Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-10-2007, 11:34 PM   #18 (permalink)
hülyaa
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about
Standart Ynt: KENDİ ŞİİRLERİMİZİ PAYLAŞALIM

Böyle bir yere neden yakıştıramadınızı anlayamadım...bizler şükürler olsun yaşamasakta,yaşanmış olan ve hala da yaşanıyor olan bir hikaye!şu an bile terör cirit atarken bu sitede bunlardan da bahsetmeyelim mi?üzülmeyelim mi?insanlara yardımcı olmaya çalışmayalım mı?bunları düşünmeyelim mi?elbette ki iyi düşünelim pozitif olalım,hayat güzel olsun savaşlar olmasın,masumlar ölmesin,açlık olmasın v.s vs..herşey harika olsun...olsun ama maalisef gerçekleri de görmezden gelemeyiz.polyanacılıkta oynayamayız ki?herkezin geçmişte yaşadığı kimbilir ne acılar var,amaç bu acıları unutmak değil,aksine hatırlayarak kendimizi affetmek ve özgür bırakmak...sonrasında zaten unutuyoruz...bunu yapmadığımızda acılar yeniliyor kendini...
farkındaysan buraya katılan arkadaşlarımızın bir çoğu hayatlarını değiştirmek adına buradalar,ama gerçeklere gözlerini kapatmıyor kimse doğruları inkar da etmiyor.üzülüyoruz ve yapabileceğimiz şeyleri de bu üzüntümüz bulmamızı sağlıyor...bunlar benim fikrim elbette kimsenin katılımını beklemiyorum.
amacımsa kimseyi üzmek değildi,ya da siteye yakışıp yakışmadığını ölçüp biçmedim.sadece şiirlerimi paylaşmak ve toplumun genel haliyle ilgili şiirsel yaklaşımlarda bulunmaktı niyetim.ancak kimseyi üzmeyi de istemem....
duygularımı paylaştığım ve senin üzülmene vesile oduğum için gerçekten çok üzüldüm...bir daha yazmam...
sevgilerimle...