede gel kardeşim,sen ne yaparsın,ne yazarsın,ne çizersin?''Bizim büyük islam alimi bir anda tenzil-i rütbe yaptı.Önce havasçıyım dedi.''Cinlerim var benim,çağırırsam görürsün gününü!Çağır,benimde Allahıma bin şükür babamla kardeşim var,asıl ben onları çağırırsam sen görürsün gününü!1 saat sonra havastan vazgeçti.Sonra ''medyum''um dedi.Ruhlarla irtibat kurarım,konuşurum.''Aaa,ne güzel,bizim de bir kaç rahmetli vardı,bir irtibata geçsek?''I-ıhh,baktı o da yemiyor,ondan vazgeçti.Öngörülerim var dedi,eyvallah dedim,tam muhabbeti açacam,ani bir yatay geçiş;birden rüya alemine doğru sürüklendik.Ben senede toplasan 5 taneden fazla rüya görmüyorum,adam rüyasında arapça öğrenmiş,sular seller gibi konuşuyor(!).-nasılsa arapça anlayan yok,sallamak serbest-lakin o arkası arkasına sıraladığı ayetleri bir türlü türkçeye çeviremedi,sanırım türkçe konuşmasını öğretmemişler daha....Tamam,siz zorlamayın kendinizi,bulurum ben şimd şimdi dedim,.Kuran-ı kerim-i açtım,aaa,nedense bir türlü o ayetleri bulamadık surelerin içinde.Tabii bahane hazır,''bilgi çok olunca karıştırdım sanırım,bunlar ayet değil hadis,hadiss.''Aaa, internet var,siz bana türkçesini 1-2 kelimeyle söyleyin,ben bulayım.Bizim Lahutide sizin ve sizin gibileri 10la çarpıp 500 le toplayacak bir sürü çok bilgili,çok tecrübeli insan var,bir rica mesajıma bakar,ben 10 dakikada anlarım,onlar bana hemen anlatır?''''Yooook,bu işleri herkesler bilmez,bilemez,bunlar çokk eski kaynaklar,herkesin eline geçmez''...Saatler sürdü saatler...Şişmeyin size ne oluyor?Siz olanın bitenin özetini okuyorsunuz,ben saatlerce uğraştım.Derdim mi neydi?''İnat da bir muratdır'' derler.İnadım arkadaşlar,hem de öyle bir inadım ki,kafaya koydum mu ne bıkarım,ne yılarım,ama öyle,ama böyle istediğimi yaparım ve yaptırırım. 2000 tl kolay kazanılmıyor.o yüzden de kolay harcanmamalı,hele hele böyle abuk sabuk yerlere hiç harcanmamalı.Benim acilen o parayı onun cebinden kurtarmam lazımdı,olay tamamen duygusal yanii:)

Dini bilgisine çok güvendiğim bir ablam var;eşi diyanet görevlisi,kendi de çok iyi arapça bilir ve arapça dersleri verir.Ne para alır,ne hediye.Israr eden olursa da,''gidin bu parayla şeker,çukulata alın,benim namıma çocuklara dağıtın''der.Hayranımdır ahlakına.Hemen onu aradım tuvalete kaçıp...''Abla seni aldırsam,gelir misin,durum bu bu?Yolla arabayı dedi,kaçmaz bu şamata:).Allah razı olsun,hemen de geldi.Bizim efendinin gözünün önünde tek açtı açtı okudu o,onun ....,benim muska dediğim,arkadaşa derman olacak o sihirli şeyleri.Ya kızlar,çok komikti ya,''eşin üzerinde taşısın,kesin kurtulacak o kumar illetinden,burada yazanlar onun o masaya oturmasını engelleyecek'' dediği şey,kumarın kötü bir şey olduğunu anlatan arapça,hemde fotokopi olan bir yazı çıktı;ne ayet,ne hadis,ne dua,ne başka birşey ...Kendi üzerinde taşı dediği şey daha da komikti,doğurganlıkla alakalı bir yazı ve o da fotokopi!...Suda muhtemelen çeşme suyuydu;damacana suyu bile değildi:)

Evet,doğru bildiniz,okuduk canına.Hatta bana gerek kalmadı,o parayı basan,o kağıt parçalarıdan medet umacak olan kadın okudu canına;bende oturup güzelce seyrettim.Adam baktı pabuç pahalı,bu iş burda kalmayacak,hatunlar feci dişli,döver bile bunlar adamı;''alın paranızı,verin malzemelerimi'' dedi,sonra da şunu söyledi ve gitti.''Siz o kadar cahilsiniz ki,o kadar bilgisizsiniz ki,hayatta her kapının anahtarının inanmak olduğunu bilmiyorsunuz,o kumarbaz dediğiniz adam benim bu yaptığıma inacaktı ve kesinlikle o masaya oturmayacaktı.Ben hakkım olan parayı aldım,siz ne derseniz deyin,sonuna kadar helaldi o para''Ay benim ağzım,dilim bağlandı,birden sesim soluğum kesildi,dondum kaldım!Adam gitti,ağzım bir karış açık,oturdum masaya,''tuuu,yazıklar olsun sana echo,şu adam kadar olamadın,yıllardır bunu söylüyorsun paralıyorsun kendini,bırak para kazanmayı,bir de üstüne para veriyorsun,git at kendini ilk kamyonun altına!''dedim...Birde akıllıyım diye gezinirim ortada,ben akıllı görmemişim:)

''Kızım burası Lahuti,sen müslüman ülkesinde salyongoz mu satıyorsun,sitenin içeriği dua,büyü?''Hayır.Başıma geleni paylaşıyorum,ayrıca benim köşem ayrı,amiyane tabiri ile,kendi çöplüğümdeyim:)Ha biri çıkarda,bu adam ya da bunun gibilerini savunur mu,bunların savunulacak bir yanı var mı bilemem;tek bildiğim içinde zerre kadar Allah korkusu olanın,bu tipte bir işe kalkışmayacağı...Var mıdır sihir?Var mıdır sihirci?O konu beni aşar,bilmediğim bir konuda konuşmayacak kadar eğitimliyim.Ha ama hani varlarsa,''önce Allah rızası,sonra kul iyiliği'' için bir şeyler yapıyorlarsa,birilerinin huzuru,mutluluğu için bir adım atıyorlarsa,attırabiliyorlarsa,büyük-küçük demeden sarılıp öperim ellerini,bundan da onur duyarım.

Hiçbir zaman çok çaresiz kalmamanız ve bu ve bunun gibi din istismarcılarının eline düşüp oyuncak olmamanız dileğiyle....
Sevgiyle,çok ama çok mutlu kalın...
(echoo)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

echoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-12-2009, 10:49 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

çok_mutlu:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 645
228 Mesajinıza toplam 1,903 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura about
Standart Cevap: Cinlerim Varr Benim;Çağırrmsan Görürsün Gününü!!!:)(Deneme-Yanılmalarım)

ben senin yazdıklarını okuma ihtimalimi sevdim echo :))

çok_mutlu:) isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-12-2009, 11:51 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 76
82 Mesajinıza toplam 330 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
UqUr will become famous soon enoughUqUr will become famous soon enough
Talking Cevap: Cinlerim Varr Benim;Çağırrmsan Görürsün Gününü!!!:)(Deneme-Yanılmalarım)

Gecenin 12'sinde nasıl ve neden başlayıp, ne zaman okuduğumu anlayamadığım bir yazı oldu adea. O kadar güzel ve akıcı bir anlatımın var ki bir solukta trajı komik bir olayı kahkahalarla okudum. Çok güzel anlatmışsın. Bu tür insanlar yüzünden bu kadar cahil kaldı bu millet. Hayatımız hurefe oldu. Yalan olduğunu bile bile gazetelerdeki astroloji köşelerini okumadan geçemeyen bir milletiz.
Hayır kelin ilacı olsa zaten kendi başına sürer di mi?

UqUr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2009, 12:41 AM   #4 (permalink)
Teğmen

113 Mesajinıza toplam 576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
darkdays is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Cinlerim Varr Benim;Çağırrmsan Görürsün Gününü!!!:)(Deneme-Yanılmalarım)

normalde sıkılıp okuyamam böle uzun yazıları ama bi solukta okuyuverdim çok güzl yazıosun :)bir de dediklerine katılıorum böle istismarcılara pabç bırkmamak lazm :)
darkdays isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2009, 02:44 AM   #5 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Hayatın acı kesitlerinden biri..Her kapının anahtarının inanmak olduğunu öyle bir empoze ediyorlarki,saf halkımız da kanıyor böyle şeylere maalesef..cesaretinden dolayı tebrik ederim,olan 2000 tl ye oldu galiba..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2009, 02:51 AM   #6 (permalink)
Teğmen

echoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

76 Mesajinıza toplam 841 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
echoo will become famous soon enoughechoo will become famous soon enough

Alıntı:
yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatın acı kesitlerinden biri..Her kapının anahtarının inanmak olduğunu öyle bir empoze ediyorlarki,saf halkımız da kanıyor böyle şeylere maalesef..cesaretinden dolayı tebrik ederim,olan 2000 tl ye oldu galiba..
Birakırmıyız hiç?Aldık paramızı...
Ehuhe,baktı pabuç pahalı,kendi elleriyle verdi:):)
echoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2009, 07:37 AM   #7 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
2 Mesajinıza toplam 11 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaraliasik is an unknown quantity at this point

süperrr yaa ahahah :D
yaraliasik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2009, 08:05 AM   #8 (permalink)
spestnaz
Guest

elinize sağlıkk lahuti ye bennde üye ydim ama ne biliyim boş bi yer gibi gelldi girmedimm bile uzun durr burası daha güzell oraya binn basarr

Bookmarks