Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Yurtdışı Firmalar

Uyarılar

Yurtdışı Firmalar Yurtdışı firmaların telefonları adresleri rehber

Syriana Filmi Ziyaretçi Görüşleri

Serbest Kürsü ve Yurtdışı Firmalar Syriana Filmi Ziyaretçi Görüşleri Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * Syriana Filmi Ziyaretçi Görüşleri 2 3 4 5 6 puan 30.09.2007 00:41:00 sıkıcı diyenler kesinlikle sinemadan anlamayan tipler.siz gidip çizgi roman uyarlaması ol görsel efektli yeni nesil ilizyon sahneleriyle dolu eek sineması izleyin.u film süper .yönetmenin aşkanlık seçimlerini ekleyerek ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Yurtdışı Firmalar telkin cd indir izle İstanbul Yurtdışı Firmalar nerededir kimdir Yurtdışı Firmalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Yurtdışı Firmalar hipnoz Yurtdışı Firmalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Yurtdışı Firmalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Yurtdışı Firmalar kuantum düşünce kitap haberi

Syriana Filmi Ziyaretçi Görüşleri

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-04-2010, 07:22 PM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 45
92 Mesajinıza toplam 143 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bluesky24 will become famous soon enoughBluesky24 will become famous soon enough
Standart Syriana Filmi Ziyaretçi Görüşleri

* Syriana Filmi Ziyaretçi Görüşleri

2

3

4

5

6

30.09.2007 00:41:00

sıkıcı diyenler kesinlikle sinemadan anlamayan tipler.siz gidip çizgi roman uyarlaması ol görsel efektli yeni nesil ilizyon sahneleriyle dolu eek sineması izleyin.u film süper .yönetmenin aşkanlık seçimlerini ekleyerek ush tekrar seçildikten sonra filmin sonunu şok edici ir şekilde itirmesi inanılmaz.filme iki son sahne çekilmiş.ush amcamız seçilmese film iyi sonlanacaktı.george clooney inanılmaz.u adam elirli ir yaştan ve dünya tecrüesinden sonra ne iş yapılması gerektiğini iyi iliyor.herkese iyi ir örnek.eğlenmek yeter.irazda üyüyüp adam olacağım diyenler u filme gidin ve etrafınızda olup itenin farkına varın ARTIK........................

8

hardal

14.06.2007 21:33:00

gercekten amerikan derin devletini cok iyi anlatan filmlerden iri özelliklede yaancı ajanların cirit attıgı coğrafyamızda nasıl calıştıklarına dair ufakta olsa ir ipucu vereilen ir yapıt izr nezede olsa özeleştri yapailen ir film u coğrafyayayla ilgilenen herkese tavsiyem olur

U CooL WEST

08.04.2007 00:12:00

Film Harika.DVD Arşivimdeki aşyapıtlar arasında yerini alacak.İzleyin ve dünya üzerinde oynanan komploları oyunları görün.Çok çarpıcı ir film.Harikaa..Oyuncularda Süper

-

kemal atilla

18.02.2007 16:02:00

harika ir film. izleyeilmek için sakin ve dikkatli seyretmek lazım.konsantrasyonunz üst seviyede olması lazım film u günkü dünyada yaşanan olayları anlatıyor nasıl kandırıldığımız ve dünyayı kimlerin yönettiği. filmi seyrettikten sonra dünyaya akış açımı dahada geliştirdim

2

fatih karakoç

16.11.2006 19:23:00

filmin 30 dakikasını izledik sıkıntıdan itiremedik izlemek için 2 defa düşünün

gsd

30.09.2006 14:04:00

u filmi sııkıcı ve anlamsız ulan arkadaşlara diyeılck tek sözüm yok açıkcası evt elkıde herkesın anlayaılecegiii ı konu degıldı ıras kafa eyinn istiyen ı filmdi...[img]/images/smilies/smile.gif[/img]george clooney kendini aşmıstı kesinliklee cok iyiydiii geercekten)

7

Pervin Ertürk

13.07.2006 14:36:00

Filmden sonra Amerika'dan ir kez daha nefret ettim. Evet, film ağır ancak ir o kadar da etkileyici. Karakterler hayatın içinden, hiç oynamamışlar. en en çok prens Nasir karakterini sevdim. Eğlence için gidilmeyecek kadar ciddi ir konu işleniyor. Lay lay lom değil yani. Amerika'nın, sömürgecilik anlayışını eleştirmek adına seçtiği yol yine ir pazarlama yöntemi. Dolayısıyla her halukarda Amerika kazanıyor (edellerini ödeyen insanlara yürek dayanmıyor).

7

Pervin Ertürk

13.07.2006 14:09:00

Filmden sonra Amerika'dan ir kez daha nefret ettim. Evet, film ağır ancak ir o kadar da etkileyici. Karakterler hayatın içinden, hiç oynamamışlar. en en çok prens Nasir karakterini sevdim. Eğlence için gidilmeyecek kadar ciddi ir konu işleniyor. Lay lay lom değil yani. Amerika'nın, sömürgecilik anlayışını eleştirmek adına seçtiği yol yine ir pazarlama yöntemi. Dolayısıyla her halukarda Amerika kazanıyor (edellerini ödeyen insanlara yürek dayanmıyor).

-

01.07.2006 13:12:00

fazla egenmedim

1

deep girl

28.04.2006 00:05:00

5 para etmez ir amerikan filmiydi..kendi kapasiteleri yetmezki anlamaya..anlasalar zaten u durumda olmaz dünya..

Spirit Onesoul

23.04.2006 20:13:00

ence gayet guzeldi. Gercek hayatta ne oluyorsa, cevremizde ne komplolar kuruluyorsa oyle iste. Hic de yaancisi olmadigimiz olaylar. Kisacasi gerceklerden ir kesit. ence izlenmeye deger.

2

ımmortal

10.04.2006 21:57:00

filmin konusu agırdı hiç işi anlamadım zaten yarısında cıkıp gittim

8

Gül Doğan

09.04.2006 00:37:00

oyunculuk güzeldi. ağır işlesede film en çok eğendim.ildik ir konuyu tüm çıplaklığı ile seyrettim. ve yine arap dünyası aptal gösterildi. son aynıydı. steven sodererg sandım yönetmen ir ara. mat renkler ve olaylara farklı akış açıları ana traffic filmi hatırlattı. son evet son yoktu. son olmaz çünkü kahraman olan ve yerin diine atırılan Amerika..

ege ersoy

05.04.2006 23:13:00

filimde petrol şirketlerini ve gençlerin nasıl şiddet makinası olduğunu gösteriyordu.

1

Emrah

04.04.2006 20:01:00

Konu ilginç olailir ama u ir film ve insan iraz kafayı dağıtmak istiyor filmde ama ne mümkün sürekli vız vız dialoglar elgesel havasında saçma sapan ir sanat filmi. izimkiler yapsa u filmi yerden yere vurursunuz Amerikalılar yapınca eğenmeyenler kltürsüz anlayışsız oluyor.en zamanı geri alıp u filme gitmeyip "keloğlan " a gidip oradada uyuyup Türk sinemasına hizmet etmek isterdim.Yaniz zaten anadilin gii ingilizce ilmiyorsanız u filme hiç gitmeyin sürekli okumak zorunda kaldım upper- intermediate İngilizce ilmeme rağmen.

8

ömer faruk

03.04.2006 14:34:00

ence amerikanın petrol için neler yapaileceğini gösteren güzel ir film lakin filmde kopukluklar söz konusu dikkatle izlenince anlaşılıyor....GEORGE CLOONEY'deki değişim mükemmellll....

-

avril

02.04.2006 13:08:00

en u filme gideyim mi acaa diye düşünüyorum geçekten de güzel mi?????????????

8

oğaç

01.04.2006 20:08:00

izlemediğiniz filme ne .k yemeye yorum atıonuz??

Kaynak: intersinema.com

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Bluesky24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks